Kyselina chlorogénna

[Total: 0    Average: 0/5]

Kyselina chlorogénna

kwas chlorogenowy Kyselina chlorogénna

Opisujúc veľkolepý účinok kávových zŕn, mnohí ľudia sa môžu pýtať, aké je kyselina chlorogénová, ktorú obsahuje, jednoducho extrakt z kávy a kyseliny chinínu, ktorý patrí do skupiny polyfenolov. Vysoká koncentrácia kyseliny CGA sa vyskytuje hlavne v rastlinách ako je brečtan, žihľava, hloh, rovnako ako v kávových listoch a artičokoch.

Odkiaľ pochádza kyselina chlorogénna?

Kyselina chlorogénna sa bohužiaľ nenašla v čiernej praženej káve. Tento cenný Antioxidant sa nachádza iba v zelenej (nepraženej) káve. Je cenná, pretože sa používa aj v medicíne kvôli jej baktericídnym, antivírusovým a antifungálnym účinkom.

Chudnutie vlastností kyseliny chlorogénnej

Cga800 kyselina má pozitívny vplyv na reguláciu nášho metabolizmu. Pomáha znižovať asimiláciu cukrov v tele, nadbytok ktorého spôsobuje nahromadenie tuku vo forme telesného tuku. Okrem toho má účinok na jeho zníženie. Nedostatočná hladina cukru v tele nás nutí, aby využila rezervy a spotrebu energie, čo je pre nás nevyhnutné pre prácu s tukom. Týmto spôsobom sa tukové tkanivo postupne spaľuje. Je dobré obohatiť tento typ liečby správnou výživou a cvičením. Pri výbere správnej stravy stojí za to, aby ste sa rozhodli pre stravu s nízkym obsahom tukov a nízkokalorickú diétu. Táto kombinácia nám umožní vidieť efekty omnoho rýchlejšie.

Ďalšie zdravotné vlastnosti kyseliny

Okrem chlórovacích vlastností má kyselina chlorogénna mnoho ďalších výhod. Odporúča sa pre ľudí, ktorí bojujú s inzulín-dependentnými ochoreniami, ako je diabetes typu 2 alebo rezistencia na inzulín. kyselina chlorogénna je ideálna na kontrolu kolísania hladiny glukózy v krvi. Podľa výskumu japonských vedcov chlorogénová kyselina pomáha bojovať proti hypertenzii. Výskum ukázal, že spotreba Green Coffee môže minimalizovať riziko úniku a mozgovej príhody až o štvrtinu.

Samozrejme, ako pri akomkoľvek doplnku, je potrebné zachovať primerané umiernenie a dodržiavať stanovenú dávku. Odporúčaná denná dávka kyseliny chlorogénnej je 800 mg.

READ  Slim Butter - názory na prípravu na celulitídu

Vďaka vyššie uvedeným výsledkom výskumu a opísaným účinkom kyseliny chlorogénnej bude ľahšie rozhodnúť o použití chudnutia pri použití prípravku obsahujúceho jeho extrakt. Lekárske a vedecké potvrdenia účinnosti robia tieto výrobky najdôveryhodnejšími. Nakoniec, všetko, čo zostáva, je želanie najlepších možných výsledkov, keď sa zbavíte nadbytočných libier tabletami obsahujúcimi kyselinu chlorogénnu.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 376 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*