White Express System – názory na prípravu bielych zubov

[Total: 0    Average: 0/5]

White Express System – názory na prípravu bielych zubov

white express system na białe zęby 300x234 White Express System   názory na prípravu bielych zubovBielenie zubov sa v poslednej dobe stalo veľmi módnym – kto z nás nechce byť hollywoodskym úsmevom. Bohužiaľ, každodenné návyky, ako napríklad pitie kávy, čaju alebo fajčenia cigariet, efektívne oddelia farbu našich zubov od ideálu. Existuje mnoho rôznych metód bielenia zubov na trhu – zákazníci si môžu vybrať medzi drahými a lacnými, ako aj efektívnymi a úplne neúčinnými spôsobmi liečby. Jeden z najzaujímavejších spôsobov bielenia zubov na dnešnom trhu je White Express System, ktorý vám pomôže dosiahnuť jasnejší úsmev dokonca o 5 odtieňov za 14 dní!

Aký je fenomén metódy White Express System?

Účinok látky na bielenie zubov závisí od mnohých rôznych faktorov, ktoré si niektorí výrobcovia pravdepodobne neuvedomujú pri skúmaní účinkov svojich prípravkov. Jedným z parametrov je jednoducho obsah účinnej látky, ktorý ovplyvňuje množstvo kyslíka produkovaného počas ReAction. Čo je tiež dôležité, je prítomnosť agenta, ktorý urýchľuje takýto ReAction (takzvaný „agent ReAction“). Tento typ chemickej látky možno nájsť len v najlepších prípravkoch.

Ďalším aspektom účinnosti bieliaceho prípravku je čas, počas ktorého je bieliaca látka v neustálom kontakte so zubnou sklovinou – nesmie byť príliš krátka, pretože aktívne zložky nebudú mať čas na prácu. Nemôže trvať príliš dlho, pretože koncentrácia aktívneho kyslíka klesne a proces bude neefektívny.

Všetky najlepšie vlastnosti prípravku na bielenie zubov uvedené vyššie sú obsiahnuté v White Express System, a preto sú v súčasnosti najlepšie na trhu.

Čo je White Express System?

efekty preparatu white express system 219x300 White Express System   názory na prípravu bielych zubovJedná sa o jedinečnú kombináciu biomedicínskej technológie a pokročilých znalostí kozmetiky. Vďaka spolupráci medzi týmito dvoma oblasťami sa vytvoril prášok, ktorý pomôže pri dvoch týždňoch bielenie zubov s minimálnym úsilím, pretože to nie je prekrývanie zubov, ktoré je potrebné nosiť niekoľko hodín alebo niekoľko hodín. Je to pohodlný a bezpečný prášok na použitie a mal by sa používať ako zubná pasta iba raz denne. To je všetko.

READ  Psorilax - názory na krém na kožné lézie

Čo robí White Express System odlišným od iných prípravkov tohto typu na trhu, je to, že sa nemusí používať bez jedla a nápojov, ktoré zanechávajú nepríjemné a škvrny na vašich zuboch, ako je káva, kolá, čaj, červené víno, mäso a citrus ovocie . Sila účinných látok v White Express System bude stále riadiť kal a zabrániť jeho opakovaniu.

Ako funguje White Express System?

efekty stosowania white express system 300x113 White Express System   názory na prípravu bielych zubovTento vysoko pokrokový biologický prášok na bielenie zubov obsahuje peroxid karbamidu v extrémne vysokej koncentrácii, ktorá sa nikdy predtým nevyskytla. Táto látka nemá sama o sebe bieliace vlastnosti, ale jej veľké množstvo v prípravku určuje jej účinnosť. V chemickom ReAction z glazúr sa karbamidový peroxid rozpadá na dve zlúčeniny: močovinu, ktorá hrá stabilizačnú úlohu, a peroxid vodíka, ktorého rozklad vedie k tvorbe aktívneho kyslíka. To je on, kto je zodpovedný za bielenie efekt.

Okrem odstránenia zmeny farby White Express System tiež znižuje množstvo bakteriálnej flóry na sklovine, čím zabraňuje zubnému kazu a stratám zubov. Stojí za zmienku, že napriek vysokej sile aktívnych zložiek je použitie prípravku úplne bezpečné pre sklovinu.

Je účinok bielenia zubov pomocou White Express System trvalý?

efekty white express system White Express System   názory na prípravu bielych zubovKaždé ošetrenie zubov, dokonca aj s White Express System, by sa malo pravidelne opakovať. Treba však poznamenať, že trvanie účinku liečby, ktoré nie je možné pre iné metódy, nie je kratšie ako 6 mesiacov v prakticky 100% prípadov, ale pre niektorých ľudí môže byť dokonca dlhšie, ale závisí to do veľkej miery na individuálnych vlastnostiach, ako je životný štýl, úroveň ústnej hygieny a diétne preferencie.

Testy potvrdzujú účinnosť metódy White Express System

Vysoká koncentrácia karbamidového peroxidu robí White Express System klinické skúšky vykonávané pod bdelým pohľadom zubnej spoločnosti v USA, jednej z najprísnejších autorít na svete, poskytujúcej názory na účinnosť a bezpečnosť liekov a zubných zariadení.

READ  Round Butter - názory na prípravu pevného dna

white express system na wybielanie zębów 300x225 White Express System   názory na prípravu bielych zubovTento výskum uskutočnil tím Dr Novak, vedúci jednej z najlepších kozmetických kliník v Hollywoode. Skupina štyridsiatich anonymných pacientov testovala prípravu počas 4 týždňov, po čom sa Dr. Novak a jeho tím pýtali na dotazník a porovnanie odtieňa bielej zubov s predtým pripravenou šablónou. Výsledky štúdie boli naozaj pozoruhodné – 97% respondentov zlepšilo farbu chrupu až o 5 odtieňov, dosahujúc takmer sivobielu belosť a stojí za to spomenúť, že viac ako 80% respondentov zlepšilo farbu chrupu o toľko ako 5 odtieňov. z týchto ľudí tento mimoriadny výsledok bol dosiahnutý po 14 dňoch použitia prášku White Express System. Všetci boli spokojní s výsledkami, jednoduchým používaním a celkovým zlepšením stavu ústneho zdravia počas testov.

White Express System – odborné názory na bieliacu metódu

white express system 300x236 White Express System   názory na prípravu bielych zubov

prípravok White Express System

Dr Green z americkej zubnej kliniky nezakrýva nadšenie White Express System. „Pred nejakou dobou sa jediná dcéra rozhodla oženiť, takže je ľahké si predstaviť, aký dôležitý bol tento deň pre mňa.Bohužiaľ napriek mojej profesii som sa nemohol pochváliť snehom bielym úsmevom, ktoré som chcel predstaviť na svadbe z môjho milovaného dcéra .. Hľadám efektívny a čo je dôležitý rýchly spôsob bielenia zubov, narazil som na White Express System, musím priznať, že táto príprava prekročila všetky moje očakávania a v deň svadby sme sa predstavili brilantným spôsobom s našou ženou, „hovorí Dr. Green.

Profesionálny kolega Dr Ebdon tiež upozorňuje na bezpečnostný aspekt tejto bieliacej liečby. Hovorí, že je zriedkavé nájsť prípravok s takou vysokou koncentráciou účinnej látky, ktorý má zároveň vysoký bezpečnostný profil.

Stojí za to použiť White Express System?

Čísla hovoria samy za seba. 97% spokojných používateľov, 5 odtieňov, menej ako dva týždne liečby, 100% bezpečnosť – to všetko jasne ukazuje, že White Express System je najlepší produkt svojho druhu na trhu.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 351 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*