GetSize – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

GetSize - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
GetSize - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
[Total:    Average: /5]

Mnoho ľudí nespokojných s veľkosťou svojho penisu a vo sne “dôstojnosť” viac. Malá veľkosť členovi môže viesť k komplexy a nízke sebavedomie, poruchy v sexuálnej sfére, a dokonca aj depresie. Niektorí ľudia dokonca súhlasiť ísť pod nôž chirurga, ktorý je plný komplikácií a nebezpečné dôsledky. Našťastie, dnes je spoľahlivý a bezpečný spôsob zväčšenie penisu – komplexné Getsize. Reálne recenzií Getsize, si môžete prečítať na konci článku.

Výsledky aplikácie sú viditeľné z prvých dňoch a pravidelné používanie zložitých prvku môže byť zvýšená o 5-7 cm, bez toho aby došlo k poškodeniu na zdraví!

Getsize – sada

2 GetSize  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

schopné zlepšiť sexuálnu výkonnosť každého človeka. Je vyvinutá

na základe unikátneho nemeckého metodiky skôr používané v porno priemysle. Nástrojom prispieva k posilneniu erekcie, predĺžiť pohlavný styk, zabrániť rozvoju ochorenia prostaty a močovej trubice. Navyše, mnoho ľudí sa rozhodnú kúpiť Getsize zväčšenie penisu.

Komplexný Getsize (prehľad nižšie) môže byť použitý ako doma na ad hoc alebo trvalo. Prísne kontraindikácie tak neurobí, ako vekového obmedzenia. Zvážiť jeho vlastnosti ďalej.

Čo je obsahom?

Súprava Getsize sa skladá z dvoch kusov – mini-simulátor pre penisu a stimulujúce gélu. Môžu byť použité samostatne, ale v kombinácii synergicky so sebou. Preto položky sú predávané iba dohromady: zistiť náklady na gélu pre mužov Getsize, mini simulátor, nemôžete

.

Trainer. Mini-tréner je vytvorený v tvare prstenca s vnútorným rebrovaným povrchom. Materiál – lekársky silikón. Je to hygienické a hypoalergénne, a tiež má dostatočnú rozťažnosť, takže je vhodný pre penis ľubovoľného priemeru.

Trainer Getsize, skutočné hodnotenie, funguje podobne ako tento:

 • aktívne masáže kože penisu a okolo neho, odchytu oblastiach, ktoré nemôžu byť spracované s obvyklým masáž;
 • zrýchľuje krvný obeh v oblasti aplikácie, eliminuje zápchy spôsobenej sedavým spôsobom života;
 • zlepšuje okysličenie buniek, čo prispieva k ich regenerácii.
READ  Thor's Hammer - Raw Power Organické čisté tablety Chlorella Spirulina?

Mini-tréner pomáha posilňovať a liečiť krvné cievy v oblasti slabín. Vďaka tomu je možné dosiahnuť erekciu rýchlejšie, a nad ním kontrolu ľahšie.

Gel. V mužskom smotanou Getsize obsahuje 6 silný povzbudzujúce potenciu:

 • Manchurian Aralia extrakt – stimuluje erekcie, zvyšuje cievny tonus, zvyšuje citlivosť penisu;
 • Polyglykol 400 – má upokojujúci a

  zahrievacie účinok, zvyšuje účinok masér;

 • extrakt Tribulus – zvyšuje produkciu testosterónu, zvyšuje metabolické procesy v cavernosa, zvyšuje libido a posilňuje erekcie;
 • alantoín – zvyšuje trvanie pohlavného styku, zabraňuje predčasnej ejakulácie;
 • extraktu panaks z radix – stimuluje krvný obeh, pomáha proti predĺženiu erekcie;
 • olej z lieskových orieškov – má protizápalový účinok, ochorenia prostaty, bráni zachovaniu jej zdravie

.

Výsledky aplikácie Getsize

nemecké spôsoby stimulácie tkaniva penisu vedie k týmto výsledkom:

 • 5 cm zvyšuje dĺžku penisu;
 • 50% v priemere zvyšuje trvania pohlavného styku;
 • 4-5 aplikácie je nutné získať podstatnejší vplyv.

