Recenzia Waist Trainer – Pracujú tréneri korzetu?

[Total: 1    Average: 1/5]

Revízia Waist Trainer

Waist Trainer je jedným z najnovších crazes v strave a cvičenie komunity. Niektorí ľudia hovoria, že je to najlepší spôsob, ako rýchlo získať sexy presýpacie hodiny. Iní hovoria, že je to škodlivé pre vaše zdravie tým, že ohrozuje vaše orgány a telesné funkcie.
Mnohí sa pýtajú, či ide o životný hack alebo o predávajúci – chceme predviesť, čo robia trenažeri v páse a ako fungujú korzety.
Vieme, že veľa verejného dopytu a dôkladného vyšetrovania je spôsobené ikonou Kim Kardashianovej, ale to znamená, že je to práca pre vás?
Zistite všetko, čo potrebujete vedieť Waist Trainer dnes .

Čo je výcvik na pás?

Waist Trainer je proces nosenia reštriktívneho oblečenia, aby ste dosiahli požadovaný tvar tela. Späť v roku 1800, ženy nosili korzety, ktoré nútili ich pasy do žiaduceho tvaru. Výcvik na pás je založený na podobnom myšlienku.
Ženy, ktoré v páse vlaku budú nosiť korzet na niekoľko hodín denne začať. Potom postupne utiahnu ten korzet a nosia ho až 18 hodín denne – vrátane v posilňovni.
Zástancovia pásového výcviku tvrdia, že je to osvedčená, časom overená metóda sochovania vášho tela presne tak, ako to chcete.
Kritici ho však nazývajúnebezpečné a neúčinné,

Výhody pasažierov

Zástancovia výcviku pasu tvrdia, že prichádza s množstvom jedinečných a silných výhod vrátane všetkých nasledujúcich:
– Dosiahnuť atraktívny tvar presýpacích kĺbov a tvarovať vaše telo presne tak, ako chcete, aby sa pozrel
– Zmažte žalúdok, takže budete jesť menej celkových kalórií

– núťte svoje telo do novej podoby tým, že zodpovedá tuhosti korzetu
– Zlepšiť postoj
Zástancovia pásového výcviku sa naozaj páčia: ignorujú nedostatok vedeckých dôkazov a tvrdia, že skutočne dokázali zažiť výsledky chudnutia pri nosení korzetu.

READ  Detoxic - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Obmedzené vedecké dôkazy na podporu Waist Trainer korzetu

Bohužiaľ pre fanúšikov výcviku pasu, žiadne z vyššie uvedených výhod nebolo testované alebo preukázané. Neexistujú žiadne vedecké dôkazy, ktoré by preukázali, že napríklad výcvik v páse spôsobí zmenšenie vášho žalúdka.
Ani neexistuje žiadny dôkaz o tom, že telo ženy zachová tvar korzety po tom, ako ju odoberie.
V podstate, ak chcete zachovať výsledky chudnutia, ktoré ste dosiahli počas nosenia korzetu, budete musieť neustále nosiť korzet. V opačnom prípade sa telo prirodzene rozšíri do pôvodného tvaru.

Prečo sa korzet môže stať nebezpečným?

Waist Training Side Effects Recenzia Waist Trainer   Pracujú tréneri korzetu?
Väčšina zdravotníckych pracovníkov súhlasí s tým, že výcvik v páse je nebezpečnou praxou zo všetkých nasledujúcich dôvodov:
– Keď korzet vytlačí vonkajšiu časť tela, stláča aj vnútorné orgány. Nadmerný tlak na vnútorné orgány môže spôsobiť vážne zdravotné obavy.
– Keď pľúca nemôžu správne expandovať, napríklad zvyšujú riziko zápalu pľúc. To tiež sťažuje vášmu telu dostať kyslík, ktorý potrebuje – čo je obzvlášť nebezpečné, keď ste v telocvični.
– Keď sa žalúdok a hrubé črevo nemôžu rozšíriť, ukázalo sa, že zvyšuje riziko chronickej zápchy a pálenia záhy.
– Neustále obmedzovanie rebier a svalov môže spôsobiť tvorbu modrín v hornej časti tela a neustále chronické bolesti – dokonca aj potom, čo si z korzetu vyberiete.
– Jedným z najvážnejších rizík nosenia korzetu je, že môže znížiť tok krvi do srdca a zo srdca. To môže viesť k závratom a mdlobám. Späť v 18. storočí mali kvôli dôvodom mdloby: ženy sa rozpadli na tieto postele, pretože ich korzety boli príliš tesné.
Takže odkiaľ prichádzajú všetky výhody pasového tréningu? Kritici hovoria, že korzet jednoducho núti ženu jesť menej jedla, čo nevyhnutne povedie k strate hmotnosti.
Potom, keď odoberie korzet, jej pás sa prirodzene rozšíri na svoju pôvodnú veľkosť a začne jesť viac – a preto sú prínosy výraznejšie pri nosení korzetu.

