Green Coffee – spätná väzba na tablety Green Coffee

[Total:    Average: /5]

Green Coffee – spätná väzba na tablety Green Coffee

kawa zielona Green Coffee  spätná väzba na tablety Green Coffee

Na trhu prípravkov na chudnutie už dlho neexistuje žiadny produkt, ktorý vyvoláva také veľké emócie a vyvoláva nádeje mnohých ľudí. Je to Green Coffee, o čom dokážete čítať doslova všetko na internete. Na druhej strane sme sa sústredili na fakty a pokúsime sa prezentovať výsledky, ktoré môžu vyvolať dojem v nasledujúcom článku.

Čo je Green Coffee?

Mnohí z nás si v našich životoch stáli rôzne druhy kávy, ale len málo sa pokúsilo o Green Coffee. Má slabú chuť a malú arómu. Nie je to však jeho chuť. Ide len o zrná, ktoré neboli podrobené žiadnemu tepelnému spracovaniu – sušeniu a fajčeniu.

Z tohto dôvodu si kávové zrná zachovávajú prirodzenú zelenú farbu a všetky svoje zdravotné vlastnosti, čo tiež znamená prítomnosť jedinečných chemikálií. Niektoré z nich sú citlivé na teplo a rozkladajú sa pod vplyvom teploty, preto nie sú obsiahnuté v káve.

Sú to najmä oxidujúce látky – polyfenoly, ktorých Green Coffee obsahuje veľa. Okrem toho, semená tejto rastliny poskytujú rad vitamínov a minerálov na ochranu srdca a krvných ciev.

Najzaujímavejšie z dietetického hľadiska je kyselina chlorogénna, tiež skrátená ako CGA.

Kyselina chlorogénna CGA – prečo je to tak efektívne?

Chemicky patrí do skupiny polyfenolov uvedených vyššie a je esterom chinínu a kávovej kyseliny. Jeho pôsobenie je založené na regulácii buniek na interakciu s jedným z pankreatických hormónov – inzulínom. Podľa neustáleho výskumu môže kyselina chlorogénna po jedle spomaliť sekréciu glukózy v krvnom systéme a tiež zvyšuje bunkovú citlivosť na vyššie uvedený inzulín.

Po jedle sa telo nestane spánkom a metabolizmus pracuje s vysokou rýchlosťou. Jednoduché cukry nie sú konvertované na tukové tkanivo, takže osoba, ktorá užíva Green Coffee extrakt, postupne prestane získať váhu. Spomalenie ukladania tukových tkanív je stále výhodné pre stav vnútorných orgánov, najmä srdca a pečene. Kyselina chlorogénna účinne blokuje ukladanie tukových usadenín v pečeňových kanáloch a nepriateľskom systéme pečene a zabraňuje jej nedostatočnosti.

Metabolizmus stimulovaný spoločnosťou Green Coffee umožňuje deťom de facto užívať väčšie množstvo kalórií, čo znamená, že nemusia nasledovať drakonické, oslabujúce diéty – to má vplyv aj na stav orgánov a kostry.

Okrem toho má kyselina chlorogénna antibakteriálne, protizápalové a čistiace vlastnosti, ktoré maximalizujú účinky ošetrenia na chudnutie.

Začiatky výskumu Green Coffee

Káva ako rastlina už bola predmetom tisícok štúdií po celom svete. Green Coffee je na druhej strane stále testovaná a jeho “chudnutie” sa berie do úvahy pod lupou.

Jeden z prvých štúdií uskutočnil tím talianskych vedcov, ktorí sa rozhodli testovať účinok kyseliny chlorogénnej na myši. Počas tohto testu sa myši kŕmili dva týždne s Green Coffee extraktom a triglyceridmi, ktoré mali byť správnym indikátorom asimilácie tukov. Tento súbor umožnil určiť, ako chemikálie obsiahnuté v Green Coffee ovplyvňujú objem tukových tkanív u hlodavcov.

