Handy Heater – riadený ohrev je energeticky účinný

[Total:    Average: /5]

Handy Heater – prenosné domáce ohrievač, pracujúci na princípe ventilátora. Vyznačuje sa vysokou energetickú účinnosť: prístroj možno vykurovať plochu miestnosti až do 23 metrov štvorcových len za 15 minút. Avšak, on nevysušuje vzduch, udržovať príjemnú vnútornú klímu.

Ak chcete kúpiť prenosný ohrievač Handy Ohrievač je vhodným riešením pre tých, ktorí sú unavení z toho, že za studena v dôsledku nedostatočného ohrevu doma alebo v kancelárii. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú vziať zariadenie so sebou, nastavte ju vo všetkých oblastiach miestnosti alebo presunúť na vlastnú päsť. Prístroj spĺňa medzinárodné štandardy požiadavky na kvalitu a bezpečnosť pre vykurovacie zariadenie.

prípadov použitia

Prenosný ohrievač môže byť právom považovaný za najviac univerzálny voľbou pre vykurovanie domácností. Je to jednoduché:

 1. V krajine, ak je používaný iba v teplom ročnom období. Vo vidieckych domov nie je vždy vhodné pre pripojenie systému ústredného kúrenia počas chladné počasie stačí otočiť kompaktný ventilátor kúrenia.
 2. V práci, v prípade, že miestnosť je v pohode, a vykurovací systém nie je silný. Prenosný ventilátor je hospodárne využívanie elektriny, bude to poskytne komfort všetkým zamestnancom v miestnosti.
 3. V byte, na teplo oddelených oblastí. Pocit chladu v končatinách môže indikovať, zlý krvný obeh, nízke hladiny hemoglobínu, ochorenie endokrinného systému – ak je niektorý z týchto patológií človek potrebuje dodatočný zdroj tepla. Ju poskytnúť, môžete si kúpiť ohrievač Handy Heater.
 4. OL>

  Prenosný ohrievač poskytuje nielen pohodlie, ale tiež chráni zdravie všetkých členov domácnosti. To eliminuje škodlivé baktérie, plesne a vírusy vo vzduchu. Cena zariadenia Handy Ohrev pre vykurovanie je o niečo vyššia ako štandardné ohrievača.

  Vlastnosti modelu Handy ohrievač

  ntibiotic cpue coe up1 Handy Heater  riadený ohrev je energeticky účinný Z názorov, pre prenosné kúrenie v chatovej Handy Heater sa vyznačuje nasledujúcimi rysmi:

 • Kompaktná veľkosť;
 • jednoduché nastavenie smeru toku tepla;
 • efektívna spotreba elektrickej energie;
 • rýchly ohrev vzduchu v miestnosti,
 • ochranná stena, zaistenie bezpečnosti užívateľa.
READ  Pantoflex - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Kľúčové vlastnosti Handy ohrievač

na oficiálnych stránkach výrobcu ustanovujú špecifikácie pre ohrievače Handy Heater:

 • vykurovanie priestorov o celkovej ploche 23 m2 po dobu 15 minút;
 • udržuje teplotu vzduchu v miestnosti pri teplote +32 °;
 • vstavané podsvietenie;
 • displej s ochranou pred popáleninami;
 • okamžité zapnutie;
 • znížená spotreba energie (8 krát menej ako pomocou konvenčného ohrievača, podľa údajov výrobcu).

Ako zariadenie pracuje Handy ohrievač

Ako reklamovať skutočná recenzie, prenosné ohrievače Handy Ohrievač je kríženec konvenčné ventilátor a kúrenie. Po pripojení k sieti sa vytvára prúd studeného vzduchu. Vykurovacie teleso sa rýchlo dosiahne prevádzkovú teplotu a prenáša ju do prúdu vzduchu. Ktorý sa šíri po celej miestnosti, vytvára príjemnú mikroklímu.

