Dynamite – aktivátor skus, názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

[Total: 0    Average: 0/5]

Pri pohľade po každom vyplávaní, aby sa vrátil s pevnou úlovok? Takže ťa vyšplhala na háku? S dynamitom, budete mať iba jeden otázku ohľadom rybolovu: “Kam umiestniť produkciu, pretože batožinový priestor nie je dosť!”. Taliansky nástroj ukázal ako účinný v mori, riek, jazier, močiarov a iných vodných plôch. Možno ho použiť kedykoľvek počas roka. Zime, na jar, v lete alebo na jeseň

Activator Dynamite – 5 je kompaktný kovové obaly (každý 7×5 cm), čo je špeciálna látka. Len ju používať a budete prekvapení!

Zloženie Dynamit

 • Fish. Zodpovedná za integritu liečivá, má výrazný záväzný účinok.
 • rozomletými časticami cukrovinky prísady. Sa používajú na výrobu aktivátor príjemnú chuť a vôňu (sladké, trochu kyslá, horká alebo akýkoľvek iný).
 • Flavors. Aby sa materiál viac “prirodzený” a “prírodné”, a preto nespôsobujú rýb podozrenie.
 • atraktanty. Sú hlavnými prostriedky aktívna zložka. Termín pochádza z latinského slova “t”, čo sa prekladá ako “priťahujú”. Atraktanty sú prírodné alebo syntetické látky, ktoré spôsobujú rýchlu reakciu a podporovať ryby sa pohybovať smerom k zdroju zápachu

Látky, ktoré sú súčasťou aktivátor, vyvinuté na základe vedeckých a výroba laboratórneho LTD Fishing. Nástroj sa na trhu objavili až v roku 2015, ale už urobil dojem vo svete profesionálnych rybárov a amatérov.

Ako to funguje Dynamite?

Ako sa aktivátor hrýzť Dynamite ? Prečo je to tak efektívne? Čo je jedinečné je tajomstvo jeho účinnosti? Pri vývoji aktivátor sa zúčastnilo biológovia, chemici, genetikov, rybárov a mnoho ďalších. Nástroj nie je raz testovaný v laboratóriu a reálnych podmienkach. Môžete vidieť na názory na aktivátor Dynamite. Sú ďalším potvrdením účinnosti. Princíp fungovania môže byť schematicky opísať nasledovne:

 1. Môžete použiť nástroj, kde chcete začať produktívne rybolovu.
 2. Súčasti lieku dostať do vody a začínajú “otvoriť”.
 3. Látky začnú mať vplyv na mozog rýb v okruhu niekoľkých kilometrov.
 4. Zložky vplyvom aktivátora naraz niektoré zóny spôsobí aktiváciu sa reakcia s stáda, sebazáchovy a kŕmenie.
 5. Ryba sama “blúdenie do škôl” a odoslaných na miesto rozdelenie aktivátor.
 6. Môžete si dať len rýchlosť a podarí vytiahnuť korisť!
 7. OL>

  ppe gdget iphone1 1 Dynamite  aktivátor skus, názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to? Tento nástroj je 100% bezpečný pre ľudí, nevyvoláva alergie a nežiaduce reakcie ov. A ryby sa chová úplne rovnako ako catnip na mačku. Skúste to a uvidíte sami.

  Ako používať Dynamit?

  Ak sa chystáte kúpiť aktivačný účinok záberu Dynamite, máte obavy o správne používanie.

  Pre pokojné ryby

  1. Vezmite obyčajný návnadu používate pre rybolov.
  2. Odstráňte kryt.
  3. pridávajte v dávke 1 pakete 2 kg návnady.
  4. premiešajte všetko znova.
  5. nalejeme do vody a čakať na veľký úlovok
  6. OL> Pre dravé ryby použitie je trochu odlišná .:

   1. Vezmite nástroj Dynamite.
   2. zálievkou je so svojimi návnad.
   3. Spustiť rybolovu.
   4. OL>

    Môžete si kúpiť dynamit a aby bolo možné používať so živou návnadu. K tomu, nalejeme do pohára alebo inej nádoby s trochou vody, pridáme obsah balíka, “dip” návnadu a vidieť ju na háku. Podrobný návod na použitie je vždy na obale výrobku, takže určite nebude pliesť.

    Čo Dynamite?

 • Ovplyvňuje inštinkty rýb.
 • prinútil ju, aby zostali v kŕdľoch a plávať priamo do vašich rúk.
 • Spôsobí, že proces rybolovu je zábavnejšie a produktívnejšie.
 • Dáva elegantný úlovok, ktoré môžete chváliť svojim priateľom a známym.
READ  Ako schudnúť počas menopauzy?

Ak mi neveríte, pozrite sa na ľavej strane na počesť aktivačné uhryznutie Dynamite. Ešte lepšie je, mnoho fotografií s záchytné kapor, šťuka, pleskáč a ďalších druhov rýb!

Kde kúpiť Dynamit?

Doteraz výrobcu nepodarilo doručiť aktivátor do obchodov pre poľovníkov a rybárov. Ale sezóna je skoro, čas sa kráti! Z tohto dôvodu odporúčame, aby ste nestrácali čas a jednoducho ísť na webových stránkach výrobcu a urobiť objednávku. Za pár minút na kontaktnými údajmi zavolať odborníka Podrobnosti o objednávke. Pár dní, váš aktivátor bude na e-mailu. Platba pri prevzatí, dajte si pozor na podvodníkov!

Názor odborníka Dynamite

ppe rotherpy rt1 Dynamite  aktivátor skus, názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to? Použitý aktivátor Dynamite Tento efekt je už 5x v sezóne, efektivita je veľmi potešený, že rybári odísť s plnými vedierka rýb. Účinok opisuje komplexné chemické a biologické procesy, ale v skutočnosti je jednoduchý: cast aktivačný návnadu do 10 až 15 minút kŕdeľ rýb. Všetko zachytil na tresku, ide návnadu. Je pekné, že účinok trvá dlhšiu dobu, to znamená niekde na 2-3 hodiny príde nová húfy rýb. Kontaktoval hlavný inžinier výrobca, povedali, že tento účinok je spojený s expozíciou základných inštinktov: stáda inštinkt, hľadanie bezpečnosť a miest k jedlu. Som rád, že sa počet spokojných rybárov výrazne zvýšil, noví zákazníci dorazí.

font>

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.