Dynamite – aktivátor skus, názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

[Total: 0    Average: 0/5]

Pri pohľade po každom vyplávaní, aby sa vrátil s pevnou úlovok? Takže ťa vyšplhala na háku? S dynamitom, budete mať iba jeden otázku ohľadom rybolovu: “Kam umiestniť produkciu, pretože batožinový priestor nie je dosť!”. Taliansky nástroj ukázal ako účinný v mori, riek, jazier, močiarov a iných vodných plôch. Možno ho použiť kedykoľvek počas roka. Zime, na jar, v lete alebo na jeseň

Activator Dynamite – 5 je kompaktný kovové obaly (každý 7×5 cm), čo je špeciálna látka. Len ju používať a budete prekvapení!

Zloženie Dynamit

 • Fish. Zodpovedná za integritu liečivá, má výrazný záväzný účinok.
 • rozomletými časticami cukrovinky prísady. Sa používajú na výrobu aktivátor príjemnú chuť a vôňu (sladké, trochu kyslá, horká alebo akýkoľvek iný).
 • Flavors. Aby sa materiál viac “prirodzený” a “prírodné”, a preto nespôsobujú rýb podozrenie.
 • atraktanty. Sú hlavnými prostriedky aktívna zložka. Termín pochádza z latinského slova “t”, čo sa prekladá ako “priťahujú”. Atraktanty sú prírodné alebo syntetické látky, ktoré spôsobujú rýchlu reakciu a podporovať ryby sa pohybovať smerom k zdroju zápachu

Látky, ktoré sú súčasťou aktivátor, vyvinuté na základe vedeckých a výroba laboratórneho LTD Fishing. Nástroj sa na trhu objavili až v roku 2015, ale už urobil dojem vo svete profesionálnych rybárov a amatérov.

Ako to funguje Dynamite?

Ako sa aktivátor hrýzť Dynamite ? Prečo je to tak efektívne? Čo je jedinečné je tajomstvo jeho účinnosti? Pri vývoji aktivátor sa zúčastnilo biológovia, chemici, genetikov, rybárov a mnoho ďalších. Nástroj nie je raz testovaný v laboratóriu a reálnych podmienkach. Môžete vidieť na názory na aktivátor Dynamite. Sú ďalším potvrdením účinnosti. Princíp fungovania môže byť schematicky opísať nasledovne:

 1. Môžete použiť nástroj, kde chcete začať produktívne rybolovu.
 2. Súčasti lieku dostať do vody a začínajú “otvoriť”.
 3. Látky začnú mať vplyv na mozog rýb v okruhu niekoľkých kilometrov.
 4. Zložky vplyvom aktivátora naraz niektoré zóny spôsobí aktiváciu sa reakcia s stáda, sebazáchovy a kŕmenie.
 5. Ryba sama “blúdenie do škôl” a odoslaných na miesto rozdelenie aktivátor.
 6. Môžete si dať len rýchlosť a podarí vytiahnuť korisť!
 7. OL>

  Tento nástroj je 100% bezpečný pre ľudí, nevyvoláva alergie a nežiaduce reakcie ov. A ryby sa chová úplne rovnako ako catnip na mačku. Skúste to a uvidíte sami.

  Ako používať Dynamit?

  Ak sa chystáte kúpiť aktivačný účinok záberu Dynamite, máte obavy o správne používanie.

  Pre pokojné ryby

  1. Vezmite obyčajný návnadu používate pre rybolov.
  2. Odstráňte kryt.
  3. pridávajte v dávke 1 pakete 2 kg návnady.
  4. premiešajte všetko znova.
  5. nalejeme do vody a čakať na veľký úlovok
  6. OL> Pre dravé ryby použitie je trochu odlišná .:

   1. Vezmite nástroj Dynamite.
   2. zálievkou je so svojimi návnad.
   3. Spustiť rybolovu.
   4. OL>

    Môžete si kúpiť dynamit a aby bolo možné používať so živou návnadu. K tomu, nalejeme do pohára alebo inej nádoby s trochou vody, pridáme obsah balíka, “dip” návnadu a vidieť ju na háku. Podrobný návod na použitie je vždy na obale výrobku, takže určite nebude pliesť.

    Čo Dynamite?

 • Ovplyvňuje inštinkty rýb.
 • prinútil ju, aby zostali v kŕdľoch a plávať priamo do vašich rúk.
 • Spôsobí, že proces rybolovu je zábavnejšie a produktívnejšie.
 • Dáva elegantný úlovok, ktoré môžete chváliť svojim priateľom a známym.

Ak mi neveríte, pozrite sa na ľavej strane na počesť aktivačné uhryznutie Dynamite. Ešte lepšie je, mnoho fotografií s záchytné kapor, šťuka, pleskáč a ďalších druhov rýb!

Kde kúpiť Dynamit?

Doteraz výrobcu nepodarilo doručiť aktivátor do obchodov pre poľovníkov a rybárov. Ale sezóna je skoro, čas sa kráti! Z tohto dôvodu odporúčame, aby ste nestrácali čas a jednoducho ísť na webových stránkach výrobcu a urobiť objednávku. Za pár minút na kontaktnými údajmi zavolať odborníka Podrobnosti o objednávke. Pár dní, váš aktivátor bude na e-mailu. Platba pri prevzatí, dajte si pozor na podvodníkov!

Názor odborníka Dynamite

Použitý aktivátor Dynamite Tento efekt je už 5x v sezóne, efektivita je veľmi potešený, že rybári odísť s plnými vedierka rýb. Účinok opisuje komplexné chemické a biologické procesy, ale v skutočnosti je jednoduchý: cast aktivačný návnadu do 10 až 15 minút kŕdeľ rýb. Všetko zachytil na tresku, ide návnadu. Je pekné, že účinok trvá dlhšiu dobu, to znamená niekde na 2-3 hodiny príde nová húfy rýb. Kontaktoval hlavný inžinier výrobca, povedali, že tento účinok je spojený s expozíciou základných inštinktov: stáda inštinkt, hľadanie bezpečnosť a miest k jedlu. Som rád, že sa počet spokojných rybárov výrazne zvýšil, noví zákazníci dorazí.

font>

About Paulína Turošíká 394 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.