Bluronica – účinná liečba vrások. Názory a cena.

bluronica
bluronica

Vrásky sú krásu vady, ktorá skôr alebo neskôr bude mať vplyv na každého. To platí pre mužov aj ženy, ale pre bývalých je zvyčajne väčším problémom. Sú spôsobené najmä vonkajšími faktormi - gravitačná sila, znečistenie životného prostredia, klimatizácia, UV žiarenie. Stav spojivového tkaniva je tiež ovplyvnený stravou a stimulantmi. Vrásky sa objavujú najskôr na exponovaných častiach tela - tváre a krku. To je spôsobené ich najvyššou expozíciou faktorom vedúcim k procesu starnutia pokožky. Obzvlášť nebezpečné sú voľné kyslíkové radikály, ktoré prispievajú k strate kyseliny hyalurónovej. Je zodpovedný za správnu hydratáciu pokožky a výrobu kolagénových vlákien. Môžu sa bojovať proti vráskam a existuje mnoho ďalších, menej a účinnejších spôsobov? Mnoho ľudí sa spolieha na masáž tváre a gymnastiku. Ich účelom je stimulovať tvárové svaly tak, aby neboli ochabnuté. Stále viac a viac ľudí sa tiež rozhodne pre liečbu v chirurgii estetickej medicíny. Avšak nie všetky injekcie s botoxom sú chválené kvôli možným komplikáciám a prílišnému interferencii s telom. Krémy a prípravky proti vráskam rôznych typov sú tiež veľmi populárne už roky. Nie všetky však prinášajú očakávané výsledky.

bluronica 1 269x300 Bluronica   účinná liečba vrások. Názory a cena.

Liečba Bluronica

Bluronica je sérum, ktoré bude vykazovať známky starnutia len za štyri týždne. Jeho účinnosť je dôsledkom starostlivo vybraných aktívnych zložiek, ktoré obsahuje. Vykonali sa početné laboratórne testy a testy kvality. Získali súhlas na trhu speCialists v dermatológii a kozmetológii. Spolupracujú a navzájom sa dopĺňajú. Viazajú molekuly vody v dermisovej vrstve a tak hlboko zvlhčujú pokožku, čím jej dodávajú elasticitu a elasticitu. Vyrovnávajú nedostatok kolagénu, ktorého množstvo v koži začína klesať až po 25 rokoch života. Okrem toho posilňujú ochrannú bariéru pokožky, odďaľujú všetky procesy starnutia, regenerujú ju a účinne ju vyhladzujú. Majú protizápalový účinok a upokojujú podráždenie. Koža vyzerá prirodzene a mladá.
Krém na vrásky Bluronica je odporúčaný predovšetkým dospelým. Avšak jej vlastnosti starostlivosti ho robia vhodnými pre mladých ľudí, ktorých pleť je tiež potrebné regenerovať a posilňovať. Dermatologické testy ukázali, že je úplne bezpečné pre akýkoľvek typ kože, vrátane alergickej kože. Pravidelná aplikácia bude účinná až po niekoľkých dňoch. Po mesiaci sa pokožka výrazne vyhladí, vrásky budú menej viditeľné. Koža znovu získa hladkosť a pevnosť.

