Easy Phrases – názory na spôsob učenia cudzích jazykov

[Total: 0    Average: 0/5]

Easy Phrases – názory na spôsob učenia cudzích jazykov

V dnešnej dobe znalosť cudzích jazykov nie je nič neobvyklé, prinajmenšom efektívne používanie jazyka Shakespeara je absolútnym minimom. Bohužiaľ, existuje veľa ľudí, najmä tých stredného veku (napríklad Rómovia, Rómovia a Rómovia). Hlavným dôvodom je to, že študenti, ktorí idú do zahraničia do práce, majú veľké ťažkosti pri asimilovaní nového prejavu. Existuje mnoho spôsobov učenia cudzích jazykov na trhu, ale nie všetky z nich sú účinné. Je dôležité, aby bol vzdelávací systém v súlade s indikáciami a vlastnosťami mozgu človeka, v takom prípade je najúčinnejšie nadobudnutie novej slovnej zásoby. Jedným z najzaujímavejších návrhov na trhu je inovatívna metóda, ktorú vyvinul svetoznámy polyglider Allen Collins, t.j. Easy Phrases. Je to naozaj funguje?

Prečo by som sa mal poučiť z Easy Phrases?

Tím vedcov, psychológov a jazykovedcov, ktorému predsedá Allen Collins, dobre vedel, aké dôležité jazykové zručnosti sú dnes. Pri vývoji tejto metódy sa zamerali výlučne na merateľné výhody pre koncového užívateľa. S Easy Phrases môžete ľahko dosiahnuť vašu snovú kariéru a spoločenský pokrok, zabezpečiť svoj osobný rozvoj, prebudiť závisť v prostredí a nemusíte sa obávať komunikácie v zahraničí!

Kde je tajomstvo metódy učenia Easy Phrases?

Easy Phrases, 14-dňová metóda učenia cudzích jazykov, je navrhnutá tak, aby plne zapojila celý mozog do procesu učenia. Iné tradičné vyučovacie metódy na trhu nevyužívajú ani desať percent možností tohto geniálneho nástroja, ktorým je ľudský mozog. Vo väčšine prípadov kognitívnych procesov v každodennom živote nervový systém využíva iba niekoľko reflexných oblúkov a skutočný potenciál miliónov nervových spojení zostáva v spánku. Easy Phrases metóda učenia otvára myseľ a dosahuje, kde len podvedomie dosiahne.

READ  Vitamín D - Názory na prípravu na chudnutie

Učiaci systém Allen Collins aktivuje obe cerebrálne hemisféry, ktoré majú rôzne pamäťové úlohy. Ľavá mozgová hemisféra analyzuje iba sluchové pocity, zatiaľ čo pravá cerebrálna hemisféra zaznamenáva vizuálne nebezpečný obraz. Easy Phrases média obsahujú preto mnoho nervových ciest, čo uľahčuje zapamätanie si významu novo naučeného slova – výskum ukázal, že v tomto režime ľudský mozog pracuje až päťkrát rýchlejšie ako zvyčajne!

Tri úrovne činnosti Easy Phrases

Táto metóda je navrhnutá tak, aby predpovedala “ReAction” ľudského mozgu. Po prvé, nestratíte svoju motiváciu učiť sa jazyk kvôli nedostatku viditeľných účinkov. Všetci vieme, aké dôležité je mať správnu motiváciu a ochotu pracovať ekologicky. Easy Phrases zaručuje každý deň učenie sa.

Po druhé, tento vzdelávací systém stimuluje a aktivuje ľudský mozog, aby pracoval viac ako päťkrát rýchlejšie. To nie je bezprostredné, ale po troch až štyroch dňoch zistíte prudký nárast vášho vnímania, keď začnete niekoľkokrát absorbovať množstvo informácií, ktoré potrebujete. Po niekoľkých dňoch sa reflexné trakty stabilizujú a aktivačná úroveň mozgovej kôry bude vždy vždy päťkrát vyššia v kontakte s daným jazykom.

