Mulberry’s Secret – krém na tvár – recenzie, názory, cena

[Total: 0    Average: 0/5]

Mulberrys Secret Mulberrys Secret   krém na tvár   recenzie, názory, cena

Mulberry’s Secret – popis produktu (od výrobcu)

Mulberry’s SecretRozjasňujúce sérum je výsledkom dlhoročného vedeckého výskumu. Je založená na komplexe prírodných zložiek z výťažkov z moruše a bielej ľalie. Mulberries Secret je jedinečný krém, ktorý pomáha udržiavať pokožku tváre žiarivú a dobre upravenú.Tmavé miestana pokožke sú príznaky nadmernej pigmentácie melanínu. Vyskytuje sa ako ochranná odpoveď na stres slnka alebo môže byť tiež spôsobená genetikou. Mulberry’s Secret kontroluje a bojuje proti týmto problémom.

Komentáre a recenzie o tejto tváre krém

„Bol som trochu skeptický, keď som sa o tom na prvýkrát dozvedel, ale keď som skúmal viac, zistil som, že Mulberrys Secret je skutočne, čo je celebrita! a mnohí vedci to tvrdia. Je to jeden z tajných produktov na bielenie pokožky, ktoré nikto nechce zdieľať. Nie som prekvapený, že o tom už veľa žien vie. „
„Môj najlepší priateľ Niki používa MulberrysSecret. Ja by som tomu neveril a musel som urobiť nejaký výskum sám. Nemôžem uveriť, že ste sa jej podarilo nájsť na sklade! Viem, že tábor Niki bude čoskoro prázdny, a tak som o tom povedal. Je to šťastie, ďakujem! „
„Moja dcéra skutočne potrebuje krásnejšiu pleť. Naozaj dúfam, že to bude riešenie. Veľká vďaka.“

Mulberry’s Secret zložky

MULBERRY EXTRACT – poskytuje správny celkový tón, prináša lesk na pokožku a dodáva im vitamíny. Tiež: betain, extrakt z cukornatosti, kyselina mliečna, vitamín E, rozmarínový olej, kaolín, pantenol, alantoín.
image picture 1 Mulberrys Secret   krém na tvár   recenzie, názory, cenaPoužívajte ho najmenej 4 týždne

Názory expertov na tento krém

Jasná a rovná pleť je niečo, o čom každé dievča sníva. Mnohé kozmetické výrobky obsahujú agresívne bieliace zložky, ktoré len dočasne odľahčujú pigmentované oblasti. Problém spočíva v tom, že po ošetrení sa tieto oblasti stanú ešte tmavšie.
Omega svetloje to patentovaná inovácia založená na modernej metóde „molekulárneho dizajnu“, ktorá produkuje aktívnu kombináciu piperonylalkoholu a kyseliny linolovej zo semien svetlice.
Exkluzívna technológia umožňuje aktívnym zložkám preniknúť do kožných buniekčo najhlbšie.Žiadny iný produkt nemá taký účinok. Zlepšuje zafarbenie v oblastiach, kde je to potrebné. Neutralizuje sfarbenie melanínu a chráni bunky pred agresívnymi faktormi prostredia a stresom.
Obsahuje len neškodné a testované komponenty. Sérum sa odporúča aj pre ľudí s citlivou pokožkou: neobsahuje parabény, umelé farby, minerálne oleje alebo produkty živočíšneho pôvodu.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*