Vitamín D – Názory na prípravu na chudnutie

[Total: 0    Average: 0/5]

Vitamín D – Názory na prípravu na chudnutie

blonnik witalny w opakowaniu1 300x217 Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutie

vitamín blond v balení

Gastrointestinálne abnormality nie sú len záležitosťou blaha, ale aj zdravotnou záležitosťou. Črevá sú zodpovedné za správnu absorpciu živín. Našou prioritou by malo byť starostlivosť o najlepší možný stav čreva. Vitamínové vlákno je v tomto ohľade užitočné.

Vitamín D je plne prirodzený výživový doplnok, ktorý dopĺňa nedostatky v stravovacích vláknach. Obsah tuleňov nespracovaných babiek Psoriaspis a tiež ovčie babička môže pomôcť bojovať proti nadváhe a zlepšiť fungovanie zažívacieho systému. Má tiež pozitívny účinok na hladiny cukru v krvi a zabraňuje ateroskleróze. Stojí za to spoznať všetky jeho pro-zdravotné vlastnosti.

błonnik witalny nasiona 300x225 Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutie

Vitamínové vlákna Vitamínové semená

Vitamín D je doplnok stravy, ktorý možno použiť na doplnenie nedostatku stravy. Je to úplne prirodzená látka. Diétne vlákno nie je nič iné ako rastlinné, nerozpustné a stráviteľné vlákna. Tento tráviaci obsah zlepšuje fungovanie tráviaceho traktu, čistí črevá, odstraňuje toxíny a reguluje hladinu cukru v krvi. Diéta bohatá na vlákninu sa odporúča najmä pre ľudí s obezitou, cukrovkou alebo aterosklerózou. Typická strava Európanov je chudobná vo vláknach, takže každý by mal dostať svoje doplnky.

Vitamín D: babička peska

błonnik witalny babka płesznik Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutie

babička

PsoriSelenia babičiek so strediskami obsahujú látky, ktoré napučiavajú v črevách a majú preto laxatívny účinok. Rastlina absorbuje vodu a škodlivé látky z potravy v tele v množstvách, ktoré mnohonásobne prevyšujú jej hmotnosť. Potom vytvárajú hlien a tvoria gél, ktorý uľahčuje pohyb tráviaceho obsahu v črevách. To zabraňuje zápche, zlepšuje črevnú peristaltiku a zlepšuje trávenie.

Vitamín D: ovčia babička

błonnik witalny babka jajowata 212x300 Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutie

babička

Slizy obsiahnuté v semenách a škrupinách vajíčok majú schopnosť napučiavať a absorbovať veľké množstvá vody. Vďaka tomu zmäkčujú konzistenciu obsahu potravy v črevách a zvyšujú objem, čo účinne odstraňuje problém zápchy. To má tiež pozitívny vplyv na hnačku, pretože semená absorbujú nadbytočnú vodu a obnovujú pevnosť fekálií.

Prečo skutočne potrebujeme vlákno?

Diétne vlákno je dôležitou súčasťou stravy. Čistí črevá, pretože vlákna rastliny pôsobia ako kefka na ne. Navyše napučiavanie vlákniny spôsobuje, že nás viac nasýtia. Je to dieta bohatá na vlákninu, ktoré sa odporúča najmä pre ľudí s nadváhou a obezitou.

750x100 Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutie

Dôvody pre nákup vitamínovej diéty

 • Vitamín D rieši problém zvýšeného cholesterolu. Rozpustné vlákno alebo Pectin sú rozdelené na trikarboxylové mastné kyseliny, ktoré inhibujú biosyntézu cholesterolu v pečeni. Konzistencia vlákniny spôsobuje chytenie a odstránenie žlčových kyselín z čreva, čo telo zbavuje nadmerného cholesterolu. Nerozpustné vlákno znižuje hladinu triglyceridov v krvi, čo znižuje riziko aterosklerózy.
 • błonnik witalny 300x159 Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutie

  životne dôležité vlákno

  Diétne vlákno rieši problémy s črevom. Prechádza po celej dĺžke gastrointestinálneho traktu prakticky v nezmenenom stave. Jediný rozdiel je v tom, že absorbuje vodu pozdĺž cesty a zvyšuje objem fekálií, čo urýchľuje elimináciu nestrávených zvyškov. Tým sa odstráni problém zápchy a pravidelne sa vyprázdňuje. Diéta bohatá na diétnu vlákninu nielenže eliminuje problém zápchy, ale znižuje aj bolesť hemoroidov, pretože voda obsiahnutá v fekáliách uľahčuje jej vylučovanie.

