Somatodrol – Názory na doplnenie prírastku hmotnosti

[Total: 0    Average: 0/5]

Somatodrol – Názory na doplnenie prírastku hmotnosti

somatodrol Somatodrol   Názory na doplnenie prírastku hmotnosti

Dosiahnutie požadovaného svalstva nie je snom jediného človeka. V závislosti od osobných predispozícií je pre každého ľahké a trochu ťažšie pre iného. Avšak bez ohľadu na to, či sa účinky cvičenia objavia vo vás rýchlo alebo pomaly, vyvinuli vedci špeciálnu prípravu, ktorá maximalizuje účinky práce v telocvični. Nie – Somatodrol môže používať každý, kto chce bez prekážok vyliezať svoje telo pred letnými prázdninami. Ako výrobca zabezpečuje, pravidelné používanie prípravku Somatodrol umožní zvýšenie svalovej hmoty až o niekoľko kilogramov mesačne. Prečo sú tieto kapsuly tak účinné?

Somatodrol je výživový doplnok určený na zvýšenie svalovej hmoty. Doplnok obsahuje arginín, bete-alanín, kajenský koren, guarana, vitamín B12.

Somatodrol obsahuje nasledujúce komponenty:

  • L-arginín je aminokyselinová zlúčenina, ktorá stimuluje prirodzenú produkciu rastových hormónov, zvyšuje svalovú hmotu a znižuje hmotnosť telesného tuku.
  • ZMA – špeciálne vyvinutý vzorec minerálov – horčík, zinok a vitamín B6, ktorý stimuluje produkciu testosterónu a inzulínu podobného rastového faktora, má za následok urýchlenie vývoja svalov
  • L-ornitín – tvorba L-arginínu, stimuluje produkciu rastových hormónov a zlepšuje metabolizmus tukov.

tabletki somatodrol 300x225 Somatodrol   Názory na doplnenie prírastku hmotnosti

Somatodrol bol vyvinutý ako “inteligentný” agent, ktorý nevynútilo telo k nežiaducim činom, ale podporuje len tie, ktoré sa vyskytujú prirodzene. Týmto spôsobom Somatodrol zapadá do metabolického rytmu a napodobňuje prirodzené ReAction – to všetko vytvára príležitosť na dosiahnutie maximálnych výsledkov tréningu.

READ  HerbaSnorex - spätná väzba o novom spôsobe chrápania

Ako funguje Somatodrol?

Somatodrol Príprava prírastku svalovej hmoty funguje v troch jednoduchých krokoch, ktoré vám umožnia udržať účinky liečby navždy.
Po prvé, prírodné zložky obsiahnuté v doplnku zvyšujú produkciu testosterónu a rastového hormónu, čo ovplyvňuje rýchlejší rast svalovej hmoty. Je to preto, lebo tieto látky majú anabolický účinok na tvorbu proteínov, ktoré tvoria kostrové svaly. Už prvá dávka Somatodrol zvyšuje sekréciu hormónov, ktorá stimuluje svaly takmer okamžite.

Druhým, veľmi dôležitým aspektom Somatodrol je zvyšok a regenerácia tela. Je dobre známe, že svaly rastú najintenzívnejšie pri odpočinku. V priebehu tohto obdobia sa pridávajú nové bielkovinové vlákna do miest, ktoré sa počas tréningu stali mikroštruktúrou – telo tak posilňuje oslabené miesta a sval sa zväčšuje.
Tretia a posledná etapa prípravy prípravku na rast svalov Somatodrol je stabilizácia metabolizmu na konštantnej úrovni a inhibícia katabolických ReActions – vďaka tomu zostávajú účinky tréningu a telo získava väčšiu silu pred ďalšou časťou cvičenia.

Prírodné zložky obsiahnuté v doplnku zvyšujú produkciu testosterónu a HGH, čo ovplyvňuje rýchlejší rast svalov, regeneráciu organizmu po tréningu a dodáva energiu do ďalšej série cvičení. Výsledky sú však závislé najmä od individuálneho tréningu a genetických predispozícií. Somatodrol znižuje čas dosiahnutia efektu, ktorý by sa dosiahol iba cvičením a stravou až o 50%. Predtým, než sa dostal na trh, výrobok prešiel niekoľkými testami. Pravidelné cvičenie po dobu 3 mesiacov s podporou doplnku stravy Somatodrol umožnilo ľuďom testovať produkt na zvýšenie svalovej hmoty o 8 až 14 kg. Každý kulturista a fanatik sníva o takýchto účinkoch.

