Levasan – gélové stanovisko pre bolestivé nohy

[Total: 0    Average: 0/5]

Levasan – gélové stanovisko pre bolestivé nohy

Unavené nohy sú dnes problémom mnohých žien. Príčinou tejto choroby sú obehové poruchy v krvných cievach dolných končatín, ktoré vedú k pocitu ťažkosti a opuchu. Existuje veľa prípravy na trhu, ktoré by mali vyriešiť tento problém – malá časť z nich však naozaj pomáha. Jedným z najúčinnejších liekov pre unavené nohy je Levasan, ktorý je k dispozícii vo forme pohodlného gélu. Jeho vysokú účinnosť potvrdzujú početné vedecké štúdie a hlavne názory žien z celého sveta.

Kde je tajomstvo Levasan gélu?

Levasan vďačí za svoju vysokú účinnosť pri liečbe unavených nôh hlavne svojmu unikátnemu komplexu účinných zložiek, ktorý bol vyvinutý podľa tajomných mníšskych receptov. Zloženie prípravku je založené hlavne na výťažkoch zriedkavých byliniek a presne vybrané proporcie spôsobujú, že jednotlivé zložky posilňujú ich pôsobenie. Forma prípravku je tiež dôležitá, t.j. ľahko vstrebateľný gél. Ľahko preniká aj do najhlbších vrstiev kože, zvlhčuje, vyživuje a zlepšuje tok krvi.

Ako funguje Levasan gél?

Levasan, príprava na unavené nohy, rieši problém na mnohých úrovniach – iba táto akcia môže účinne vylúčiť problém z každodenného života.

Niektoré zložky gélu sú zodpovedné za stimuláciu imunitného systému tela proti zápalu, ktorý často ovplyvňuje tkanivá nohy. Treba si uvedomiť, že iba plne zdravé telo dokáže stimulovať kardiovaskulárny systém. Levasan zložky gélu aktivujú proliferáciu B a T lymfocytov, ktoré ničia baktérie a vírusy, ktoré spôsobujú mikrovaskulárne poškodenie.

Po dosiahnutí zdravotnej rovnováhy sa zložky gélu Levasan môžu presunúť do ďalšej fázy boja proti pocitu unavených nôh. Stojace, vysoké podpätky alebo tesný šatník robia krv v krvných cievach dolných končatín oveľa odolnejšími na to, aby boli porazení ako v zvyšku tela. Stlačené tkanivá spôsobujú zúženie žíl a tepien, čo sťažuje pretekanie krvi do vzdialených častí tela a tým sťažuje ich správne vyživovanie. Účinné zložky gélu Levasan spôsobujú dilatáciu krvných ciev v nohách a svalovú relaxáciu, čo zabraňuje akumulácii krvi v žilách a zlepšuje odvodnenie.

Okrem odstránenia opuchu a pocitu ťažkosti sa Levasan stará aj o zdravý vzhľad nohy. Obsahuje zlúčeniny, ktoré vyhladzujú pokožku a zabraňujú jej poškodeniu – to je obzvlášť dôležité vzhľadom na kontinuitu ochrannej bariéry proti mikroorganizmom.

Zloženie Levasan: Sila mentolu

Jednou z hlavných aktívnych zložiek Levasan je mentol. Má ostrú, prenikajúcu, mintovú arómu a je známa veľkej väčšine z nás v tejto forme. Jeho aplikácia spočíva predovšetkým v pridávaní mentolu do kozmetických a hygienických výrobkov, avšak anestetické vlastnosti tohto produktu sú oveľa zaujímavejšie. Mentol aplikovaný na pokožku dráždi tzv. Krauzeho telo, t.j. nervové zakončenie zodpovedné za pocit chladu. Mozgové polia, ktoré dostávajú nervové signály z týchto štruktúr, sú zavádzajúce, čo spôsobuje, že naše telo cíti chladno, keď príde do styku s mentolom. “Chladené” časti nášho tela sa musia správne zohriať, aby sa uvoľnili svaly našich nôh a rozšírili sa krvné cievy, čo uľahčilo tok krvi. Mentol obsiahnutý v Levasan preto eliminuje opuch a pocit ťažkosti, a tiež dáva pocit chladu, sviežosti a ľahkosti.

