DR Extenda

[Total: 0    Average: 0/5]

DR Extenda

DR Extenda je špecializovaný doplnok určený pre tých, ktorí chcú zlepšiť tón a zlepšiť intímny život. Kompozícia obsahuje veľké množstvo aktívnych zložiek, ktoré pozitívne ovplyvňujú stav tela.
Indikácie a kontraindikácie
Označenia zahŕňajú:
príznaky erektilnej dysfunkcie;
hypolipidemie ;
únava ;
strata libida;
neustále ospalosť;
fyzická únava;
stres ;
sexuálna aktivita stráca záujem.
Primárnou kontraindikáciou je alergia na akékoľvek zložky lieku. Na užívanie drogy by nemali byť ženy, v ktorých prebieha obdobie tehotenstva alebo kŕmenie materského mlieka.

štruktúra

Medzi doplnky účinných látok DR Extenda patria: výťažok z listov bylinky Damiana. Pôsobí ako aprodisiaca a regenerátor. Urýchľuje obnovenie zdravia. Zaručená prevencia problémov spojených s močením; extrakt BOCKSHORNKLEE. Zodpovedá za zvýšenie intenzity uvoľňovania testosterónu. Zabraňuje problémom s potenciálom; extrahujte POMEGRANATE. Zlepšuje kvalitu spermií. Prenikanie do prostaty pomáha zvyšovať libido. Použitie doplnku po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim špecialistom.

Inštrukcie na používanie

Ak chcete dosiahnuť požadovaný výsledok, odporúčame užívať jednu tabletu 20 až 30 minút pred raňajkami a jednu tabletu pred obedom. Je potrebné piť veľa vody. Bočná hodnota Prostredníctvom trojfázového efektu sa objaví možnosť eliminácie problémov s impotenciou. Liečivo sa ľahko aplikuje, čím sa rozšíri intenzita sexuálneho styku vo všeobecnosti. Zaručené rýchle a účinné dosiahnutie erekcie, čím sa zvyšuje počet a kvalita spermií vo všeobecnosti. Odozva na stimuláciu zvyšuje jej kvalitu. To zaručuje správne fungovanie tela. Posilnenie imunitného systému prispieva k normalizácii blahobytu a znižuje tvorbu potu. Po pohlavnom styku sa telo obnovuje oveľa rýchlejšie.

Ako to funguje?

V začiatočnej fáze je telo aktívne navlhčené, pripravené pre pracovnú fázu. Počas toku skutočnej fázy rozširovania krvných ciev v spodnej časti tela, čo zlepšuje tok krvi z ciev priamo do erektilných tkanív penisu. Výsledkom je intenzívny obeh penisu, normálny priebeh erekcie. Dĺžka trvania erekcie sa teda výrazne zlepšila. V priebehu stabilizačnej fázy, ktorá trvá dva týždne, stav tela sa začína stabilizovať. V priebehu tejto fázy telo úplne obnovuje normálnu erekciu. Efekt pretrváva dlhý čas.

READ  Surový prášok Thor Hammer Recenzia: Ako bezpečný a efektívny je tento produkt?

recenzia

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*