Nicofrin – spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiť

[Total: 0    Average: 0/5]

Nicofrin – spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiť

nicofrin palenie papierosów 300x175 Nicofrin   spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiťNie je potrebné nikoho presvedčiť, že fajčenie stojí za zastavenie. Cigarety sú nezdravé, fajčiarske návyky sú namáhavé a drahé. Hľadanie správnej metódy však už nie je také jednoduché. Po prvé, veľa “zázračných liečieb” naozaj nefunguje. Po druhé, aj keď oslabujú hladinu nikotínu, nevyriešia druhý problém (nomen omen – burning), ktorý je kontamináciou tela.

Telo fajčiarov potrebuje niekoľko rokov na to, aby sa očistilo od toxínov, počas ktorých sú stále prítomné škodlivé látky, vrátane ťažkých kovov.

V Poľsku sa nedávno objavila príprava americkej produkcie, ktorá má oslabiť hladinu nikotínu (a tým podporiť Rzucanie palenia). Súčasne očisťuje telo toxínov. Tento prípravok je Nicofrin. Rozhodli sme sa to bližšie pozrieť.

Nicofrin pod lupou: dve zložky v dvoch rôznych rozsahoch

nicofrin rzucanie palenia 300x185 Nicofrin   spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiťV našom redakčnom teste sme začali kontrolou zloženia Nicofrin. Obsahuje dve účinné zložky vo forme koncentrovaných rastlinných extraktov: extrakt z kudzu a extrakt z rhodiola. Nie sú to populárne rastliny v našom bylinnom priemysle, a preto ich podrobnejšie predstavíme: …

  • kudzuje rastlina v poľskej literatúre známa ako rezný rez alebo čepeľ čeľuste. Je to ázijská rastlina, ktorá v našej krajine nerastú. Nicofrin dostal výpis z kudzu kvôli svojej vysokej účinnosti v boji proti závislostem. Kudzu pôsobí ako druh obrannej steny – zastavuje ďalšie šírenie toxínov z cigariet nad ľudské telo. Zároveň podporuje organizmus pri detoxikácii – exkrécii už absorbovaných toxických látok.
READ  Diamond Diet

nicofrin przeciw paleniu papierosów 300x200 Nicofrin   spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiťTreba však poznamenať, že akcia kudzu v doplnku Nicofrin je iná – silnejšia, koncentrovanejšia a komplexnejšia – ako by to bolo v prípade kudzu, ktorý ste podali sami. Jedinečné vlastnosti kudzu podporujú a uvoľňujú rhodiola obsiahnutú v produkte.

  • RhodiolaInými slovami, horský ruženec má všestranný účinok, ale v kombinácii s kudzu sa stáva baran, ktorý odstraňuje všetky toxíny z tela, ktoré zostávajú po fajčení. Správna kombinácia prísad stimuluje produkciu enzýmov, ktoré sú prirodzenými “nástrojmi” tela na odstránenie toxínov. Ľudské telo má prirodzene takéto mechanizmy naprogramované v ňom, ale kombinácia výťažkov z kudzu a rhodiola ich aktivuje v okamihu, keď sú najviac potrebné.

Výsledkom pôsobenia kombinovaných rastlinných extraktov v Nicofrin sú toxíny rýchlo odstránené a súčasne neutralizované takým spôsobom, že nespôsobujú ďalšie poškodenie organizmu.nie palenie papierosów tabletki nicofrin 300x175 Nicofrin   spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiťDoplnok Nicofrin však funguje v dvoch fázach. Vyššie uvedený opis sa týka kroku I (čistenie). Dokonca sa zlepší pľúcny záhyb a zlepší sa stav celého dýchacieho systému.

V druhom štádiu rovnaký prípravok “funguje” na posilnenie imunitného systému tela. Imunitný systém je základom ochrany proti chorobám – určuje imunitu tela. Navyše kudzu a rhodiola regulujú metabolické zmeny. Vyvážený metabolizmus je začiatkom oživenia. Práve v tomto štádiu začína regenerácia celého tela a jeho rekonštrukcia. Ak prestanete fajčiť, cítite, že je to stav pokoja, relaxácie, zmiznutia hladom nikotínu a zlepšenie kvality spánku.

Kto odporúčame použiť Nicofrin?

nicofrin przeciw paleniu tytoniu 300x150 Nicofrin   spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiťNicofrin je určený pre fajčiarov s rôznou úrovňou závislosti, bez ohľadu na vek, pohlavie a životný štýl. Výrobca odporúča hlavne fajčiarom, ktorí neuspeli v iných metódach ukončenia závislosti od nikotínu.

Vzhľadom na formu prídavných tabliet Nicofrin sa môže použiť diskrétne. Normálna dávka je 4 tablety denne. Príprava sa môže uskutočniť ad hoc, keď začnete cítiť hladinu nikotínu. Maximálna denná dávka je 12 tabliet denne.

