Pre zväčšenie penisu – skutočných názoroch, ako na to – prísady

 Pre zväčšenie penisu - skutočných názoroch, ako na to - prísady
 Pre zväčšenie penisu - skutočných názoroch, ako na to - prísady
[Total: 0    Average: 0/5]

gél pre zvýšenie penis. Určený pre mužov, ktorí majú problémy v sexuálnom živote. S jeho pomocou zlepšiť kvalitu a dĺžku sexuálnych aktov. Doplnok pomáha odvodiť mnoho potešenie zo sexu ako muž a jeho partner.

Čo je liek –

Zloženie obsahuje len prírodné zložky. Kombinácia zdrojov vyvinutý africkej rady Juhoafrickej vedcov študovať štruktúru pohlavných orgánov mužov v negroidní rasy. Účinok gélu je dosiahnuté

rastlín:

 • matica Agua – dať pružnosť pokožky penisu, zvýšiť kavernóznych telies;
 • lagenariya – podporuje rast mužského orgánu, zvyšuje účinok ďalších prvkov kompozície;
 • zázvoru –

  11 1  Pre zväčšenie penisu  skutočných názoroch, ako na to  prísady

  má regeneračné účinky na zdravie mužov;

 • Cola orechy – zvyšuje potenciu a sexuálnu túžbu, predĺžiť pohlavný styk;
 • bylina Horný koza je afrodiziakom, ktorý zvyšuje veľkosť penisu, zlepšuje kvalitu spermií;
 • alicín je antibakteriálny prvok zlúčeniny, ktorá zvyšuje účinnosť;
 • Ginkgo biloba normalizuje miestne prekrvenie;
 • kyselina mliečna má vplyv na štruktúru kože mužského orgánu.

Prípravok obsahuje extrakt z Ginkgo biloba.

Pomocné látky – čistená voda, glycerín, mentol. Dávajú potrebnej štruktúry gélu, zdvojnásobenie jeho účinnosť. V balení je plastová trubica s objemom 50 ml. Ak chcete uložiť doplnok je potreba na tmavom mieste pri teplote + 5 až + 25 stupňov. Doba použiteľnosti – 36 mesiacov od dátumu výroby

.

Vlastnosti –

Rast penisu dochádza v dôsledku komplexné pôsobenie zložiek. Pozitívne účinky:

 • zvýšenie hladiny testosterónu;
 • zvýšiť veľkosť penisu – tento efekt spôsobuje silný prietok krvi do tela;
 • dosiahnutie počítadlá erekcie;
 • zvyšovanie vytrvalosti mužov pri intimity;
 • predĺženie pohlavného styku;
 • zvýšená citlivosť žaluďa penisu;
 • možnosť získania svetlé orgazmu;
 • dáva dôveru muž v ich vlastných schopností.

Doplnok zlepšuje sexuálny život mužov a žien.

READ  Titan gel Gold Recenzia: Nežiaduce účinky, podvod, ingrediencie, funguje to?

Najlepšie výsledky pozorované v kompletnom predmete aplikácii gélu. Na konci dĺžky penisu sa zvýši o 4 cm a šírku 2 cm

Kto je výrobcom

výrobcu sa rozumie spoločnosť “Intertorg”, ktorý sa nachádza v Európe. To zaisťuje výrobu gélu a jeho ďalšiemu šíreniu po celej krajine.

Výhody a

nevýhody

Krém má mnoho výhod. Vedľajšie účinky a kontraindikácie nie sú. Výhody použitia:

 • prírodné zloženie;
 • Klinické štúdie;
 • predĺženým zachovanie výsledku;
 • minimálne riziko alergie;
 • nedostatok konzervačných látok v prípravku;
 • možnosť použitia v každom veku;
 • nešpiní oblečenie;
 • zlepšuje kontrolu nad ejakulácia;
 • okamžitý účinok.

Pred nanesením gélu nepotrebujú povolenie od lekára. je kontraindikovaný v individuálnej neznášanlivosti komponentov konštrukcie, riziko vzniku alergií, ochorenia krvných ciev. To je vzhľadom k vplyvu peňazí v obehu.

nemožno použiť gél súčasne s inými stimulačných látok.

Gél sa neodporúča pre použitie s inými stimulačnými chemikálie pre potencie. Je tu možnosť nezlučiteľnosti jednotlivých zložiek.

13 3  Pre zväčšenie penisu  skutočných názoroch, ako na to  prísady

Kedy požiadať

je určená na opravu problémov v intímnej sfére. Jeho použitie je efektívna, ak:

 • porušenie energiou;
 • neprítomnosť sexuálnej túžby;
 • krátky styk;
 • znížená citlivosť penisu;
 • malá veľkosť penisu;
 • absencia plného orgazmu;
 • únava v posteli.

Použiť gél pre mužov starších než 45-50 rokov. To bráni rozvoju bezmocnosti obnovením vaše libido, zlepšenie kvality a frekvencie sexuálnych aktov.

Mohlo by to bolieť

V neprítomnosti vedľajších účinkov, nebezpečenstvo poškodenia z nástroja minimálna. Aby sa zabránilo alergie Pred použitím je potrebné skontrolovať gél. Malé množstvo sa aplikuje na zápästí alebo koleno. Ak sa po 30 minútach sa nepohodlie, začervenanie alebo svrbenie chýba, môžu byť použité.

Údaje o predávkovaní prostriedky sú k dispozícii. Riziko výskytu alergických reakcií je znížená pri použití gélového presne podľa návodu. Uplatnenie viac ako dvakrát denne môže spôsobiť podráždenie kože svrbenie, podráždenie, pretrvávajúce erekcie. Z tohto dôvodu sa neodporúča prekročiť mesačný mieru využitia dodatku.