READ  Soundimine Garáž - názor na zariadenie na zlepšenie sluchu

Výsledky sa ukázali byť veľmi sľubné, pretože vo výskumnej skupine sa pozorovalo približne 1 percentné zníženie telesnej hmotnosti v porovnaní s kontrolnou skupinou. Zaujímavé je, že pokles mykózneho tuku a zlepšenie metabolizmu buniek sa pozorovali u myší, ktorí konzumovali krmivo v zmesi s kyselinou chlorogénnou.

To potvrdilo predpoklad výskumných pracovníkov, že Green Coffee sa odvtedy stalo predmetom mnohých laboratórnych testov.

Téma televízie

Rastúca popularita Green Coffee v koridoroch ho viedla k tomu, aby sa o ňu postaral samotný Dr. Oz, ktorý je v Spojených štátoch dobre známy. Jeho tím vykonal štúdiu, ktorá podľa Dr. Oz mala jednoznačne potvrdiť účinnosť kyseliny chlorogénnej.

Štúdia zahŕňala 100 žien, niektoré užívali CGA a iné dostávali placebo. Všetky ženy boli požiadané, aby počas testu nezmenili svoje stravovacie návyky ani úroveň fyzickej aktivity. Každý z nich mal napísať presne všetko v špeciálne uložených denníkoch.

Po niekoľkých týždňoch výskumu sa zistilo, že ženy užívajúce CGA mali priemerný Weight Loss 0,9 kg, zatiaľ čo ženy užívajúce placebo mali Weight Loss približne 0,45 kg.

Doktor Oz sa zdal prekvapený týmito dobrými výsledkami výskumu. Povzbudil všetky ženy s nadváhou používať Green Coffee extrakt, ale tiež poukázal na niektoré dôležité detaily o správnej príprave. Podľa neho patrí do …

 • pozrite sa na výrobky s čo najväčším počtom CGA na sklade,
 • bypass prípravky s príliš veľa plnív a náhrad,
 • Dávajte pozor na dôležitosť slova “čistý” – to je bežne používané v marketingovej stratégii a v prípade extrakcie Green Coffee to nemusí znamenať veľa.

Nielen Dr. Oz

V show Dr. Oz boli prezentované už známe zistenia. Tento objav uskutočnil tím výskumníkov z univerzity v Scrantone v USA, vedený svetovo uznávaným vedcom Joeom Vinsonom. Na skúške sa zúčastnilo osem žien a osem mužov. dvojito zaslepená .

Takáto technika je široko používaná vedcami a je charakterizovaná skutočnosťou, že ani výskumní ani skúmaní nemajú prístup k kľúčovým informáciám o vykonávanom výskume. Vďaka tomu nemôžu nepriaznivo a nevedome ovplyvniť výsledok.

Štúdia bola založená na dvoch dávkach Green Coffee extraktu, ktorý sa aplikoval na dobrovoľníkov počas 6 týždňov. Pre niektoré z nich bolo 1050 mg denne (trikrát denne 350 mg), druhá skupina dostávala dávku 350 mg dvakrát denne, tretia skupina užívala placebo. Ďalším predpokladom štúdie, ako v prípade testov Dr. Oz, bola celková nestálosť stravovacích návykov a úroveň fyzickej aktivity medzi respondentmi.

Výsledky štúdie boli ohromujúce, s priemernou hodnotou Weight Loss 2,02 kg v prvej skupine, 1,54 kg v druhej skupine a bez rozdielov medzi používateľmi placeba. Všeobecne povedané, strata telesnej hmotnosti u všetkých subjektov dosahovala približne. Percento tuku v tele bolo znížené o približne 16 bodov, zatiaľ čo percento tuku v tele bolo o 10,5% nižšie.

Stojí za zmienku, že tieto výsledky boli dosiahnuté bez akýchkoľvek zmien stravovania alebo fyzickej aktivity. Ako vysvetľuje Joe Vinson, Green Coffee môže byť ešte efektívnejšie. “Ak by správna dávka extraktu Green Coffee bola podporovaná optimalizovanou stravou a vyššou fyzickou aktivitou, v priebehu výskumného obdobia by sme čelili oveľa vyššiemu Weight Loss,” hovorí výskumník. Dodáva, že počas pozorovania neboli zaznamenané žiadne nepríjemné dôsledky Green Coffee.

