Luteina – názory na doplnok vizuálneho zlepšenia

[Total: 0    Average: 0/5]

Luteina – názory na doplnok vizuálneho zlepšenia

Choroby súvisiace s naším vizuálnym systémom sú v súčasnosti jedným z najbežnejších. A napriek tomu naše oči nepotrebujú zvláštnu starostlivosť: pohyby očných viečok a rias a slzy ich zvlhčujú, zaisťujú čistotu a správnu vlhkosť. Všetko sa mení, keď ich prinúvame vynaložiť nadmerné úsilie, najmä v nepriaznivých podmienkach. Potom sa oči stanú unavené a začnú zle fungovať. Životný štýl, pracovné podmienky a znížená imunita organizmu znemožňujú správne fungovanie ochranných mechanizmov oka. Ale existuje nejaká rada?

Jedným z najsľubnejších a najproduktívnejších produktov na trhu je luteinálna kapsula, ktorá eliminuje nepríjemné ochorenia a zlepšuje váš zrak počas niekoľkých dní po prvom použití, prečo sú také účinné?

Čo je tajomná zložka?

Unikátny vzorec luteinálnych tabliet obsahuje jednu unikátnu zložku, ktorá po niekoľkých dňoch eliminuje nepríjemné ochorenia. Táto zložka sa extrahuje z listov špenátu. Je charakterizovaná skutočnosťou, že obsahuje až o 300 percent viac luteínu ako iné populárne výrobky pre unavené a zrakovo postihnuté oči.

Luteínové očné mlieko

Luteín je zložka, ktorá je nevyhnutná pre správne fungovanie tela. Školenie je založené na skutočnosti, že telo ju nedokáže vyrobiť, preto musí byť dodané zvonka. Veľa luteínov obsahuje zelenú a žltú zeleninu, ale táto látka je veľmi citlivá – stráca svoje liečebné vlastnosti a je nepotrebná pri varení alebo nakrájaní. Preto pre zdravie našich očí stojí za to vziať to v inej forme, napríklad vo forme pohodlných kapsúl.

Lutein, ako už bolo spomenuté, má veľký význam pre naše oči. Pôsobí ako prirodzený filter na ochranu očí pred UVA a UVB žiarením, ktoré sú bežnými príčinami mutácie. Dôsledky jeho nedostatku môžu byť ochorenia očí, najmä AMD, t.j. makulárna degenerácia. Takže to stojí za to prevziať preventívne – jeho prebytok nie je škodlivý. Luteín by mali používať aj pracovníci so zrakovým postihnutím, najmä v miestnostiach s umelým osvetlením. Je tiež riešením pre ľudí, ktorí často chodia na solárium alebo sa dlho zdržiavajú na slnku. Prípravky obsahujúce luteín sú tiež indikované pre osoby geneticky ohrozené glaukómom alebo kataraktom.

Tri piliere pôsobenia luteínu pri príprave luteínu

Lupínové zlepšovacie videnie kapsuly majú mnohostranný a komplexný účinok, eliminujú všetky problémy súvisiace s účinkom unavených očí a tiež zhoršujú videnie. Tablety pracujú takto: …………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ……………………….

  1. Po prvé, eliminujú všetky infekcie odstránením voľných radikálov. Stojí za to vedieť, že luteín v luteíne má silné vlastnosti Antioxidantu. Prístup voľných radikálov k očnej sietnici bude blokovaný už na bunkovej úrovni, takže pacient nebude cítiť ich škodlivé účinky.
  2. Po druhé, luteina posilňuje sietnicu oka, najdôležitejšiu fotosenzitívnu zložku ľudského očného aparátu. Po prvé, úroveň retinálneho krvného obehu sa zvýši, čo sa prejaví na jeho správnej krvi a tým aj na lepšie a účinnejšie fungovanie. Tieto zmeny sú v priemere výraznejšie o 80 percent viac ako v minulosti.
  3. Po tretie a nakoniec, Luteinal zlepšuje váš zrak automaticky. Fixovaná denná dávka postupne zlepšuje kvalitu zraku a pacient nebude musieť premýšľať napríklad o liečbe a cvičení. zbytočné cvičenie. Luteinál sa komplexne zaoberá všetkými prvkami liečby chorého optického prístroja.

Použitie Luteina: Nič jednoduchšie?

Ľudia, ktorí neustále používajú tento výrobok, oceňujú jednoduchosť jeho použitia a skutočnosť, že liečba nie je v každodennom živote problémom. Jednoduchý, ale jedinečný vzorec dvoch zložiek: luteín obsiahnutý v extrakte zo špenátu a výťažok z čučoriedky z čerešňového kvetu spôsobuje použitie prípravku Luteina je :.

  • pohodlné – nie je potrebné dodržiavať stravu bohatú na luteín, môžete jesť všetko bez nadmernej dominancie zeleniny a rastlín. Čo je dôležité, nemusíte demolovať svoj denný rozvrh, aby ste robili zdĺhavé a nie vždy pracovné očné cvičenia.
  • zdravé pre celé telo – luteín obsiahnutý v luteináli nielen zlepšuje zrak, ale tiež zlepšuje obeh v tele a reguluje krvný tlak, zlepšuje celkové fungovanie všetkých orgánov.

Vedecké štúdie potvrdzujú účinnosť prípravku luteínu

Svetový renomovaný očný lekár, profesor John Osvald z Štátnej univerzity v Ohiu, sa zapojil do testovania prípravy ako skupiny dobrovoľníkov. Navrhol do štúdie účasť skupiny 30 ľudí rôzneho veku, pohlavia, povolania a životného štýlu. Úlohou dobrovoľníkov bolo vziať odporúčanú dávku luteínu na 3 týždne a potom zaznamenať svoje pocity. Ukázalo sa, že takmer 88% pacientov utrpel prvé účinky prípravku len 48 hodín po aplikácii. 12 percent účastníkov sa problém zbavilo za menej ako dva týždne.

Odborníci oceňujú potenciál luteinálnych kapsúl

Dr. Adam Laurie, ktorý riadi jednu z najpopulárnejších očných kliník v severnej časti Spojených štátov, nechcel v takýchto revolučných výsledkoch veriť. Postupom času však zistil, že taká jedinečná metóda liečby môže priniesť zázraky. „Na začiatku som bol dosť skeptický ako väčšina speCialists v mojej oblasti, ale časom som začal odporúčať tento liek pacientom, ktorí sa v nasledujúcich návštevách pýtali na postupné zlepšovanie svojho zraku, až kým nebol úplne uzdravený. Toto všetko ma tiež umožnilo rozhodnúť sa, že výrobok bude používať pozitívne, „hovorí Dr. Laurie.

Ako sa môžu rýchlo vyliečiť unavené oči?

Vzhľadom na nezvyčajné výsledky klinických skúšok a optimistické prijatie prípravku na trhu možno vyvodiť záver, že luteín je v súčasnosti najefektívnejšou metódou na rýchle a ad hoc zlepšenie zraku. Je to ideálne riešenie pre všetkých, ktorí každodenne otepú oči vysokou intenzitou svetla, obrazovkou počítača a televíznej obrazovky alebo dlhodobo nosenými kontaktnými šošovkami. Okrem vysokej účinnosti má Luteinal ešte jednu rovnako dôležitú výhodu – je mimoriadne nákladovo efektívna v porovnaní s inými produktmi. Pozitívna propagácia, ktorú vytvoril výrobca, robí Luteinal dokonalý spôsob, ako sa každý deň starať o svoje oči.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*