READ  Millroad X7 - stanoviská k prísadám pre motorový olej

Vďaka svojmu prirodzenému zloženiu (rastlinné výťažky rhodiolu a kudzu vo vhodnom pomere) prípravok už nemusí obsahovať nikotín.

Výsledky štúdií účinnosti na Nicofrin

Prvé štúdie na Nicofrin sa uskutočnili krátko po umiestnení na trh v Spojených štátoch. Tím vedcov, vedený známym fyziológom a pracujúci s niekoľkými prestížnymi univerzitami v USA, vyvinul experiment, ktorý konečne overí účinnosť doplnku Nicofrin.

rzucanie palenia 300x200 Nicofrin   spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiťV rozsiahlej štúdii sa zúčastnilo takmer 250 dobrovoľníkov. Všetci fajčili cigarety najmenej 5 rokov a fajčili po celom svete. 6 cigariet denne alebo viac. Všetci mali najmenej 2 neúspešné pokusy o odvykanie od fajčenia (ukončené návratom ku fajčeniu). Vek účastníkov bol rôzny.

Respondenti boli rozdelení do dvoch skupín. Prvá skupina bola tá správna – účastníci, ktorí boli pridelení, dostali Nicofrin v neutrálnom obale (bez zverejnenia názvu produktu) s odporúčaním, aby si ho užíval 4x denne a ad hoc, keď cítil hlad v nikotíne. Tiež im bolo oznámené, že nebudú užívať viac ako 10 tabliet denne. Respondenti v druhej kontrolnej skupine dostali placebo s rovnakými odporúčaniami na “dávkovanie”.

Potom sa uskutočnili dve sedenia pohovorov s účastníkmi: prvý po 6 a druhý po 24 týždňoch od začiatku aplikácie Nicofrin. V skupine I, ktorá dostávala Nicofrin, hlásilo až po uplynutí 6 týždňov užívania doplnku až 95% ľudí zmiznutie hladomu nikotínu. Po 24 týždňoch až 90% ľudí stále nefajčilo a nechce sa vrátiť ku fajčeniu.

V kontrolnej skupine bolo percento neporovnateľne nižšie (5% nefajčiarov po 6 týždňoch a iba 1% po 24 týždňoch).

Experimentátori požiadali účastníkov skupiny I o ich blahobyt po použití doplnku Nicofrin. Medzi vyhláseniami boli názory obzvlášť časté (respondenti si mohli vybrať viac ako jednu odpoveď): “Cítim sa ako slobodný / nie závislý” (85%), “Nechcem cítiť cigaretu” (79%), lepšie “(69%),” moja úzkosť / porucha zmizla “(55%). V kontrolnej skupine nebola pozorovaná dlhodobá zmena nálady subjektov.

READ  Saint Legiere - názory na účinný krém na vrásky

Názory na účinnosť prípravku Nicofrin

tabletki Nicofrin 300x218 Nicofrin   spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiť

Nicofrin tablety

E. Smith, terapeut, ktorý sa špecializuje na prácu s narkomani, nám povedal: …Boj proti návyku nie je o tom, že sa fajčenie mnohonásobne prestane fajčiť a potom sa k nemu vracia. Preto nájdenie efektívneho spôsobu trvalého oslobodenia od závislostí od nikotínu je už mnoho rokov predmetom úsilia veľkého počtu vedcov a ďalších odborníkov. Teraz sa nakoniec objavil prípravok, ktorý nielen uvoľňuje z hladovania nikotínu, ale tiež urýchľuje regeneráciu a čistenie tela. Môžeme dúfať, že čo najviac fajčiarov objaví a použije Nicofrin a nakoniec vyhral bitku.

Je Nicofrin skutočne efektívny?

S takýmito odbornými názormi nemáme na výber, ale dôrazne odporúčame Nicofrin všetkým, ktorí chcú efektívne prestať fajčiť a ochrániť telo pred negatívnymi účinkami, ktoré táto závislosť už urobila vo svojom tele.

nicofrin Nicofrin   spätná väzba na nové spôsoby, ako prestať fajčiťPOZORO limitovanom čase má oficiálny distribútor Nicofrin špeciálnu ponuku pre našich čitateľov. Je spojená so 100% zárukou vrátenia peňazí za zakúpené ošetrenie v prípade, že neprinesie očakávané výsledky.

Kliknutím tu zakúpte Nicofrin

Pomocou tohto odkazu získate BEZPLATNÉ DODRŽIAVANIE DODÁVATEĽOV.

Povýšenie trvá do:2018. 07. 06 do 23:59 hodín.

V dôsledku vyčerpania zásob je propagácia časovo obmedzená

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*