Ling Fluent – názory na spôsob učenia cudzích jazykov

[Total: 0    Average: 0/5]

Ling Fluent – názory na spôsob učenia cudzích jazykov

ling fluent nauka języków 300x162 Ling Fluent   názory na spôsob učenia cudzích jazykovJazykové vzdelávanie sa stáva čoraz obľúbenejším, najmä medzi mladými ľuďmi, ktorí si uvedomujú dôležitosť týchto zručností na trhu práce. Starší ľudia sú tiež čoraz viac radi učiť sa jazyky, keď idú do zahraničia a hľadajú prácu. Existuje veľa metód na trhu, chAsami celkom abstraktné, s cieľom zlepšiť rozsah vašej slovnej zásoby v cudzom jazyku. Niektoré na prvý pohľad vyzerajú vtipne, iné sú naozaj účinné a môžu vám pomôcť zvládnuť aj niekoľko jazykov v krátkom čase. Jedným z takýchto riešení je inovatívna e-learningová platforma Ling Fluent. Aká je jedinečnosť tohto riešenia?

Ling Fluent – Učte sa až osem cudzích jazykov!

Znalosť celého radu cudzích jazykov výrazne zvyšuje spoločenský status, ktorý tvorcovia tohto inovatívneho riešenia dobre známi. Vďaka úsiliu programátorov a psychológov, ako aj speCialists v oblasti mozgovej asimilácie informácií bola vytvorená platforma Ling Fluent, ktorá umožňuje ovládať až osem najrozšírenejších jazykov v Európe. Toto sú: angličtina, nemčina, španielčina, taliančina, francúzština, nórčina, švédčina a holandčina.

Aké je tajomstvo metódy Ling Fluent?

metoda ling fluent nauka języków obcych 248x300 Ling Fluent   názory na spôsob učenia cudzích jazykovTvorcom jedinečnej metódy výučby cudzích jazykov Ling Fluent je Leo Anders, brilantný polygon. Počas vývoja tejto metódy si všimol, že ľudský mozog rýchlo asimiluje cudzie slová, ktorých význam jednoducho nevie vo svete. To ho viedlo k premýšľaniu, že je oveľa optimálnejšie vidieť nové slovo na prvom mieste, potom počuť vo vete a až na konci zistiť, čo to naozaj znamená. Takto sa deti učia a je známe, že v detstve sa ľudský mozog naučí informácie najrýchlejšie.

READ  Artrolife - Ako to funguje? Aké sú názory

Táto metóda učenia slovnej zásoby v detstve vytvára veľmi hustú sieť silných združení v mozgu, vďaka čomu nie je možné zabudnúť na jedno slovo, ktoré sa raz naučil. Pri učení sa nasledujúcich fráz funguje obe mozgové hemisféry: ten pravý zachytáva verbálnu správu, ľavú – sprievodný obrázok.

Pri nahrávaní s výslovnosťou sa zapájame aj do počúvania. Táto metóda učenia urýchľuje dobu štúdia až päťkrát, čo nám umožňuje naučiť sa nový jazyk aj za 30 dní, dozvedieť sa asi 200 nových slov denne, kým sa môžeme sami rozhodnúť o dobe učenia – existujú žiadne “prebalené” programy, v ktorých by znalosti mali byť postavené tehlami tehlami.

S Ling Fluent sa môžete naučiť cudzie jazyky doslova kdekoľvek!

ling fluent języki obce 296x300 Ling Fluent   názory na spôsob učenia cudzích jazykovLing Fluent je inovatívna e-learningová platforma, ktorá podporuje všetky momentálne známe mobilné zariadenia. To znamená, že sa môžeme naučiť nový jazyk aj na ceste do práce alebo počas 15-minútovej prestávky v škole.

Jednoducho otvorte program, vyberte jazyk, ktorý sa chcete naučiť, a potom vyberte rozsah slovníka. Sú veľmi dobre zoskupené, pretože sú rozdelené do 15 kategórií: každodenný život, práca, doma, rodina, osoba / vzhľad, zdravie, jedlo, cestovanie, počasie, podnikanie, peniaze, technika, umenie, médiá a príroda.