READ  Kúpiť, recenzie, cena, Prostero v lekárni

Preto možno dospieť k záveru, že tento doplnok je úplne bezpečný pre ľudské telo a je úplne metabolizovaný.

Počasie pre dobré zdravie

Pokiaľ ide o hľadanie pro-zdravotníckych vlastností akéhokoľvek produktu, na svete pravdepodobne neexistuje väčšia autorita ako Japonci. Vplyv CGA na ľudské telo sa rozhodol vyšetriť tím vedcov, ktorému predsedal Yoshiro Kokubo z Osaka. Výsledkom ich práce bola komplexná správa, v ktorej môžeme okrem iného prečítať vynikajúce výsledky kyseliny chlorogénovej pri znižovaní hladiny cukru v krvi, dokonca aj u ľudí s diabetes mellitus s inzulínovou rezistenciou.

Túto štúdiu neprehliadli americkí vedci, ktorí “pridali” reguláciu metabolizmu cukru, aby sa znížilo riziko mŕtvice a zlepšilo sa stav srdca a krvného systému.

Niečo z nášho dvora

Pre niektorých vedecký výskum z celého sveta nestačí – stále existuje veľa prívržencov teórie o sprisahaniach, čo hovorí o globálnom sprisahaní farmaceutických spoločností, ktoré chcú vytlačiť ďalšie peniaze od obéznych ľudí.

Efektívnosť extrakcie Green Coffee je však viditeľná sledovaním internetových fór a osobných blogov, ktoré vytvára rastúci počet Poliakov. Každý, kto mal niekedy záujem o produkty na chudnutie, musí ísť do histórie pani Magdy, veselá blondínka, ktorá sa rozhodla zdieľať účinky extrakcie Green Coffee. Vďaka takémuto ošetreniu stratila 36 kilogramov a zdieľa svoje pozorovania o tomto prípravku v minútovom filme.

“Moja dcéra, keď videla, že som bol taký tenký, povedal:” Ale s tebou hračkou! “- tak Magda začína príbeh o Green Coffee.Videlné účinky liečby spôsobili, že aj Magda sa zaujímala o túto špecifiku aj iné ženy: sochou, svokrou a priateľmi.Ako pripúšťa, majú tiež problémy s extra kilo, čo spôsobilo veľa životných situácií.

Stojí za zmienku, že liečba pani Magdy bola vykonávaná pod dohľadom rodinného lekára, ktorý správne navrhol zvýšiť frekvenciu rutinných vyšetrení. Týmto spôsobom chcel zistiť, či takáto rýchlosť Weight Loss nemala negatívny vplyv na zdravie pani Magdy. Výsledky sa vždy ukázali byť bezchybné. “Nemám žiadne vedľajšie účinky, nie som chorý, som ostrý a nemám žiadne problémy so spánkom” – to je názor Magdy, ktorá je ďalšou výhodou extrakcie zeleného čaju.

Okrem stratených libier sa zdá, že najväčším z nich je nedostatok chuti na sladkosti, cukor a rýchle občerstvenie.

“Cíti viac sebavedomie, samotný vzhľad v zrkadle, menšie veľkosti.” Niekto hovorí: “Ale vy ste stratili váhu, je to v pohode,” Magda zhŕňa svoje myšlienky.

Kyselina chlorogénna – súhrn

Vzhľadom na všetky vyššie uvedené výsledky je zrejmé, že kyselina chlorogénna má jedinečné vlastnosti. Zodpovedá okrem iného za: …

 • kontrola hladiny glykémie,
 • regulácia absorpcie uhľohydrátov,
 • prevencia ukladania uhľohydrátov vo forme tuku,
 • Detoxifikácia tela,
 • spaľovanie tukov,
 • ochrana pred voľnými radikálmi,
 • spomaľuje proces starnutia,
 • zníženie hmotnosti,
 • prevencia blokád,
 • posilnenie imunitného systému.

Stojí za zmienku, že kyselina chlorogénová je len jednou z mnohých látok prítomných v Green Coffee. Čo je dobré vedieť o ďalších zložkách?

Sila bioaktívnych zložiek

Green Coffee obsahuje tiež diterpény – zlúčeniny zabalené v zlom sláve kvôli miernemu zvýšeniu hladiny cholesterolu v krvi. Ale ich prítomnosť má aj pozitívne účinky na telo, čo určite usmerňuje rovnováhu pozitívnym spôsobom.