Ako používať nástroj

sa odporúča

aplikovať na penise pri erekcii alebo niekoľko minút pred sexom. Návod na použitie: naneste 2-3 ml aplikovaných na kožu penisu. V tomto okamihu, urýchľuje absorpciu, že je nutné, aby masážne pohyby. Je možné veriť partnera. Táto metóda aplikácie zvýši libido a nastaví správnu náladu. Pripravené pre penis môžu použiť kondóm. Zložky prostriedku neporušuje integritu výrobku. Em>

Gél -. 1 mesiac

READ  Alpha Testo Gain: Elite série mužského testosterónu vylepšenia?

Tento gél sa aplikuje raz denne. Pre zväčšenie penisu sa používa denne. Kurz je 1 mesiac. Na konci budete musieť dať pauzu po dobu 2-3 týždňov.

Rozvod alebo pravda: účinnosť gélu

Klinická štúdia preukázala tieto pozitívne účinky z:

 1. 1. týždeň. Môžete dosiahnuť stabilný erekcie. zväčšenie penisu na 1-1,5 See
 2. druhý týždeň. Zvyšovať odolnosť. Zvýšená citlivosť hlavu penisu. Penis sa predĺži o 2-2,5 See
 3. 3. týždeň. Penis rastie 4 cm a hustne. Výdrž mužov zvyšuje lôžka.
 4. 4. týždeň. Vzhľad sebavedomie, roztrhnutiu energie. Sex sa stáva predĺžená. Vysoká úroveň potešenie z intimity u oboch partnerov.
 5. OL>

  V rámci výskumu, pozitívne výsledky sa zistili u viac ako 95% mužov. Nežiaduce účinky boli prítomné.

  Znalecké posudky –

  zásadné pre mužov všetkých vekových kategórií.

  9  Pre zväčšenie penisu  skutočných názoroch, ako na to  prísady

  Po 45 rokoch znížené libido, zníženej hladiny testosterónu, vyvinúť prvý porušenie potencie. U mužov v tomto veku ukazuje pozitívne výsledky po mesiaci používania. Osoby mladých ľudí gél pomáha prekonať strach zo sexu, k relaxácii. Hlavným pravidlom je nepoužívať nástroje viac ako jedenkrát denne. V opačnom prípade môžete obdržať bolestivú erekciu, trvajúci po konci.

  Nesterov A. P., urológ

  odporúčam gél pre zákazníkov, ktorí majú problémy v posteli. Účinok je zrejmý z prvej žiadosti. Po 2-3 týždňoch sa ich sexuálny život sa zlepší. je non-chirurgické prostriedky zväčšenie penisu. V dôsledku uplatnenia predmetu gélových penisu rast o 2-4 cm

  Lagutenko N. V., lekár-sexuológ

  Nehnuteľný recenzií muži

  Rozhodnuté diverzifikovať intímny život. Prvá aplikácia pozitívneho účinku sa necítil. O týždeň neskôr sa orgazmy stala jasnejšie, a penis je citlivejší. Na konci kurzu môj penis sa rozrástla o 3 cm Aj teraz dala pauzu použiť gél, ale bude to určite znova použiť.

  Dmitry, 35 rokov

  V nedávnej dobe sa stalo viac vynecháva v sexe. Prečítaní recenzie on-line, som sa rozhodol skúsiť. Na prvý deň, sex trval o niečo dlhšie ako zvyčajne, a rozhodol som sa vziať celý priebeh aplikácie. Na konci si všimol, že zadné libido, potencia bola obnovená, a stal som sa silnejší v posteli. Sexuálny život sa stal pravidelným. Po prvom roku, ďalší mesiac prešiel, a výsledok nezmizla.

  Vladimir, 47 rokov

  Náklady

  V cene nástroja je daná jeho poskytovateľa. Obvykle gél je o dvetisíc les. Táto cena je uvedená výrobcom a podliehajú možná zľava. Pri uplatňovaní nákladov sa môže zvýšiť v dôsledku nákladov na dopravu. Kuriérske služby sa platí navyše.

  Náklady na gélu je jednotná pre všetky krajiny SNŠ. Zvýšenie cien výrazne, keď si objednáte doručenie z inej krajiny. Je výhodnejšie objednať na internetových stránkach Europen dodávateľov. Tým sa skracuje doba dodania

  Ako nakupovať výnosnejšie

  Na oficiálnych stránkach výrobcu gélu sa často konajú zľavy a akčné ponuky. V tomto okamihu nástroj je možné zakúpiť za púhych ….. cena môže byť zmenená na základe rozhodnutia dodávateľa. Aby bolo možné kúpiť gél so zľavou, každý deň musíme prezrieť na webových stránkach výrobcu.

  Sells

  Ako rozpoznať falzifikát

  pôvodný produkt je plastová rúrka čiernej farby s tlačenou názvom gélu. Je potrebné zadať dátum výroby, skladovania a skladovacích podmienkach. Výsledkom použitia originálu viditeľný z prvej žiadosti. Ak chcete zakúpiť potrebný iba na oficiálnych stránkach dodávateľa. Nákup v iných internetových obchodoch zvyšuje riziko falzifikáty.

  Anonymné objednania a doručenie

  objednávanie tovaru je vyrobené anonymne. Pre viac súkromia smie vykonať platbu osobne kuriéra. Výrobok je dodávaný v tmavo balíku aby videli, čo je v ňom, je nemožné. Kuriér je informovaný iba o sumu, ktorú potrebujete.

  Aplikácie úplne bezpečný, odložiť na jej vyhotovenie nie je nutné. Gél eliminuje problémy pohlavnej oblasti. Vhodné pre páry, ktorí chcú experimentovať v posteli. Pre viery vo výhody gélu si môžete prečítať recenzie on-line alebo si vyžiadať radu u urológa.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.