Vysoko pokročilý IT systém platformy Ling Fluent priebežne overuje získané vedomosti, vďaka čomu sledovanie pokroku vo vzdelávaní nepredstavuje žiadne ťažkosti. A ako vieme, aj najmenší pokrok vedie k ďalšej akcii a výrazne urýchľuje učenie cudzích jazykov.

Vedecký výskum potvrdil účinnosť inovatívnej metódy jazykového vzdelávania Ling Fluent

efekty metody ling fluent 300x156 Ling Fluent   názory na spôsob učenia cudzích jazykovPríprava kurzu Ling Fluent bola zodpovednosťou skúsených lingvistov a odborníkov v oblasti vedeckej metodológie. Ľudia s rovnakými kompetenciami museli skontrolovať účinnosť tejto metódy, aby zistili, čo v plnej miere dosiahli. Výskum uskutočnili výskumníci z Harvardskej univerzity, ktorí študovali vplyv zvukových a obrazových stimulov na mieru asimilácie informácií ľudským mozgom počas ich vedeckej kariéry. “Tentoraz” výskumný materiál “pozostával zo študentov rôznych vekových skupín a pohlaví, takmer 20 ľudí.

READ  Denta Seal - cena, kde kúpiť, názory, spást, originál

Poznamenali rôzne úrovne ovládania rôznych jazykov, ale žiadny z nich nevykazoval vlastnosti polyglotov. Každý tester musel vybrať jeden jazyk na začiatku výskumného programu, ktorý chcel zvládnuť a potom sa riadil pokynmi platformy Ling Fluent. Výsledky výskumu boli prekvapujúce pre vedcov, ako aj pre samotných študentov. Takmer 98 percent z nich ovládlo jazyk, ktorý testovali za 30 dní, a niektorí dokonca začali učiť druhý jazyk v tom čase, čo znamenalo, že absolvovali dva kurzy súčasne.

Takéto výsledky jasne potvrdzujú, že impulzná metodika výučby cudzích jazykov Ling Fluent je na trhu najefektívnejšia a je 100% efektívna.

Odborníci sú prekvapení výsledkami metódy Ling Fluent

efekty metody nauki języków ling fluent 300x134 Ling Fluent   názory na spôsob učenia cudzích jazykovProfesor Adam Moud, jeden z najznámejších polyglidárov na svete, neveril v takú vysokú efektívnosť platformy, keďže v priemere štyri mesiace sa učil o jednej z palet jazykov, ktoré hovoril. “Keď som videl náhodu inzerciu Ling Fluent, nechcel som veriť v takú vysokú účinnosť tejto metódy učenia, ale po niekoľkých dňoch reflexie som zistil, že nemám čo stratiť a že sa môžem naučiť holandský s ktorými som vždy mal problémy.Na konci jedného mesiaca vzdelávania som nemohol uveriť mojim očkám.I som dokázal robiť všetky testy bez problémov a dokázal som zvládnuť iný jazyk za staré roky, Myslel som, že moje možnosti sú vyčerpané v čínštine, “smia sa profesor Moud.

Zhrnutie – stojí za to použiť platformu Ling Fluent?

ling fluent do nauki języków obcych 300x166 Ling Fluent   názory na spôsob učenia cudzích jazykovDnes nie je pochýb o tom, že znalosť samotnej angličtiny už nestačí. Trh práce hľadá stále viac talentovaných ľudí, ktorí môžu komunikovať v mnohých jazykoch. Ling Fluent platforma e-learningu je vynikajúca metóda na výrazné zlepšenie vášho sociálneho postavenia a dať si šancu na jasnú budúcnosť. Inovatívna metóda výskumu a nevídané výsledky vyučovacieho procesu jasne ukazujú, že Ling Fluent si zaslúži dôveru vo svoju budúcnosť.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 431 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*