Millroad X7 – stanoviská k prísadám pre motorový olej

[Total: 0    Average: 0/5]

Millroad X7 – stanoviská k prísadám pre motorový olej

Už ste niekedy premýšľali o tom, ako udržať diely opotrebenia vášho auta dlhšie a ak nechcete vidieť technikov na dosah ruky, stojí za to pozrieť sa, ako sa postarať o vaše auto? Na rozdiel od okolností, starostlivosť nie je len o pravidelnom čistení čalúnenia. Aby ste boli správne a efektívni, musíte sa starať o najdôležitejšie časti vášho vozidla a používať špeciálne navrhnuté a testované prostriedky. Millroad X7 je jedným z najpopulárnejších prípravkov, ktorý účinne chráni auto pred opotrebovaním. Aké je tajomstvo jeho fungovania?

Millroad X7 udržiava výkon motora dlhšie!

Millroad X7 je produkt určený na starostlivosť o osobné automobily, dodávkové vozidlá, skútre a motory spaľovacích strojov. Môže byť použitý na akýkoľvek motorový olej a má vysokú účinnosť pri benzínových, naftových a LPG vozidlách. Milloroad X7 sa odporúča bez ohľadu na typ použitého paliva.

Prečo je Millroad X7 tak efektívny?

Tajomstvo účinnosti Millroad X7 spočíva v nanočasticiach keramického materiálu a vysoko rafinovaných minerálnych olejoch obsiahnutých v prípravku. Tieto komponenty chránia motor pred opotrebením a jeho komponentmi. Millroad X7 pracuje na základe najnovšieho intuitívneho vzorca – reakciou na molekulárnej úrovni vytvára odolný a odolný povlak na povrchu motora, ktorého úlohou je presne chrániť motor. Výsledná vrstva je vyrobená z keramických a kovových častíc prítomných v prípravku, ktoré presne spájajú všetky komponenty motora tak, že dopĺňajú poškodenie, ktoré sa vyskytuje na ich povrchu bez potreby imobilizácie vozidla. Vďaka tomu účinne zvyšujú odolnosť a odolnosť voči zneužívaniu, ako aj nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Účinky Millroad X7 sú okamžité!

Nemusíte dlho čakať na efekty Millroad X7. Všimnete si veľký rozdiel v prevádzke motora a množstvo vynaložených peňazí. S Millroad X7 sa spotreba paliva podstatne zníži a motor bude bežať rovnomerne a dynamicky. Trenie počas jazdy bude minimalizované, čo vedie k zníženiu opotrebenia jednotlivých častí vozidla. Millroad X7 tiež chráni pred koróziou a škodlivými chemikáliami. Bude udržiavať hladký chod motora po celé roky. Vyhnite sa nutnosti nákladných opráv a výmeny ich dielov!

Kedy začať používať Millroad X7?

Ak chcete udržať hladký chod motora po celé ďalšie roky, mali by ste začať používať Millroad X7. Majitelia automobilov, motocyklov a iných vozidiel nepovažujú vopred profesionálnu údržbu svojich komponentov, čo ich vystavuje nerentabilným a nákladným opravám a zníženiu trhovej hodnoty vozidiel. Môžete sa tomu vyhnúť použitím funkcie Millroad X7! Okrem správnej starostlivosti o motor, môžete tiež poskytnúť svojmu vozidlu: ..

 • Zlepšenie kvality prevádzky motora
 • Obnovenie zrýchlenia vozidla
 • Regenerácia poškodenia povrchov motora
 • Odstránenie kontaminácie motora
 • Tlmenie motora
 • Ochrana povrchu motora
 • Prevencia hrdze a korózie komponentov motora

S Millroad X7 sa môžete postarať o všetky časti vášho auta. Nemusíte utrácať peniaze za nákladné opravy, poškodenie regenerácie a údržbu motora. To všetko vďaka jednému produktu s inovatívnou technológiou Millroad X7!

Moderný vzorec Millroad X7 pôsobí ako ochranný obväz na motor a všetky jeho časti!

Millroad X7 bola vytvorená na základe moderných technológií. Funguje hneď, ako sa pridá do motorového oleja. Vytvára špeciálny povlak, ktorý má ochranný a regeneračný účinok na komponenty motora. Millroad X7 omladzuje vozidlo a výrazne zlepšuje komfort jazdy v niekoľkých jednoduchých a efektívnych krokoch.

 • BEZPEČNOSŤ MIKROKERAMICKÝCH MIKROKORÁLNYCH OPATRENÍ – špeciálny vzorec pôsobenia keramických nanočastíc a ušľachtilých olejov sa nanáša na povrch motora, čím vzniká špeciálna ochranná bariéra.
 • PODROBNOSTI VŠETKY ZRUŠENIA V MOTORE PRE ĽAHKÉ PALIVÁ – nie každý vie, že motor zhromažďuje nečistoty počas čerpania paliva a zo stredne kvalitných palív. Millroad X7 účinne odstraňuje toxíny z motora. V dôsledku toho je spotreba paliva omnoho nižšia a všetky časti vozidla bežia efektívnejšie.
 • REGENERÁCIA NASTAVENIA CESTNÁ CORrectiON NA POĽNOHOSPODÁRSKY POVRCH – doposiaľ sa vyskytla korózia a poškodený povrch motora sa postupne zotavuje. Korodované diely sú regenerované, bez nutnosti navštíviť mechanikov na použitie ďalších prípravkov.
 • Millroad X7 tiež chráni komponenty motora, čím znižuje opotrebenie iných častí vozidla.
 • POUŽITIE PROCESOV DODÁVANÝCH PÔVODOVÝCH OLEJOV MOTOROM – vďaka tomu nie je tesnenie motora napriek jeho prevádzke znížené.
 • VÝPOČET PRVÉHO VÝPOČTU AUTOMOBILOV – prevádzka znižuje účinnosť motora. Millroad X7 chráni proti opotrebovaniu a obnovuje poškodené komponenty a opäť si môžete vychutnať originálny výkon vášho auta.
 • Zvýšenie viditeľnosti inžinierskych prác a zníženie spotreby paliva – pomocou technológie Millroad X7 sa obnovuje potešenie z jazdy a znižujú sa výdavky spojené s palivom. Zistíte, že spaľovanie vozidla je oveľa nižšie.

