Zerosmoke

[Total: 0    Average: 0/5]

Čo je to?

Biomagnety Zerosmoke je jedným z najpoužívanejších anti-nikotínových prísad na trhu. Výrobcovia tvrdia, že s ich pomocou môžete konečne zvládnuť zlý zvyk, a to nebude ťažké. Ak ich chcete vyskúšať aj v prípade a chcete zistiť, aký je súbor Zerossocom, pokyny k nemu sú uvedené nižšie.

štruktúra

Horná vrstva magnetov pozostáva zo zlatej pokoviny (24 karátov), ktorá zabraňuje výskytu alergických kožných reakcií. Magnety vyvíjajú tlak na konkrétny bod ušnice, ktorá je identická s akupunktúrou. V dôsledku používania magnetov začína aktivácia jednotlivých častí mozgu, ktoré ovplyvňujú závislosť človeka od tabaku.

Inštrukcie na používanie

S vlastnosťami vzájomnej príťažlivosti sa magnety pevne držia na uchu. Menší magnet je umiestnený vo vnútornej časti ucha a magnet sa musí aplikovať viac z vonkajšej strany. Používajte zariadenie denne Zeroskom, trvanie nosenia by malo byť štyri hodiny. Menej ako dve hodiny sa nosia magnety, neodporúča sa, ale je najlepšie, aby bol pacient počas svojho nárazu v pokoji, ak je to možné.

recenzia

  • bezpečnosť :
  • Rýchlosť doručenia:
  • celkovo :

Kde kúpiť?

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*