Wonder Cells cream – recenzie, názory, cena

[Total: 0    Average: 0/5]

wonder cells 300x268 Wonder Cells cream  recenzie, názory, cena

Dokonalá koža po 12 dňoch

 • ReducedWRINKLES
 • priniesť LASTICITY BACK
 • zdvíhanie tváreLIFTING

Revolúcia v REJUVENÁCII
Čistá pramenitá voda, vyvážené zloženie a niekoľko proaktívnych vegetatívnych činidiel poskytujú intenzívnu starostlivosť proti starnutiu a znova znižujú pokožku.
Inovatívne riešenia v kozmetike
viditeľný výsledok v niekoľkých prípadoch
Wonder Cellsmá ľahkú štruktúru. Tým sa odlišuje medzi ostatnými produktmi. Urobte si dar – luxusnú jemnú starostlivosť, ktorá jemne opravuje pokožku!
Vďaka jemnej kvetinovej vône sa každodenný život stáva príjemným rituálom.
wondercells Wonder Cells cream  recenzie, názory, cenaWonder Cells krém je ideálny pre všetky vekové kategórie!

 • nedostatok estrogénu
  Estrogén robí našu pokožku hladkou, pevnou a rovnomernou. Hladina hormónov klesá s vekom.
 • Stres a nervozita
  Dobré a zlé pocity zanechávajú malé výrazy na tvári a nakoniec sa stávajú vrásky.
 • Nedostatok kolagénu
  Kolagén nám dáva pokožke možnosť opraviť. Jeho nedostatok vedie k strate tvárového tónu a tvaru V.
 • Dopad na životné prostredie
  Škodlivé látky vo vzduchu a vo vode zabraňujú pórom kože a spôsobujú zápal.

Wonder Cells zložky
avokádový olej
Beta karotén, proteín, lecitín, mastné kyseliny a vitamíny A, D a E, ktoré sa nachádzajú v avokádovom oleji, pomáhajú chrániť pokožku pred škodlivými UV žiareniami a podporujú metabolizmus kolagénu.
kyselina hyalurónová
Môže zvýšiť obsah vlhkosti lepšie ako čokoľvek iného pri revitalizácii vonkajších vrstiev pokožky, takže je hladší, plynulejší a predovšetkým zářivý a citlivý! Okamžite zlepšuje vzhľad jemných čiar a vrások.
Revitalizujúce extrakty sa vyrábajú bez použitia alkoholu, zásaditých látok a glycerínu.
Vďaka metóde prirodzeného spracovania má krém najvyšší možný obsah zložiek podporujúcich zdravie. Príroda samotná dodáva energiu Hydrofacer. Wonder Cells robíkoža zdravá a pevná, odstraňuje vrásky a nepravidelnosti. Vitamíny a minerály dodávajú pokožke prirodzenú žiaru. Svieži zdravú pleť prostredníctvom pravidelného hydratačného krému.
Proaktívne látky odstraňujú vrásky z oblasti tváre a očí. Koža sa stáva hladká, tvár získava svoj prirodzený tvar V.
Proaktívne látky a silné filtre SPF chránia pokožku pred škodlivými vplyvmi prostredia. Vrásky a unavené pleť nemajú šancu.

READ  PsoriFix - názory, cena, kde kúpiť, kúpiť hneď, koľko to stojí

Recenzie o tomto krému

“Nemal som hlboké, ale veľa malých vrások na tvár a pleť tiež potrebovala zlepšenie. Vrásky zmizli s hydratačným krémom a pokožka tváre sa stala tak čerstvým, že vyzerám ako mladšia ako 30 rokov. “

Nakúpil som krém Hydrofacer dávno predtým a už som s výsledkom spokojný – tvár je efektívna, vrásky sú obmedzené. Okrem toho sa póry zúžili. Teraz sa obdivujem pred zrkadlom. Najdôležitejšie je, že výsledok bude viditeľný len po dvoch dňoch.


Po 40. roku života nie je koža taká, ako to bolo, a nemyslel som si, že krém pomôže. Hydrofacer je naozaj efektívny – tvár vyzerá svieži, farba nie je taká tmavá, vrásky zmizli. Som veľmi šťastný.

Z blogov

Volám “krásu v plechovke”. Po niekoľkých týždňoch vyhral Wonder Cells všetky moje vrásky, ktoré ani tie najdrahšie značky nikdy neurobili. S týmto krémom som začal rád to, čo som videl v zrkadle ráno: absolútne brilantná a hydratovaná pleť so sviežou pleťou a jemnou kvetinovou vôňou.
beauty cream Wonder Cells cream  recenzie, názory, cenaEstrogén robí našu pokožku hladkou, pevnou a rovnomernou. Hladina hormónov klesá s vekom.
Rád by som tiež hovoril o konzistentnosti. Je veľmi ľahká a nadýchaná, taví sa na koži, absorbuje sa v žiadnom momente a nezanecháva žiadne stopy, ale nádherný hodvábny, hladký pocit. Nepotrebujete nič iné.
Po druhé, balzam na pery. Koža na okraji je extrémne tenká a citlivá, je náchylná k praskaniu a exfoliácii. Samozrejme,jednoducho by ste mohli používať Labello, ale môj najnovší objav je Kiehlov balzam na pery (pre deti!) Vyhladzuje pokožku, opravuje ju a bráni jej praskaniu. Musíte tiež zvážiť silný faktor slnečného blokovania tohto.
Po tretie, parfum. V lete intenzívne a ťažké vône spôsobia bolesti hlavy pre vás a ľudí okolo vás. Pre mňa nie je nič lepšie ako nová Chanel Chance: Je to bláznivý grapefruitový parfém, ktorý okamžite prináša šťastnú náladu. Vyzerá to ako silná šálka kávy ráno.
Ak sa váš deň neobmedzuje na jediné stretnutie a kávu pred počítačom, mali by ste maťZvýrazňovač Bobbi Brown vo vašej kabelke, Čím viac pokožky svietia, tým lepšie.

READ  Mulberry's Secret Intensive Whitening Serum
Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*