Použitie doplnku Somatodrol

Denná dávka je 1 až 2 kapsuly. Majú sa užívať na prázdny žalúdok, aby sa uľahčila absorpcia účinných látok. Kapsuly je potrebné opláchnuť vodou.

Anti-dopingové testy a Somatodrol

Športovci musia skontrolovať, či je používanie lieku Somatodol v súlade so zákonmi a predpismi federácie. Pre každú federáciu majú svoje vlastné interné pravidlá o prípustných a zakázaných opatreniach. Preto pred aplikáciou prílohy sa uistite, že je v súlade s platnými predpismi, aby ste sa vyhli nepríjemným následkom. Samotný doplnok vám umožní dosiahnuť lepšie výsledky a to je to všetko.

READ  dietonus - názor o tom, ako klesnúť kilogram

Somatodrol – štúdie o účinnosti doplnku na prírastok svalovej hmoty

Účinnosť Somatodrolu bola testovaná mnohými vedcami. Profesionálni športovci trénujúci hlavne násilím, ako aj amatérskych športovcov boli pozvaní na účasť na výskume. Testeri boli vybraní takým spôsobom, aby mali čo najširšiu predstavu o účinku prípravku na rôzne typy siluet. Somatodrol testerov boli požiadaní, aby nezmenili svoje školenia a stravovacie návyky, ako aj aby užívali doplnok denne. Po 4 týždňoch štúdie bola štúdia prerušená a bolo urobené zhrnutie. Takmer 86 percent respondentov dosiahlo zvýšenie svalovej hmoty z 11 na 14 kilogramov, zatiaľ čo ostatné boli v mierne menšom rozsahu, od 8 do 10 kilogramov čistej svalovej hmoty. Úroveň zníženia tukových tkanív bola v priemere 27%.

Krzysztof Piekarz odporúča Somatodrol

Spokojnosť s prípravou nie je skrytá zlatým medailistom debutov PZKFiTS v kategórii 90+ v roku 2014 a majstrov Krzysztofa Piekarza. “Keď som sa rozhodol zúčastniť sa súťaže pre kulturistiku v roku 2014, vedel som, že je to potrebné pre náročnú prácu a dobrú výživu, ale tiež som potreboval niečo na zvýšenie svojho výkonu – všetci sa trénovali tvrdo, v tomto ohľade som nebol jedinečný. zistil som, že by som mohol byť prvý, kto by Somatodrol vyskúšal pred uvedením na trh, vedel som, že to bola moja šanca, súhlasil som bez váhania, rozdiel bol obrovský, práve som vyhral, “hovorí pán.

Poradenstvo expertov a používateľov o doplnku Somatodrol

Na zahraničných webových stránkach môžete čítať veľa pozitívnych názorov mužov, ktorí používajú Somatodrol. Krátka doba, počas ktorej sú účinky pozorovateľné, sa zdôrazňuje s malým úsilím, oveľa menej, než sa očakávalo. Je to preto, že prípravok zvyšuje celkový výkon tela, dodáva energiu, stimuluje vylučovanie čpavku z tela, čo spôsobuje pocit únavy, nie je až tak ťažké ani po náročnom cvičení. Zvlášť to oceňujú tí, ktorí chcú čo najkratšie dosiahnuť čo najväčšie výsledky.

READ  VaricoSocks - ponožky, názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Somatodrol – istota trvalých účinkov

Avšak najdôležitejšou vecou je, že Somatodol vám umožňuje dosiahnuť trvalé účinky. Prípravok nielen účinne urýchľuje rast svalovej hmoty a znižuje tukové tkanivá, ale predovšetkým spôsobuje, že účinky dosiahnuté týmto spôsobom sú trvalé. Takže úsilie sa nestratí, ak musíte z nejakého dôvodu prestať trénovať.

Stojí za to použiť Somatodrol?

Nezáleží na tom, či ste profesionálny športovec alebo len amatér. Nemusíte stráviť celý deň v telocvični alebo dodržiavať korozívnu výživu, z ktorej sa živiny úplne nezabudnú. Aby ste zlepšili svoje výsledky, odporúča sa použiť efektívny doplnok stravy na získanie svalovej hmoty. Takýmto opatrením je Somatodrol, najnovší vynález svetoznámych vedcov. Mimoriadne vysoká účinnosť prípravku v kombinácii s jeho atraktívnou cenou a vysokým bezpečnostným profilom prináša stále väčšiu slávu a množstvo spokojných zákazníkov.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*