Hylaroll – prostriedok na okamžité omladenie

[Total: 0    Average: 0/5]

hylaroll original 167x300 Hylaroll   prostriedok na okamžité omladenieHylaroll je kolagénová liftingová tyčinka na zbavenie sa vrások a pigmentácie súvisiacej s vekom. Aktivuje metabolizmus, hlboko čistí, nasýti s potrebnou vlhkosťou, normalizuje PH. Výrobca sľubuje po prvej aplikácii zjavný výsledok, po 10-14 dňoch bunky dosiahnu vrchol regenerácie a tvár bude 5-8 rokov mladší. Slávni, zahraniční a európski umelci používajú Hylaroll na odporúčania svojich kozmetológov.2 v 1: masáž a hlboká regenerácia buniek!
Vhodné pre všetky typy dermis.
Koža je sametová a hladká.
Eliminuje až 80% vrások.
Odfarbuje pigmentové škvrny.
Pohodlná a štýlová forma uvoľnenia.

Vlastnosti Hylaroll

Hylaroll je zabalený vo vhodnom rúžovom puzdre s pohodlným zasúvateľným mechanizmom, ktorý vám umožňuje používať ho kdekoľvek, v práci, doma, na výlete. Je ľahké zapadnúť do kozmetického vrecka, prakticky bez váhy. Má mliečnu, mierne šumivú farbu, príjemnú, kvetinovú vôňu, textúru s nízkym obsahom tuku, podobnú ľahkej základni.
Hylaroll – recenzia nového kórejského Hylaroll
Po prvej aplikácii viditeľne vyhladzuje pokožku.
Môže byť použitý ako make-up base.
Neexistuje obmedzenie podľa veku a pohlavia.

Princíp činnosti

Hylaroll – špeciálne účinky na pokožku
Tyč opakuje líniu tváre, krku, líca, nosa. Masážne pohyby v kombinácii s živinami v krátkom čase utiahnite a obnovte elasticitu pokožky.
Komplex kolagénu pod pôsobením tepla sa pomaly rozpúšťa a preniká cez póry a malé kapiláry do hlbokých vrstiev epidermis. Koža je naplnená, utiahnutá, koeficient poklesu klesá, prirodzená elasticita sa zvyšuje.
Okamžite utiahnete kožu, zdvíhanie bude dlhodobo udržované s pravidelným používaním tyče. Účinné látky fixujú účinok zlepšením väzieb v štruktúre dermy.
7 výhod Hylaroll

Hylaroll – nemá žiadne analógie

Zvyšovanie výsledkov aplikácie v aplikácii.
Bezpečné pre ľudské a environmentálne komponenty.
Výsledok po 1-2 použitie.
Multifunkčný komplex s masážnym a liečebným efektom nemá žiadne analógie!
Odporúča to slávni kozmetológovia sveta.
Recept je klasifikovaný výrobcom.hylaroll 300x132 Hylaroll   prostriedok na okamžité omladenieCenovo dostupné a ekonomické náklady.

Čo je zahrnuté Hylaroll

Užitočné látky prenikajú hlboko do dermis, regenerujú poškodené spojenia medzi bunkami, vyživujú a liečia. Výťažky, oleje, peptidy aktívne ovplyvňujú krvný obeh a metabolizmus pokožky.
4 typy vitamínov kolagénu. Otiahnú tvár, omladzujú, plnia jemné a hlboké vrásky, hladké, prirodzene stimulujú kožné bunky na regeneráciu, zvyšujú tón a odolávajú škodlivým účinkom na životné prostredie.
17 druhov prírodných peptidov. Poskytuje lesk a žiarivosť, obmedzuje proces starnutia, zvyšuje elasticitu tkanív, stimuluje tvorbu prirodzených sekrétov, aby sa pokožka udržiavala v aktívnom stave.
Viac ako 45 silných látok. Prírodné oleje pomáhajú nasýtiť pokožku minerálmi, komplexmi vitamínov, obnoviť únavu, ochabnúť pokožku, okysličiť.

READ  Perle Bleue - názory na nový krém na vrásky

Kto sa odporúča

Nevyvoláva podráždenie, rýchlo sa vstrebáva, nekontaminuje póry, preto sa odporúča pre akýkoľvek typ pleti! V ideálnom prípade bude pre tých, ktorí trpia nasledujúcimi kožnými problémami.
Unavená a prehybná derma.
Pigmentácia a nezdravá farba.
Zvýšená pórovitosť, suchosť.
Veková asymetria.
Problémová oblasť pod očami, vreckami a modrínami.
Ako používať palicu

Hylaroll – masáž

Hylaroll môže v prípade individuálnej neznášanlivosti jednej zložky spôsobiť alergické ReAction. Je dôležité starostlivo preštudovať zloženie kozmetiky, predchádzať vedľajším účinkom, konzultovať s administrátorom call centra pri objednávaní lieku. Skôr než začnete používať, otestujte Royal Black MaskX použitím malého množstva tyčinky na zápästie. Balík Hylaroll obsahuje detailné ilustrované pokyny na použitie, ktoré krok za krokom opisujú spôsob aplikácie výrobku na rôzne časti dermis.
Očistite pokožku tonikom.
Naneste tyčinku na pokožku podľa pokynov.
Neoplachujte.
Pravidelne používajte 30 dní.

Výsledky aplikácie

Pred a po aplikácii Hylaroll
Pri 98% okamžitý zdvihový účinok bez operácie.
Maximálny výsledok je 99% bez ohľadu na typ kože.
100% zúžení pórov bez sušenia.
V 95% viditeľné ťahanie reliéf na tvári.
V 95% prevencii vzniku ďalších príznakov starnutia.
Certifikáty kvality potvrdzujú vysokú účinnosť a bezpečnosť komplexu Hylaroll s pravidelným používaním.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 351 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*