Charakteristickým rysom tohto zariadenia je úsporný v spotrebe elektrickej energie. Je to v dôsledku použitia inovatívnych technológií, ktoré minimalizujú náhodnej strate vykurovanie skrine. Výsledkom je, že zariadenie dodáva teplo do miestnosti, 15 minút po zapnutí.

vstrekovacie prúd vzduchu umožňuje vytvoriť rovnomerné teploty vo všetkých oblastiach miestnosti. Z tohto dôvodu sa zariadenie nemá presunúť z jedného miesta na druhé, alebo zvoliť špeciálny priestor pre jeho inštaláciu. Neobsahuje palivové výpary, oxid uhličitý alebo oxid uhoľnatý a iné produkty spaľovania, takže je bezpečné aj pri použití v malej izbe.

Pravidlá pripojenie a prevádzka

ntioxidnt bnn berrie1 Handy Heater  riadený ohrev je energeticky účinný V každom balení zariadení je ručný do ohrievača Handy ohrievača. Pred uvedením zariadenia do prevádzky je nutné starostlivo prečítať tento dokument, skontrolujte zariadenie a integritu všetkých prvkov. V prítomnosti stop poruchy, poškodenie izolácie vinutia pre zapnutie spotrebiča do siete je prísne zakázané.

Tí, ktorí si kúpili Geeks, že pochopiť pravidlá na jeho prevádzka je veľmi jednoduché. Prístroj by mal byť chránený pred nárazmi, prachom a vlhkosťou. Môže byť pripojený na samostatný zdroj elektrickej energie 220 až 240 V.

READ  Silane Guard - tekuté sklo: recenzie a spôsob použitia

Je zakázané používať prístroj v bezprostrednej blízkosti vane, sprchy, bazén. Vlhkosť v miestnosti by nemala prekročiť 93%. V opačnom prípade budú korózne procesy vedú k potrebe non-záručné opravy.

Je zakázané nechať ohrievač bez dozoru, pokryť v textílie, použiť na sušenie bielizne. Odporúča sa inštalovať zariadenie, ktoré nie je menšia ako 0,5 m od horľavých predmetov, ako sú záclony, nábytok a syntetické materiály.

Výhody ohrievacieho Handy ohrievač

Ohrievače pre domáce i záhradné Geeks rýchlo priťahoval pozornosť na trhu domácich spotrebičov. Existuje niekoľko dôvodov:

 1. Prenosnosť zariadenia. To sa dá ľahko pohybovať po dome, vykurovanie iba oblasť, kde sú nájomníci.
 2. Kompaktná veľkosť. Prístroj možno ľahko vziať so sebou pre jazdu centrá AZ či krajiny.
 3. Jednoduchosť ovládania. Na rozdiel od centrálneho vykurovacieho systému, chladič nevyžaduje dlhé a časovo náročnú montáž. – to je dosť jednoduché zahrnúť
 4. Vysoká rýchlosť ohrevu. To umožňuje výrazne znížiť dobu prevádzky spotrebiča.
 5. Dostupná cena Handy Ohrev pre rekreačné obydlia. To je porovnateľné s inými modelmi vykurovacieho zariadenia pre domácnosti. Ale vzhľadom k nízkej spotrebe elektrickej energie, nový produkt stojí oveľa lacnejšie.
 6. Ochrana pred náhodným popáleniny. Špeciálny filter zabraňuje zraneniu osoby alebo Domáca počas prevádzky ohrievača.
 7. pohodlné ovládanie tepelného toku. Zariadenie sa otáča v rôznych smeroch, čo vám umožní sledovať konkrétne parkovacia zóna.
 8. OL>

  Kde nájsť zariadenie Handy ohrievač

  Zistite, kde kúpiť úsporné ohrievače Praktický ohrievač, jednoducho. To sa predáva na oficiálnych stránkach výrobcu. Objednať prenosné ohrievače Geeks, čo stačí k odchodu kontaktné údaje a adresu. Sama spoločnosť organizuje dodávky jednotlivých regiónoch a nahlásiť číslo skladby.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 474 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.