Millroad X7 sa ľahko používa pre každého vodiča!

Millroad X7 sa veľmi ľahko používa a je obmedzený na niekoľko krokov. Na správne používanie výrobku nie je potrebné odstrániť žiadne súčasti. Postačuje pridať určité množstvo do predhriateho oleja.

Ako správne používam Millroad X7?

 • Pred použitím Millroad X7 zohrejte motorový olej. Najlepšie je vložiť do Millroad X7 po prejdení určitej časti cesty.
 • Potom vypnite motor a nalejte celý obsah injekčnej striekačky do plniaceho otvoru oleja.
 • Millroad X7 sa musí dôkladne zmiešať s olejom. Za týmto účelom nechajte motor bežať približne 15 minút. Millroad X7 nereaguje s olejom. Olej prepravuje iba na všetky kovové časti vo vnútri motora.

Aby Millroad X7 dosiahlo najlepšie výsledky, musí sa dodržať niekoľko jednoduchých pravidiel.

 1. Počas prvých 200 km nejezděte s nadmernou rýchlosťou, pretože prísada počas tohto obdobia vytvára ochranný povlak pre motor a chráni ho pred poškodením.
 2. Aby sa zabezpečilo, že regenerácia motora a jeho častí je kompletná, odporúča sa použiť prípravok v trojstupňovom cykle. Na tento účel použite tri balíčky Millroad X7 (jeden pre každú fázu).
 3. Každá etapa začína po ďalších 5000 kilometroch. Použite ďalšiu dávku Millroad X7 po tejto vzdialenosti. Rekuperácia motora vykonaná týmto spôsobom prinesie prekvapujúce zlepšenie!
 4. Jedna fľaša oleja na 5 litrov motorového oleja postačuje, preto by sa mali použiť 3 Millroad X7 injekčné striekačky na 15 litrov.
 5. Millroad X7 môže byť úplne bezpečný pre motor a jeho komponenty!
 6. Millroad X7 môže byť bezpečne použitý na ochranu a regeneráciu vášho motora. Zanesenie filtrov oleja alebo potrubia nezabezpečuje. Jeho vzorec bol opakovane testovaný a má bezpečnostné osvedčenie. Spĺňa tiež normu Európskej únie (91/155 / EEC). Aby sa zachovala trvanlivosť a účinnosť, mala by byť skladovaná na chladnom mieste nepresahujúcom 40 ° C.

Ak chcete zachovať dlhú životnosť vášho motora, umiestnite svoje stávky na Millroad X7!

Millroad X7 je osvedčený produkt pre profesionálnu ochranu motora. Chráni svoj povrch keramickým povlakom, čím predlžuje svoj vek. Navyše:…

 • ZVÝŠENIE VÝKONU MOTORA
 • ZRUŠUJE ZAČIATOČNÝ START
 • Znižuje spotrebu paliva
 • ZARIADENIA ZAŤAŽUJÚ PRI VYMENOVACÍCH TEPLOTÁCH
 • Znižuje emisie všetkých škodlivých plynov
 • ZABEZPEČUJE NIČŠIE A VYŠŠIE EFEKTÍVNE OPERÁCIE MOTORA
 • ZVÝŠIŤ JAZDNÝ KOMFORT

Prípravok má mimoriadne hodnotnú kompozíciu bohatú na mineralizované oleje, ktoré sa starajú o motor a čistia jeho zložky z ložiska toxínov. Je úplne bezpečné pre komponenty vozidla a ich fungovanie, pretože neobsahuje žiadne látky, ktoré by mohli poškodiť motor. Každá zložka prípravku bola riadne vybraná a zlepšuje výkonnosť a predlžuje životnosť výrobku.

Stojí za to použiť Millroad X7?

Millroad X7 už na molekulárnej úrovni modifikuje povrchovú štruktúru kovu v motore, zvyšuje jeho kvalitu a znižuje trenie kovového povrchu motora. Tým sa predlžuje životnosť a zvyšuje sa produktivita. Vytvára ochrannú vrstvu kovu a zvyšuje jej kvalitu na molekulárnej úrovni. Stáva sa ťažšie, odolnejšie voči nečistotám, poškriabaniu a opotrebovaniu. Po vypnutí motora udržuje Millroad X7 na stenách motora tenkú vrstvu motorového oleja, takže pri každom spúšťaní motora má okamžité mazanie. Týmto spôsobom sa odstráni studený, suchý štart motora v 100%. V dôsledku toho sa životnosť motora predlžuje a neexistuje riziko nákladných opráv alebo stratu hodnoty!

Millroad X7, na rozdiel od iných prípravkov tohto typu, neobsahuje škodlivé látky. Môžete ho pridať do vášho motorového oleja bez obáv.

S vozidlom Millroad X7 bude vaše auto plniť ďalšie roky. S inovatívnou technológiou nanočastíc sa môžete vedome postarať o váš motor: chrániť ho, regenerovať ho a obnoviť jeho dynamiku. Prípravok bude mať pozitívny vplyv na iné dôležité časti vozidla. Millroad X7 spôsobí, že vaše auto bude mladšie a zábavnejšie riadiť!

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*