Yacon Oxi – názory na nového chudnutia agent

[Total: 0    Average: 0/5]

Yacon Oxi – názory na nového chudnutia agent

Na trhu prípravkov na chudnutie neexistuje taký zmätok už dlhú dobu. Všetko sa robilo s nedávno spusteným Yacon Oxi. Výsledky, ktoré dosiahli ľudia, ktorí používajú tento produkt, sú najdôležitejšími faktormi vo svojej predstavivosti – prvé účinky Weight Loss môžu byť viditeľné iba za niekoľko dní, počas ktorých Yacon Oxi aktivuje metabolizmus a prenesie ho na úplne novú úroveň – to robí telo bojuje proti obezite. Sú však kapsuly Yacon Oxi skutočne účinné a bezpečné pre vaše zdravie?

Yacon Oxi – najúčinnejšie zloženie na trhu

To, čo robí Yacon Oxi tobolky tak efektívne, je jedinečné zloženie vyvinuté počas mnohých mesiacov skupinou vedcov, založenej výlučne na zložkách rastlinného pôvodu. Sú vo forme koncentrovaných výťažkov, vďaka ktorým sú plne asimilované telom a môžu byť maximálne využité.

Stojí za zmienku, že viac ako 60 percent každej kapsuly objemu je výťažok z koreňa Yacon, ktorý je jedným z najefektívnejších zložiek v histórii dietetiky. Zvyšná časť je jedinečnou zmesou niekoľkých rastlinných a minerálnych zložiek, ktoré čistia telo, pomáhajú spáliť tukové tkanivá a stabilizovať metabolizmus, takže sa nemusíme vyrovnávať s účinkom yo-yo.

Zložky Yacon Oxi: Jadrový koreň – energetický fenomén

Koňak Yacon je známy po stáročia vo vysokých Andách, kde sa choval hlavne kvôli svojim chuťovým vlastnostiam. Tiež sa úspešne pestuje v USA a Európe, najmä v Taliansku, Rusku, Českej republike a Francúzsku. Jednou z najdôležitejších otázok z hľadiska liečby obezity je skutočnosť, že koreň Yacon obsiahnutý v Yacon Oxi je veľmi nízkokalorický – v 100 g tohto produktu nájdete viac ako 20 kcal!

Yacon Oxi je okrem toho vďaka svojmu obsahu bohatým zdrojom inulínu, látky, ktorá reguluje hladinu cukru v krvi, znižuje chuť do jedla a zlepšuje spaľovanie podkožného tukového tkaniva. Zlúčenina je tiež rozpustná vláknina, vďaka ktorej podporuje prácu čriev a pomáha vyčistiť telo toxínov a nečistôt. A správna detoxikácia je mimoriadne dôležitá v procese efektívneho Weight Loss.

Yacon Oxi je tiež Antioxidant, t.j. omladzujúci, čo je zvlášť dôležité pre ženy. Antioxidanty obsiahnuté v extrakte Yacon koreň predchádza uvoľneniu a vráskám, utiahnutie pokožky a napomáhajú náprave mikroúrazov.

Yacon Oxi: Biele morské riasy – účinná blokáda absorpcie tuku

Okrem účinného spaľovania tukov môže Yacon Oxi tiež zablokovať vstrebávanie tuku pridaním extraktu z moruše. Vďaka svojmu obsahu inhibuje Yacon Oxi aktivitu enzýmov zodpovedných za rozklad cukrov: sacharózu a škrob. To zase zabraňuje ich transformácii na ľahko asimilovanú glukózu, ktorá je primárnym zdrojom energie, ale aj prekurzorom usadzovania tukov.

Vďaka pôsobeniu extraktu z bieleho moruše telo zažíva podmienky zvýšeného energetického deficitu, takže začína spáliť rezervný materiál, ktorým je subkutánne mastné tkanivo.

Ovplyvňuje aj črevnú funkciu a vyplňuje črevá prírodnými vláknami a reguluje glykemický index konzumovaných potravín. To znamená, že dokonca aj tabuľka čokolády zjednotená niekedy nebude mať katastrofálny vplyv na účinky Weight Loss.

Vedci potvrdia účinnosť Yacon Oxi v procese chudnutia.

Hĺbkové laboratórne testy a testy s dobrovoľníkmi sú základom pre zavedenie nových produktov na farmaceutický trh. Je dôležité poznamenať, že tablety Yacon Oxi spĺňajú požiadavky US Food and Drug Administration (FDA). Úrad pre potraviny a liečivá, organizácia, ktorá je známa svojimi obmedzeniami pri uvádzaní liekov na trh. Štúdiu účinnosti a bezpečnosti prípravku vykonal svetovo uznávaný odborník v oblasti metabolizmu, profesor Liam Miller. V priebehu šiestich mesiacov skúmal viac ako 10 000 ľudí oboch pohlaví v rôznych stupňoch obezity. Experimentálne výsledky ukázali, že pravidelné používanie Yacon Oxi v kombinácii so zdravým životným štýlom môže zvýšiť účinky Weight Loss až o 600% – s priemerným Weight Loss až 12 kilogramov za mesiac!

Subjekty boli rozdelené do troch skupín, z ktorých iba jeden dostal prípravok Yacon Oxi. Druhá skupina dostávala placebo, zatiaľ čo ostatné boli kontrolnou skupinou a počas štúdie nebrali žiadnu látku. Viditeľné rozdiely sa objavili po niekoľkých dňoch testovania.

Yacon Oxi – je táto príprava efektívna podľa odborníkov?

Výsledky výskumu fascinovali Dr. Paul Newman z kozmetického kliniku v Hollywoode. “V mojej každodennej práci sa stretávam s ľuďmi, ktorí snívajú o tom, že stratia niekoľko kilogramov navyše, ale chAsami to nedokáže urobiť.” Moji pacienti sú často aj ľudia z predných stránok novín, ktorí vždy musia vyzerať perfektne. ich lekárom, potom toto tajomstvo spočíva v Yacon Oxi. Už dlhší čas to používali takmer všetci jeho pacienti, “hovorí Dr.

Slávny nemecký kardiológ Dr. Michael Heller tiež neváhal vyjadriť svoj názor. Podľa neho je Yacon Oxi v súčasnosti jedným z najbezpečnejších produktov na chudnutie srdca, takže jeho popularita medzi lekármi by nemala byť prekvapujúca.

Na záver, Yacon Oxi je naozaj efektívny

Neustále rastúca popularita výrobku a účinky, ktoré dosiahli jeho používatelia, jednoznačne uvádzajú, že Yacon Oxi vyniká na trhu pomôcok na chudnutie. Jeho pravidelné používanie vám umožní dosiahnuť až 6-krát lepšie výsledky ako v prípade liečby inými spôsobmi. Rozhodnutie o začatí liečby bude pravdepodobne ovplyvnené vysokým bezpečnostným profilom prípravku, takže tak veľký Weight Loss nespôsobuje nepríjemné zdravotné následky. Názory spokojných zákazníkov možno nájsť prakticky vo všetkých fórach o Weight Loss a zdravých výživách.

About Paulína Turošíká 394 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*