Novesan – stanoviská k doplnku z hroznového extraktu

[Total: 0    Average: 0/5]

Novesan – stanoviská k doplnku z hroznového extraktu

Na farmaceutickom trhu môžeme nájsť veľa noviniek, ktoré pomáhajú bojovať proti strate nadmernej hmotnosti. Jedným z najpopulárnejších výrobkov tohto typu je kapsula Novesan, ktorá sľubuje veľké kvapky na váhu vo veľmi krátkom čase. Vysoká účinnosť produktu bola spomenutá vyššie, a preto ho aj lekári a odborníci na výživu vzali do úvahy a začali ju odporúčať svojim pacientom. Čo robí Novesan chudé pilulky tak efektívne?

Najprv je to unikátne, jedinečné zloženie rastlinných zložiek vo vysoko koncentrovanej forme. Tieto látky sa vyberajú vo vhodných pomeroch, takže ich činnosť sa zintenzívňuje. Je to bežný problém medzi inými prípravkami – nesprávne vybrané proporcie spôsobujú, že jedna látka blokuje absorpciu druhej látky atď.

Trojfázový režim Novesan komplexne eliminuje problém obezity

Dobrá pomôcka na chudnutie je tá, ktorá pripravuje telo pre Weight Loss, účinne spája tuk a neumožňuje poškodenie účinkov liečby, napr. liečba. účinkom yo-yo. Takto fungujú kapsuly Novesan.

V prvej fáze dochádza k detoxikácii organizmu, čo je mimoriadne dôležitý prvok – v súčasnosti sú napríklad v procese. výskum, že nízkokalorická diéta bohatá na toxíny funguje naopak, v dlhodobom horizonte zvyšuje telesnú hmotnosť a tukové percento. Prípravok Novesan vám umožní zbaviť sa škodlivých metabolitov, voľných radikálov, pesticídov a konzervačných látok, ktoré dlhé roky blokujú pečeň, čím zabraňujú jej správnemu fungovaniu.

READ  Nicofrin - spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiť

Po tejto príprave sa účinné zložky Novesan začínajú správnou terapiou na chudnutie. Aktivovaný metabolizmus spôsobuje, že sa telo doslova zbavuje nahromadeného tučného tkaniva samotného.

Po jeho spaľovaní látky obsiahnuté v rastlinných extraktoch v tobolke Novesan vyrovnávajú metabolizmus tela a zabraňujú mu znova získať váhu.

Zložky Novesan: Resusperatrol – silný spaľovač tukov

Resweratrol obsiahnutý v Novesan je prírodnou zložkou hrozna, rovnako ako čierne ríbezle. Táto účinná látka zakladá svoj účinok na reguláciu hladín cholesterolu a triglyceridov v krvi, za ktoré zodpovedajú SOD-2 a SOD-14. Mastné zlúčeniny sú rýchlejšie absorbované bunkami, čo znamená, že telo ich nedokáže znížiť, rovnako ako subkutánne mastné tkanivá.

Novesan s reveratrolom tiež znižuje pocit hladu až o 30 percent tým, že pôsobí na centrálny nervový systém, čo zodpovedá takmer 50 percentnému poklesu tukových tkanív počas stanoveného časového obdobia.

Je tiež dôležité mať rýchlejší metabolizmus, ktorý je výsledkom účinku resusperatrolu. To znamená, že aj počas absolútneho fyzického odpočinku má telo energetický deficit a chce ho kompenzovať tým, že odoberie energiu z najjednoduchšieho dostupného zdroja, t.j. z nahromadeného tuku.

Novesan zložky: malinové ketóny regulujú citlivosť na inzulín

Ďalšou aktívnou zložkou Novesan sú malinové ketóny, ktoré zvyšujú koncentráciu adiponektínu, hormónu, ktorý je vylučovaný zrelými tukovými bunkami. Adiponektín ovplyvňuje širokú škálu metabolických procesov, najmä metabolizmus glukózy a mastných kyselín vo svaloch a pečeni, a stimuluje tkanivá, aby boli citlivejšie na inzulín.

Pridaním malinových ketónov je Novesan schopný kontrolovať hladinu cukru v krvi, zabraňovať hladovým záchvatom a zlepšovať spaľovanie tukov a metabolizmus.

Je Novesan efektívny?

Účinnosť testu Novesan bola dôkladne testovaná výskumným tímom z Harvardskej univerzity vedeným Dr. Frankom Moyesom, známymi metabolickými chorobami speCialist.

Viac ako 20 osôb sa zúčastnilo testov a počas 12 týždňov dostalo tri rôzne dávky Novesan: 1050 mg, 700 mg a 350 mg. Treba poznamenať, že títo ľudia, okrem toho, že majú nadváhu, nemali rovnaké charakteristiky, takže výskumná skupina odrážala prierez spoločnosti skôr pravdepodobným spôsobom.

READ  GiperoForte hypertenzia - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Po 12 týždňoch sa ukázalo, že skupina dostávajúca 1050 mg Novesan mala priemerný Weight Loss 9,7 kg, tí, ktorí dostávali 700 mg – 6,6 kg a posledná skupina dostala najmenšiu dávku 4,5 kg. Okrem toho takmer 98,6% všetkých respondentov deklarovalo vzhľad viditeľných výsledkov už 7 dní po začiatku liečby.

Novesan – názory odborníkov na účinnosť prípravku na chudnutie

Okrem vysokej účinnosti prípravku na chudnutie musí byť tiež bezpečné pre zdravie. “Taký náhly Weight Loss v relatívne krátkom časovom období môže mať devastujúci účinok na zdravie.Srdce, ktoré je vystavené ťažkej únave v dôsledku zvýšenej metabolickej aktivity môže byť obzvlášť ohrozené.Vedeckí pracovníci, ktorí vyvinuli vzorec pre Novesan, však, zvládol tento problém veľmi dobre.Môže byť použitý v prevažnej väčšine prípadov obezity a nadváhy, “hovorí Dr. Adam Hilton, vedúci kardiologickej kliniky v Seattli.

Profesor Olaf Magnussen, jeden z najlepších fyziologických expertov na svete, o tom hovorí. Podľa neho môže zvýšená metabolická aktivita tela v tomto prípade mať len pozitívne účinky, čo sa týka fyzického aj duševného zdravia – všetci si dobre uvedomujeme, že príliš veľa telesnej hmotnosti je často príčinou komplexov.

Stojí za to použiť Novesan pre Weight Loss?

Každý musí odpovedať na otázku, či sú pripravení na takú rýchlu stratu nadbytočného tuku. Ak nie je presvedčený pozitívnymi názormi renomovaných vedeckých inštitúcií a lekárov, nízka cena a pozitívne názory bežných používateľov Novesan sa môžu ukázať ako rozhodujúce. Môžeme nájsť tisíce, ak nie stovky tisíc takýchto “príbehov o úspechu” na internete – stačí pozrieť na najpopulárnejšie fóra na chudnutie.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*