READ  GiperoForte hypertenzia - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Kim Kardashian je pás korzet tréningu

Mnohí z vás sú tu, pretože ste počuli o korzetu Kim Kardashian v páse. Ako sa svetovo najznámejší arménsko-americký dostane takých sexy kriviek? Nosí korzet.
Kim K poslal niekoľko obrázkov samých na Instagram pracujúcich v korzetu. Ona tvrdí, nosiť korzetu po dobu 6 týždňov naraz, aby si mohol vychutnať silné úbytok hmotnosti a vyrezávané krivky.
Je dôležité poznamenať, že Kim K vlastne nepredáva svoj vlastný korzet. Namiesto toho propaguje korzety iných spoločností. Ďalšie informácie nájdete v časti “Kde kúpiť korzet”.

Zvedavý prípad Cathie Jung, ženy s najmenším pásom na svete

Pravdepodobne ste o Cathie Jungovej nepočuli. Možno ste však videli obrázky: v súčasnosti drží Guinnessov svetový rekord za to, že má najmenší pás na svete.
Podľa oficiálnej webovej stránky spoločnosti Cathie je jej pás “približne rovnakej veľkosti ako bežná jar majonézy.” Má jednu korzetu 24 hodín denne a vlastní “okolo 100” iných korzetov, ktoré pravidelne používa.
Cathie sa nazýva korzetná kráľovná a jej pas je nesmierne malý. Avšak, pretože nosí korzet 24 hodín denne, jej pás by sa pravdepodobne vrátil do svojej prirodzenej formy, ak by dostal šancu.
V každom prípade, ak ste videli fotky z Cathie, musíte si uvedomiť, že zaujala extrémne výcvik v páse: pokiaľ nie ste ochotní nosiť jeden korzet za 24 hodín denne a desiatky ďalších korzetov počas celého týždňa a nikdy Vezmi si tie korzety, už nebudeš čoskoro vyzerať ako ona.

Kde kúpiť korzet

Vďaka Kim Kardashianovej, Amber Rose a ďalším osobnostiam sa objavilo množstvo nedávnej pozornosti okolo korzetov.
Nie je príliš veľa predajcov predávajúcich korzety. Dve z najväčších v priemysle sú však:
Hourglass Angel (HourglassAngel.com) a Spoločnosť pasu gangu (WhatsAWaist.com) spolu so všetkými ostatnými k dispozícii na Amazon.
Druhá skupina, Spoločnosť pásových gangov, predala svoje produkty Kim Kardashian, Amber Rose, Čiernej Chyne a ďalším osobnostiam. Predajú tradičné korzety, rovnako ako plné päty na hrudi “pás-Shaper” oblečenie.
Korzety spoločnosti Waist Gang Society začínajú na 125 dolárov. Hourglass Angel ponúka konkurencieschopnejšie ceny, s korzetmi, ako trenažér Workout Band Waist od Ann Chery od 55 dolárov.

READ  BerryFit - kvapky, názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Ako začať výcvik pasu

Podľa stúpencov tréningu, jedným z najdôležitejších vecí, ktoré si musíte zapamätať, keď je výcvik v páse, je posilniť vaše jadro. V opačnom prípade korzet rozdrví vaše vnútorné orgány a spôsobí vážne podliatiny, bolesť a dlhodobé účinky na zdravie.
Takže sa uistite, že máte silné abs ešte predtým, než začnete – alebo sa uistite, že jadrová rutina je dôležitou súčasťou tréningu, keď nosíte korzet.
Podporovatelia tiež odporúčajú nosiť korzet po dobu 6 týždňov, aby sa predišlo dlhodobým účinkom na zdravie.
Ďalšie veci, ktoré je potrebné zvážiť pri výcviku v páse, je, že budete pravdepodobne mať problémy s močovým mechúrom a hladom pri nosení korzetu: mnohí nositelia hlásia, že musia čakať oveľa častejšie ako obvykle: váš močový mechúr jednoducho nemá dostatok priestoru na rozšírenie.
Ostatní používatelia tiež hlásia pocit hladu po celú dobu, ale nedokážu jesť kvôli veľkosti žalúdka. To je dobrá vec, ak sa pokúšate prísne obmedziť počet vašich kalórií, ale môže to viesť k niektorým problémom nálady a temperamentu, okrem iných zdravotných účinkov.
Akonáhle sa postaráte o tieto požiadavky a obmedzenia, jednoducho nosíte korzet okolo pasu každý deň, utiahnite ho do miesta, kde je to nepríjemné.

Kto by mal vyskúšať výcvik pasu?

Zdá sa, že tréning v páse má zmysel: zdá sa byť rozumné si myslieť, že stláčanie stredu vášho tela počas 18 hodín denne by nakoniec viedlo k dlhodobým fyziologickým zmenám.
Neexistujú však žiadne vedecké dôkazy, ktoré by podporili toto tvrdenie. Klinické a vedecké štúdie nikdy neuvádzali, že nosenie korzetu môže viesť k dlhodobým zmenám tvaru vášho tela.
Hovoríte to, že si môžete nechať ľudí nudiť, aby ste si mysleli, že ste prekliate, ako ste v skutočnosti nosiť korzet. Korzety môžu byť diskrétne nosené pod šatami, aby ste splietli brucho a zdôraznili svoje prsia a zadok.
Akonáhle si však korzu vyberiete, zistíte, že vaše telo sa vráti do svojho prirodzeného stavu – až kým začnete opäť tréning.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*