 • Diétne vlákno rieši problém kolísania hladín glukózy v krvi. Spomaľuje metabolizmus uhľohydrátov, čo čiastočne blokuje prístup k glukóze do krvi a následne znižuje sekréciu inzulínu a pomáha udržiavať stabilnú hladinu cukru v krvi. Sekrécia inzulínu je čiastočne regulovaná hormonálne, vyšší príjem vlákien vedie k nižším hladinám hormónov.
 • Diétne vlákno tiež rieši problémy s toxínmi. Diétne vlákna, nerozpustné a rozpustné, pomáhajú eliminovať toxíny, žlčové kyseliny, ťažké kovy a dokonca aj karcinogénne látky.

Použitie vitálneho vlákna

 • błonnik babka płesznik 233x300 Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutie

  babička

  efektívne podporuje proces Weight Loss: dlho zanecháva pocit sýtosti,

 • zabraňuje nadmernému chuti do jedla a zabraňuje účinkom yo-yo
 • Zlepšuje funkciu čriev, čím eliminuje zápchu
 • odstraňuje toxíny z tela
 • zlepšuje pohodu, koncentráciu (znižuje únavu, apatie a ospalosť)
 • znižuje krvný tlak a pomáha obnoviť optimálnu hladinu cholesterolu
 • znižuje riziko rakoviny a koronárnej choroby srdca
 • očistí pečeň

Ako podávať vitálne vlákno?

Denná dávka životne dôležitých vlákien je 3 čajové lyžičky každý deň. Každých 3 čajové lyžičky rozpustite v približne 0,5 litroch tekutiny (voda, mlieko, džús alebo dokonca polievka). Najlepšie je užívať vlákninu 3 hodiny pred a bezprostredne po jedle, a tak budete mať väčší pocit sýtosti. Pri prijímaní vlákniny pite približne 2 litre vody.

blonnik witalny w opakowaniu 300x217 Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutie

vitamín blond v balení

Kontraindikácie pre použitie vitálnych vlákien:

 • precitlivenosť na životne dôležité zložky vlákien
 • Zrážanie alebo obštrukcia čriev
 • bolesť brucha z neznámého dôvodu
 • nevoľnosť, vracanie
 • rektálne krvácanie
 • gastrointestinálne ochorenia, ako je obštrukcia čriev, ochorenia pažeráka a vstupné ochorenia
 • žalúdok
 • farmakologicky zložitý diabetes mellitus (najmä typ 2)
 • precitlivenosť na semená babiek

garcinia cambogia na odchudzanie Vitamín D  Názory na prípravu na chudnutieInterakcie vitálnych vlákien s liekmi:

Diétne vlákno môže znížiť absorpciu liekov min. srdcové glykozidy, deriváty kumarínu, vitamíny a minerály. V takýchto prípadoch sa vlákno použije pol hodiny pred alebo po uplatnení vyššie uvedených opatrení. prípravky . Okrem toho môže byť potrebné znížiť dávku inzulínu.

Čo treba mať na pamäti pri používaní životne dôležitých vlákien?

 • Neježte suchý prášok, pretože existuje riziko intestinálneho upchania.
 • Neponúť hotový výrobok cez noc.
 • podávanie prípravku deťom do 12 rokov. Osoba, ktorá je jednou z vekových skupín, vyžaduje lekárske poradenstvo.
 • ľudia s diabetes mellitus by mali získať súhlas lekára s používaním prípravku
 • Vitamín D sa má užívať v časovom intervale (30-60 minút) po užití lieku.
Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*