READ  LashParade - názory, cena, kde kúpiť, originál, alebo stojí za to?

Jedna z týchto zlúčenín, kafestol, aktivuje enzým nazývaný S-transferáza, ktorý je zodpovedný za rýchly rozklad xenobiotík, chemickej látky, ktorá nie je produkovaná ľudským telom. Navyše kofeín a kahveol chránia bunky pred účinkami karcinogénnych látok aktiváciou špeciálnych kopulačných enzýmov.

Káva je tiež neoceniteľným zdrojom vitamínu PP – časť extraktu Green Coffee môže uspokojiť až 10 percent denného dopytu po tejto zlúčenine. A toto je veľmi dôležité pre efektívnu prácu celého tela – odpovede m. okrem iného pre normálnu funkciu mozgu, sa podieľa na biosyntéze kortizolu, tyroxínu a inzulínu.

Green Coffee nielen pre Weight Loss

Green Coffee extrakt, ako môžete čítať v tomto článku, je užitočný nielen ako pomocný prostriedok pre chudnutie. Má pozitívny vplyv na mnohé ochorenia, čo dokázalo výskum uskutočnený na skupine viac ako 125 tisíc ľudí.

Bolo preukázané, že pravidelné užívanie Green Coffee účinne znižuje riziko vzniku cukrovky typu II u žien a mužov. Zatiaľ je tajomstvom, ktorá zo zložiek Green Coffee môže byť zodpovedná za tento proces, ale predpokladá sa, že tu zohráva dôležitú úlohu aj kyselina chlorogénna a kofeín, ktoré už boli spomenuté. Mechanizmus účinku môže byť dvojaký: zelený čaj urýchľuje metabolizmus glukózy alebo zvyšuje toleranciu na inzulín.

Zaujímavé molekulárne riešenie tohto puzzle bolo predstavené vedcami z Kalifornskej univerzity v Los Angeles, ktorí dospeli k záveru, že Green Coffee zvyšuje hladinu jedného z bielkovín, ktoré viažu pohlavné hormóny. Jeho zvýšená produkcia reguluje koncentráciu m. okrem iného testosterón a estrogény, ktoré sa podieľajú na vývoji diabetu typu II.

Ukázalo sa tiež, že Green Coffee znižuje riziko rôznych typov rakoviny, vrátane rakoviny bradaviek a hrubého čreva. Zdrojom tejto aktivity sú pravdepodobne vyššie uvedené diterpény, ktoré inhibujú vplyv karcinogénnych faktorov na bunky organizmu. V prípade kolorektálneho karcinómu hrá dôležitú úlohu aj zvýšená peristaltická črevnosť v dôsledku Green Coffee.

zhrnutie

Káva vďačí za svoju popularitu najmä svojmu chuťu a povzbudzujúcim vlastnostiam. Ukázalo sa však, že niektoré z jeho odrôd stojí za to piť z iných dôvodov – to je prípad Green Coffee. V každej zo svojich zŕn existuje druh biochemickej laboratória, ktorej prvky sú dôsledne zosúladené a spôsobujú pozitívne účinky v celom tele.

Green Coffee je nepochybne jedným z najlepších produktov na chudnutie, ktoré sú dnes dostupné na trhu. Účinnosť tohto typu liečby Weight Loss, potvrdená mnohými štúdiami a odbornými posudkami, je dôvod, prečo stále viac a viac ľudí vyberá tento druh liečby Weight Loss. Stojí za zmienku, že tento typ terapie okrem zníženia telesnej hmotnosti tiež zlepší celkové zdravie a pohodu.

Pri hľadaní extrakcie Green Coffee však stojí za to dôverovať najlepším výrobcom. Prípravok z neistého zdroja môže obsahovať oveľa menšie množstvo užitočných zložiek ako je uvedené na obale, takže účinky ošetrenia na chudnutie nebudú rovnako dobré. Preto nestojí za to, aby sme sa vystavovali strate peňazí a sklamaným očakávaniam na úkor nižšej ceny.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 474 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*