Jedinečné zloženie Bluronica

  • Snow Alga je unikátny druh rias, ktoré rastú v Alpách. Poskytuje krém jemnú, ružovú farbu. Dokonale sa prispôsobuje životu v ťažkých podmienkach - prežiť pri nízkych teplotách, zastaví biologické hodiny. Svojou jedinečnou adaptabilitou sa snežné riasy stali skutočným kozmetickým objavom. Extrakt získaný z neho aktivuje Klotho, gén mladosti, ktorý predlžuje životnosť kožných buniek, čo sa prejavuje v žiarivom a mladistvom vzhľade pokožky.
  • Dermcom Complex je unikátnym zložením dvoch látok rastlinného pôvodu - akácie zo Senegalu a extraktu z mäkkého zlata. Pomáha znižovať príznaky starnutia, ako sú zmena farby, vrásky a tmavé kruhy pod očami. Stimuluje rastové faktory epidermis, čím zvyšuje množstvo kolagénových vlákien a elastínu, látky zodpovedné za pevnosť a pružnosť pokožky. Jeho úloha v boji za zdravú a hladkú pokožku je neoceniteľná.bluronica 300x132 Bluronica   účinná liečba vrások. Názory a cena.
  • Olej z makadamie je mimoriadne bohatým zdrojom vitamínov A a B vitamínov, najmä leucínu a skvalanu. Má pozitívny vplyv na pevnosť pokožky a znižuje jemné vrásky. Jeho mastné kyseliny neutralizujú oxidačný stres, ktorý je priamou príčinou starnutia pokožky. Olej Macadamia účinne chráni pokožku pred škodlivými účinkami slnečného svetla a nízkych teplôt. Okrem toho je vďaka svojim utišujúcim a utišujúcim vlastnostiam ideálny pre citlivú pokožku, ktorá je náchylná na podráždenie.
  • Akácia Robinia (Midlife) je cenným zdrojom Antioxidantov a flavonoidov okrem svojej nepopierateľnej chuti. Stimuluje pokožku regenerovať sama a pomáha obnoviť jej vitalitu a žiarivosť. Výrazne znižuje vrásky a vylepšuje tón pleti, takže je vyzretý a hydratovaný. Je to vynikajúce riešenie pre suchú pokožku, čo si vyžaduje hlboké zvlhčenie.

Výsledky aplikácie vzorca Bluronica

Kozmetika bola navrhnutá tak, aby bola odpoveďou na všetky potreby zrelého kože. Pracuje teda na piatich rôznych úrovniach: .
- Upokojuje pokožku,
- obnovuje pôvodnú pružnosť,
- Odstraňuje vrásky,
- chráni pred previsom,
- vyvažuje obrysy tváre.bluronica original 300x202 Bluronica   účinná liečba vrások. Názory a cena.
Okrem toho hlboko hydratuje pokožku a zmierňuje podráždenie. Poskytuje potrebné vitamíny a minerály, vďaka čomu je pokožka regenerovaná, odpočinutá a plná žiarivosti. Vyzerá omnoho mladšie a predovšetkým zdravší.
Blurosis je multifunkčný. Je to dôsledok jedinečného zloženia aktívnych, starostlivo vybraných účinných látok, ktoré boli vybrané pre ich omladzujúce a proti starnutiu vlastnosti. Ich účinnosť potvrdila početné klinické štúdie uskutočnené na najvýznamnejších svetových univerzitách. Zložky účinne odstraňujú vrásky (aj napodobňujú), obnovujú lipidovú vrstvu pokožky, neutralizujú podráždenie, obnovujú pevnosť a pružnosť pokožky, majú ochranný a Antioxidantný účinok. Navyše poskytujú pokožke minerály a vitamíny, ktoré ju robia hladkou, pevnou a hlboko zvlhčenou.

Ako používať sérum Bluronica?

Ako prvý krok skombinujte niekoľko kvapiek séra s krémom dodaným špachtľou. Naneste krém na očistenú tvár a krk v malom množstve. Potom ju vložte do tváre rýchlymi pohybmi. Prvé zvlhčujúce účinky sa môžu pozorovať po prvom použití, po niekoľkých dňoch sa pokožka stáva oveľa jemnejšou.

Bluronica-názory

Bluronic sérum rýchlo začal získavať popularitu po celom svete. Je to výsledok jeho veľkej účinnosti v boji proti známkam starnutia pokožky. Široká škála príjemcov už získala aj v Poľsku. Tí, ktorí ju začali používať, sú s výsledky spokojní. To platí pre ženy i pre mužov. Mnohí z nich už vyskúšali mnoho ďalších príprav, ale to sa ukázalo ako efektívne a prinieslo očakávané výsledky.Bogena 47

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*