Tretím, možno aj najdôležitejším aspektom používania Easy Phrases je, že automaticky urýchľuje učenie sa cudzieho jazyka. Nebude potrebné premýšľať a opakovať slová vo vašej pamäti vo voľnom čase – podvedomie to urobí pre vás. Stačí povedať, že metóda Easy Phrases vytvára až 15 krát viac nervóznych spojení ako v prípade iných vzdelávacích systémov.

Vedci potvrdia účinnosť Easy Phrases

Táto metóda výučby cudzích jazykov pripravila svetovo preslávená polyglota, 62-ročná Allen Collinsová. Tento úžasný človek teraz dobre ovláda 23 jazykov a nedávno získal nové vedomosti vďaka svojej metóde.

Allen Collins v úzkej spolupráci so skupinou psychológov, sociológov a neurológov z Harvardskej univerzity uskutočnil niekoľkorýždňovú štúdiu s cieľom vyhodnotiť vplyv vyučovania Easy Phrases na výkonnosť testerov. Výskumná skupina pozostávala z viac ako 150 ľudí rôzneho veku, ktoré v rôznej miere absorbovali požadované informácie.

READ  Orthofix - korektor, originálne produkty, kúpiť hneď, recenzie, cena

Všetci ľudia vo výskumnej skupine boli vybraní tak, aby nepredstavovali nadpriemernú jazykovú zručnosť alebo vlastnosti špecifické pre tlačiarenský priemysel, čo spôsobilo, že výskumná metóda je spoľahlivejšia. Na začiatku musel každý účastník určiť, v ktorom jazyku sa chce učiť, a pre nich musel byť úplný jazyk alebo jazyk, ktorý vedeli len trochu. Ďalším krokom bolo naučiť sa podľa pokynov metódy Easy Phrases s cieľom dokončiť výsledok v špeciálnom teste.

Akonáhle boli výsledky zostavené, vedci neboli prekvapení, vrátane testerov. V záverečnej správe, ktorú pripravila Allen Collins, sa uvádza, že efektívnosť metódy Easy Phrases osciluje na úrovni, ktorá je nedosiahnuteľná pre akýkoľvek iný systém na úrovni 98 percent – to je to, koľko percent respondentov ovláda jazyk, ktorý si zvolili, na základnej úrovni alebo vyššiu za dva týždne , Je zaujímavé, že všetci testeri v skupine dosiahli významný pokrok, takže časom bola účinnosť Easy Phrases 100%. Niektorí ľudia sa učili viac ako jeden jazyk za štrnásť dní, takže možno povedať, že potenciál tohto spôsobu učenia je oveľa vyšší, ako sa očakávalo.

Easy Phrases – Názory na efektívnosť metódy výučby cudzích jazykov

Po publikovaní výsledkov výskumu priniesla metóda Easy Phrases veľmi širokú skupinu odborníkov v oblasti výučby jazykov. Jedným z nich bol ďalší slávny polygliot, Dr. Marco Anders, ktorý hovorí 20 jazykov. “Väčšina jazykov, o ktorých viem dnes, som sa vo svojej mladosti dozvedela až do veku 36 rokov. Myslela som, že moje vnemové schopnosti sú vyčerpané, ale potom som sa ocitol na Easy Phrases. Ukázalo sa, že napriek môjmu veku som bol schopný učiť sa niečo iné. ” Anders je šťastný.

Je vhodné použiť metódu Easy Phrases?

Znalosť niekoľkých cudzích jazykov nie je naozaj lacná. Je to vzácna zručnosť, ktorá môže prispieť k úspechu v profesionálnom živote, ale aj v súkromnom živote. Ak sa chcete naučiť jazyky efektívne, stojí za to vyberať len tie najefektívnejšie spôsoby učenia. Pri pohľade na odborné názory a výsledky výskumu ide o metódu Allana Collinsa, Easy Phrases.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*