Hodnotenie EcoSlim

[Total: 0    Average: 0/5]

Na prvý pohľad

EcoSlim je vyrobený spoločnosťou Native Remedies, spoločnosť so špecializáciou na ekologické možnosti ako zmena liekov na predpis. Klinická psychológka Michele Carelse, ktorá využíva organické lieky na liečbu pacientov, je lídrom ich skupiny pre vývoj produktov. Debutovala svoju inauguračnú produktovú líniu pred desiatimi rokmi. V súčasnej dobe produktová rada spoločnosti Native Remedies sa značne pohybuje od tehotenstva a plodnosti až po úľavu od depresie a nervozity. V skutočnosti poskytujú rad ekologických výrobkov len pre domáce zvieratá. Zákaznícka podpora výrobcu sa zdá byť značne nadradená jeho konkurentom. Každý z ich produktov nesie takmer bezkonkurenčnú 1-ročnú záruku. Poskytujú množstvo produktov na reguláciu hmotnosti, medzi nimi aj EcoSlim. Produkt sa dodáva v tekutej forme, ktorý sa má kombinovať s vodou alebo ovocnou šťavou trikrát denne.

fakty

EcoSlim obsahuje množstvo organických zložiek: fucus vesiculosis, gallium aparine, garcina cambogia, púpava, sladkého drievka, guarana, centuary, tumeric, zázvor a kajenský korenie. Niektoré z nich sú nezvyčajné pre vzorce na zníženie hmotnosti, ako je sústredená vezikulóza, koncentrovaná dodávka minerálov, ktorá pomáha pri metabolizme buniek, pri zdravých glanduálnych funkciách a zažívacom zdraví. Predpokladá sa, že Gallium aparine odstraňuje toxíny zo systému. Garcinia cambogia je viac rozpoznateľná zložka na zníženie hmotnosti. Je to organický prostriedok na potlačenie hladovania, ktorý sa získava z ovocia pôvodného v juhovýchodnej Ázii. Nezaujaté testovanie tejto bylinky prinieslo zmiešané výsledky.

Iná bežne používaná zložka na zníženie hmotnosti, guarana, je zdrojom organického kofeínu. Stimulanty poskytujú krátke prívaly zvýšenej energie a rýchlosti metabolizmu. Tumeric má antioxidačné vlastnosti. Antioxidanty bojujú proti voľným radikálom, ktoré nielen spôsobujú vrásky, ale aj nebezpečné zdravotné ťažkosti, ako sú ochorenia srdca, rakovina a cukrovka. Mohlo by sa zdať, že také látky, ako je púpava, džúslie, zázvor a kajenský korenie, sú skôr na prípravu večere namiesto pomoci pri chudnutí, ale všetci majú prednosť, vrátane tonikov a pomoc pri trávení. Celkový zoznam zložiek sa nedá nájsť. Tým je ťažšie posúdiť úspešnosť akéhokoľvek vzorca na zníženie hmotnosti.

Pozitívne funkcie

  • Materská firma poskytuje plnú jednoročnú záruku na vrátenie nákupu;
  • Oficiálna webová stránka výrobcu je veľmi poučná;
  • EcoSlim obsahuje iba úplne prírodné zložky.

Negatívne funkcie

  • Úrad FDA neposudzoval tvrdenia týkajúce sa tohto produktu;
  • Množstvo primárnych zložiek malo zmes zistení v laboratórnych testoch.

záver

Rodina firmy EcoSlim, Native Remedies, by mala spotrebiteľov cítiť, že im môžu dôverovať. Vedúci výskumnej skupiny formuloval efektívne ekologické produkty za posledných dvanásť rokov. Okrem toho sú na svojich webových stránkach naložené podrobnosti o ich produktoch a účeloch, na ktoré sú určené. EcoSlim nespaluje tuky a výsledky nemusia byť také významné, ako by si niekto dieters rád. Veľa zložiek pomáha so zdravou tráviacou funkciou a vyprázdňuje systém.
Naopak, ak spotrebitelia hľadajú zdravú voľbu namiesto dostupných piluliek na chudnutie, EcoSlim nie je zlá voľba a môže zjednodušiť stravovanie. Aj napriek veľmi náučnej stránke Natural Remedies neponúka kompletný zoznam toho, čo obsahujú. Neprítomnosť týchto informácií znejúce pokusy kvantifikovať účinnosť EcoSlimu. Zdá sa však, že výrobok ponúka sľub a nesie plnú jednoročnú záruku. Ako sa hovorí, čo máš stratiť, ale extra hmotnosť, ktorá ťahá ťa dole?

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*