Royal Gold Mask – Prírodná maska na tvár s prirodzenou starostlivosťou o pleť?

[Total:    Average: /5]
Royal Gold Mask Royal Gold Mask   Prírodná maska na tvár s prirodzenou starostlivosťou o pleť?

Vyvinutý ako silné sérum proti starnutiuRoyal Gold Maskkombinuje nanočastice zlata a prírodné extrakty pre omladzujúci výrobok starostlivosti o pleť. Pokračujte v čítaní o tejto spornej maske s infúziou zlata.

Čo je Royal Gold Mask?

Použitie pravých zlatých iónovRoyal Gold Maskpoužíva prírodné zložky na čistenie pokožky a zníženie viditeľných príznakov starnutia, ako sú vrásky a jemné línie. Antioxidanty prevládajú vďaka svojej schopnosti chrániť bunky pred oxidačným stresom a ďalšie zložky zlepšujú elasticitu a znižujú poškodenie slnečným žiarením.
Výhody zlata však nie sú nevyhnutne opodstatnené. Niektorí dermatológovia sa domnievajú, že môže znížiť hyperpigmentáciu a nekonzistentné sfarbenie pokožky, pričom znižuje zápal a pôsobí ako látka proti starnutiu.
Niektoré štúdie naznačujú, že skutočne urýchľuje proces starnutia.
Zatiaľ čo častice zlata sa rýchlo dostanú do buniek kože, ich funkcia nie je úplne pochopená. Zdá sa, že po absorpcii môžu byť tieto častice uviazané v bunke, čo narušuje normálne funkcie, ako je pohyb, produkcia kolagénu a bunkové delenie.

Ako funguje táto zlatá maska?

Po očistení pokožky naneste masku rovnomerne a nechajte ju sušiť po dobu 25 minút. Jemne odstráňte pomocou kruhových pohybov.

Zložky v Royal Gold Mask

Gold:

S kontroverznými dôkazmi nie sú široko dohodnuté potenciálne prínosy zlata v produktoch starostlivosti o pleť.

Olivový olej:

Zatiaľ čo antioxidanty bojujú proti oxidačnému stresu na omladenie buniek a odstraňovanie toxínov, fenoly nachádzajúce sa v olivovom oleji zlepšujú elasticitu pokožky a zabraňujú tvorbe vrások.

READ  Goji Cream

Koreň ženšenu:

Známy pre svoje revitalizačné vlastnosti, ženšen stimuluje regeneráciu buniek a zlepšuje elasticitu pre hladkú, mladistvú pleť. Pomocou pokožky pri odstraňovaní znečisťujúcich látok v životnom prostredí sa zdá, že ženšen odďaľuje proces starnutia a môže poskytnúť ochranné výhody zo slnečného žiarenia.

Ginkgo extrakt:

Ako prirodzený opaľovací krém, ginkgo znižuje poškodenie spôsobené vystavením slnka a zároveň znižuje zápal pre zdravšiu pokožku. V mnohých kozmetických výrobkoch je tento extrakt zvyčajne používaný na znižovanie príznakov starnutia a zdá sa, že znižuje tón pleti.

vápnik :

Zvyšovaním rýchlosti regenerácie buniek a odstránením mŕtvych kožných buniek podporuje vápnik mladšiu pokožku. Môže tiež posilniť bunky pokožky, aby sa zlepšila pevnosť.

Royal Gold Mask Ceny

Jedna trubica je k dispozícii za 58 dolárov, jednoducho vyplňte online objednávkový formulár s menom a telefónnym číslom.

Mali by ste použiť Royal Gold Mask?

Vzhľadom na kontroverznú povahu výhod zlata nanočastíc spotrebitelia môžu chcieť získať viac informácií o tomto produkte, čo sa dá urobiť

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 474 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*