Vedecké štúdie potvrdzujú účinnosť Levasan

Účinky mentolu boli už rozsiahle skúmané v mnohých oblastiach medicíny, ale zavedenie Levasan na všeobecný trh vyžadovalo, aby výrobcovia vykonávali svoje vlastné testy.

O to ich postaral dr. Cope americkej kardiovaskulárnej kliniky, ktorá viedla výskumný tím pre osem osôb. Výskumníci vybrali 40 žien, ktoré hlásili problémy s pocitom ťažkých nôh svojim lekárom. Všetky ženy strávili väčšinu pracovného času v stoji, mali tesné skrine a obuv na podpätku, takže je ťažké nájsť presnejšie výskumné zariadenia. Všetky ženy boli požiadané, aby prestali používať výrobky, ktoré predtým používali, a nahradili ich Levasan. Podmienkou štúdie bola aj absolútna absencia zmien životného štýlu, čo robilo výsledky testov spoľahlivejšie.

Po 7 týždňoch tím Dr. Cope dokončil experiment a začal analyzovať výsledky. A väčšina z nich bola prekvapujúca. Ukázalo sa, že takmer 97% sledovanej populácie bolo pokryté vodou. Zisťované ženy uviedli v prieskume, že sa úplne vzdali problému s ťažkými nohami a 77% vyhlásilo, že sa vzdali problému s ťažkými nohami. Problémy sa odstránili počas prvých 10 dní používania gélu Levasan. Výsledky boli potvrdené aj angiografickými štúdiami, na ktorých bolo dokonale viditeľné zlepšenie krvného obehu v dolných končatinách.

Levasan odporúča speCialists

Levasan gél

Výsledky výskumu profesora Copea potvrdzuje prakticky každý deň stovky lekárov po celom svete. Jednou z nich je Dr. Sarah, ktorá vykonáva každodennú chirurgickú prax v jednej z nemocníc v Newarku. “Problémy s unavenými a ťažkými nohami sa mi ani neobťažovali, mám rád vybavené nohavice a vysoké podpätky, ale v mojom prípade najväčším problémom boli dlhé hodiny v operačnej miestnosti a zistil som názory na Levasan na internete a vyzval som ich aby som to ihneď otestoval, odstránil som problém v priebehu dvoch týždňov a gél sa teraz používa iba profylakticky, “hovorí doktorka Sarah.

Vysoká účinnosť gélu Levasan je tiež potvrdená metódou M. Rehabilitation SpeCialist. Bingham, ktorý čelí každodennému problému s ťažkými nohami spôsobeným obezitou. “Veľmi dobre viem, ako moji pacienti trpia bolesťami dolných končatín, odporúčam Levasan každému z nich,” odporúča Bingham.

Stojí za to použiť Levasan gél?

Vedecké výsledky a odborné poradenstvo jasne ukazujú, že Levasan je v súčasnosti najefektívnejším meradlom svojho druhu na trhu. Jeho nízka cena v kombinácii s vysoko stráviteľnou formou robí liečbu nie veľkou záťažou pre našu kapsu. Vďaka úsiliu výrobcov Levasan sa môžete zbaviť tohto obťažujúceho každodenného problému iba za pár dní.

POZOROmezený čas má oficiálny distribútor gélu Levasan špeciálnu ponuku pre našich čitateľov. Je spojená so 100% zárukou vrátenia peňazí za zakúpené ošetrenie v prípade, že neprinesie očakávané výsledky.

Kliknutím tu zakúpte Levasan gél

použite tento odkaz, aby ste dostali BEZPLATNÉ DOPLNKOVÉ DODÁVKY

Povýšenie trvá do:2018. 07. 06 do 23:59 hodín.

V dôsledku vyčerpania zásob je propagácia časovo obmedzená

About Paulína Turošíká 394 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*