Tinedol

[Total: 1    Average: 5/5]

Čo je to?

Tinedol je aktuálny liek vo forme masti na nohy, ktorý pôsobí proti hubám, zápachu a svrbeniu, ktoré sa starajú o pokožku. V zložení patentovaného účinného zloženia prírodných zložiek: Climbazole, Farnesol Tinedol, éterické oleje a vitamíny. Výrobca venuje osobitnú pozornosť novinke a účinnosti Tinedol a pomáha masť proti mykózam nechtov alebo nôh rôznych etiológií. Zariadenie absolvovalo potrebné štúdie, má certifikát kvality

štruktúra

Vzorec a aktívne zložky masti zahŕňajú: Climbazole a Farnesol Tinedol, ktoré zabíjajú hubu; Tinedol obsahuje rastlinné éterické oleje, vosk, glycerol, lanolín, na zmäkčenie kože nôh a lepšiu penetráciu masti; Vitamín E – pre výživu, eliminujúci odlupovanie a dlhodobé zvlhčenie pokožky; Esenciálny olej pepermint ochladzuje unavené nohy, osviežuje a dodáva príjemnú arómu. Neexistuje nič nadbytočné a drahé masť, ale súčasne je táto kompozícia dostatočná na účinný boj proti hubám a nepríjemným príznakom, ktoré spôsobujú.

Inštrukcie na používanie

Výrobcovia balia výrobok do vhodných skúmaviek a krabica musí obsahovať pokyny na použitie Tinedol masť. Ak postupujete podľa pokynov, liečba vyzerá takto: Naneste výrobok na suchú pokožku nohy dvakrát denne. Utrite až do úplného vstrebania. Neoplachujte.

Ako to funguje?

Každá zložka mastí Tinedol pôsobí pozitívne na proces hojenia a výrazne ho urýchľuje. Princíp nástroja: Koža a nechty zmäknú, zväčšuje sa schopnosť penetrácie (masť absorbuje a pôsobí hlboko). Podporuje to lanolín, glycerín a vosk, ktoré sú súčasťou výrobku; Horny koža vločky rýchlejšie, urýchliť proces odstránenia huby. Účinok sa dosahuje olejmi a vitamínom E; Trhliny sa uzdravujú vďaka tomu istému vitamínu E, čo znamená, že huba nemá v nich čas rozmnožiť sa; Podráždená pokožka sa upokojuje, svrbenie zmizne kvôli éterickým olejom, ktoré majú protizápalový a chladiaci účinok; Zbavuje zápach kvôli jeho blokovaniu a eliminuje nadmerné potenie. Účinok sa dosiahne pomocou esenciálneho oleja z mäty; Huba je zničená kvôli dvom zložkám: Farnezola Tinedol a Klimbazol.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*