GETSIZE FOR zväčšenie penisu

Potreby na

11 1 GetSize  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

vedomie, že používanie nemeckých techník pomáha obnoviť dôveru, zvýšiť intenzitu vnemov z pohlavného styku a dosiahnutia orgazmu živšie. O tom svedčí aj názory o sklzu Getsize vľavo pod podmienkou zachovania anonymity.

Key výhody h4>

Set pre stimuláciu erekciu a zvýšiť penis, vyrobený nemeckou technikou, má niekoľko výhod:

 • vonkajšie použitie – žiadne tablety a kapsule, môže mať nežiaduce účinky,
 • jednoduché použitie – pochopiť princíp fungovania sady po dobu niekoľkých minút;
 • kumulatívny účinok – pri pravidelnom používaní, účinok je zosilnený;
 • nemenej dôležitou výhodou – hodnota Getsize k zlepšeniu erekcie. To je niekoľkonásobne lacnejšie ako populárne stimulanty potencie a afrodiziakum. Cena zemného gél pre zväčšenie penisu Getsize bude minimálny, ak si ho objednať od distribútora priamo.

Návod na používanie Getsize h4>

Podľa lekárov, stimulujúcich gélu Getsize ako simulátore, vhodné pre použitie v domácnosti. Pravidlá pre ich použitie sú detailne popísané v návode. Tréning nemôže byť vykonávaná dlhšie ako 30 minút; Je zakázané nosiť penis prsteň v noci alebo v prítomnosti mikrotraumy pokožky.

READ  Libido Drive - ako sa o doplnok, zloženie, indikácia, nežiaduce účinky a názory

Urológovia odporúčajú starostlivo

skúmať všetky komponenty súpravy používať Getsize. Ich kvalita závisí na tom, kde kúpiť gél pre zvýšenie potencie a jeho simulátora. Ak sa na povrchu Krúžky majú rigidné vložky alebo prasknuté, môžu spôsobiť zranenie a trhanie mäkkých tkanív. Od používania tejto súpravy by malo byť zrušené.

Realitné klientov o Getsize H5>

Roman, 31 rokov

Môj penis je len niečo málo cez mesiac rástli až o 6 cm Je to skvelý výsledok, ktorý som dosiahol vďaka masér a gélu Getsize. Tieto jedinečné produkty spolupracovať a rozšíriť tkanív ľudského tela bez bolesti a nepohodlia, suchosť a opuchy. Oni úspešne nahradil vákuové pumpy, hormonálne tabletky a odstrániť nutnosť chirurgického vkladanie implantátov. Em>

Sergey, 45 rokov

nielen som vyhral prestížnu cenu 20 cm, ale zastavil sa obáv, že klesne na erekciu v kľúčovom okamihu, alebo dôjde k predčasnej ejakulácie. Ja používam denne spoľahlivý prostriedok Getsize. Stabilizuje sexuálne funkcie a pomáha bojovať proti zmenám v súvislosti s vekom. Em>

Maria, 25 rokov

Môj priateľ bol oveľa lepší v posteli. Máme jasný sex, a jeho veľkosť je ideálny pre mňa, aj keď som nebol moc. Len kúpil Getsize doplnok pre zväčšenie penisu a naďalej používať

15 GetSize  negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

to, aby náš sexuálny život lepší a lepší. Em>

Hodnotenie lekárov na Getsize

Alexei Krasko, urológ

Malá veľkosť penisu – problém, že muži nikdy prísť k lekárovi. Vždy však zrejmé, že snaha urobiť mali. Oni liek vziať, masáž sa vykonáva, po ktorom modriny. Ich pacienti mi odporúčané použiť Getsize. Jedná sa o bezpečný areál s masér a gélom, ktorý skutočne umožňuje dosiahnuť významné výsledky. Účinok aplikácie môže dôjsť v 3-4 krát. Em>

GETSIZE FOR zväčšenie penisu

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 474 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.