Prostect Review: Ako bezpečný a efektívny je tento produkt?

[Total: 0   Average: 0/5]

Prestect Prehľad

Prostect je značka doplnku, ktorá sa zameriava na zdravie prostaty, žalúdok s veľkosťou vlašských orechov, ktorý sa môže rozšíriť ako muž starne. Zatiaľ čo veľké množstvo mužov trpí touto chorobou, niektoré budú mať horšie príznaky ako iné, čo môže zahŕňať zvýšené frekvencie moču, neschopnosť správne vyprázdniť močový mechúr, bolestivé močenie a narušený spánok kvôli viacerým výletom v kúpeľni. Prostec môže pomôcť zmierniť všetky tieto príznaky a predáva sa prostredníctvom internetovej stránky Precision Brights. Táto stránka poskytuje informácie o spoločnosti, o jej pozadí a poslaní z hľadiska zdravia spotrebiteľov, ale v súvislosti s aktuálnym produktom Prostect sú veľmi málo podrobnosti.

Podrobnosti produktu Prostect

Prostect používa prírodné prísady na podporu výživy prostaty. Bohužiaľ je na webovej stránke výrobcu poskytnutá veľmi málo informácií o tom, ako výrobok funguje, neexistuje žiadna častá otázka alebo odporúčania pre zákazníkov. Aj keď sú poskytnuté určité informácie týkajúce sa čistoty použitých zložiek, pre klinické testy vykonávané na receptúre Prostect nie sú uvedené ani uvedené žiadne údaje. Presné bylinky predávajú Prostect priamo spotrebiteľovi za cenu 35,31 dolárov za fľašu (jeden mesiac dodávky), ale nie je tam žiadna zmienka o záruke vrátenia peňazí alebo spokojnosti zákazníkov.

Špecifické zložky v Prostect zahŕňajú

Saw Palmetto, Pygeum, včelí peľ, netopier, Fenugeek, L-glutamát, L-glycín, angelica, lopúň, tekvica, zinok
Formulácia Prostect sa opiera o množstvo rastlinných a botanických extraktov, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky spojené s prostatou. Väčšina problémov okolo žľazy je spôsobená nadmerným rozšírením, čo spôsobuje, že vyvíja tlak na močové cesty. Keď je veľkosť zmenšená * alebo je kontrolovaná, muž nájde, že je jednoduchšie úplne vyprázdniť močový mechúr a nemusí robiť toľko výletov do kúpeľne. Medzi niektoré z kľúčových ingrediencií, ktoré sa používajú, sú Saw Palmetto a Pygeum, ktoré sú často zahrnuté v populárnej prostatickej receptúre, minerálny zinok, ktorý je nevyhnutný pre reprodukčné zdravie mužov, plus Nettle, tekvica, lopúch, včelí peľ a slivka. Bohužiaľ nie je poskytnuté žiadne vysvetlenie pre žiadnu zložku, ktorá by znemožňovala spotrebiteľom, ktorí nie sú oboznámení s týmto typom doplnku, posúdiť jeho hodnotu. Avšak vzorec je prirodzený, takže by nemal spôsobovať škodlivé vedľajšie účinky, ani by nemal vzájomne pôsobiť s inými liekmi.

READ  BeezMax Krém

Prostect Výhody

  • Kľúčové zložky sú uvedené
  • Prostect by nemal interagovať s liekmi
  • Presné byliny je renomovaná spoločnosť
  • Produkt je cenovo dostupný

Prostect Nevýhody

  • Podrobnosti o vedeckých testoch nie sú poskytnuté
  • Neexistuje žiadna záruka
  • Zložky nie sú úplne vysvetlené
  • Informácie o produkte sú obmedzené

Prostect Bottom Line

Hoci je Precision Herbs dobrou spoločnosťou, ktorá vyrába širokú škálu kvalitných doplnkov, spotrebitelia by mali dostávať komplexnejšie informácie o svojich produktoch. Vidieť zoznam zložiek použitých vo vzorci je začiatok, ale je potrebné vysvetliť, ako presne funguje. Vzhľadom na počet kľúčových aktívnych zložiek je pravdepodobné, že Prostect bude mať pozitívny účinok na prostatu, aj keď je navrhnutý skôr ako spôsob, ako udržať prostatu zdravú skôr než mať významný vplyv na už rozšírený prostaty.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 474 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*