Diéta kapucínov

[Total: 0    Average: 0/5]

Diéta kapucínov

Výživa kapusty je založená hlavne na polievkach, ktorých hlavnou zložkou je kapusta. Výrobky z mäsa a obilnín sú jednoznačne obmedzené.

Všeobecné princípy diéty z kapusty

Trvá 7 dní. Počas tejto doby je to hlavne biela a talianska kapusta, ktorá je zjedená, niekedy aj nakladaná. Plán je znížiť telesnú hmotnosť o 3 až 6 kg mesačne.

Každý deň jedia kapustovú polievku, ktorá pozostáva z hlavy talianskej alebo bielej kapusty, 6 cibúľ, 2 zelené papriky, celú rebrovaný celer, 6 čerstvých paradajok a korenie: korenie, cesnak a chilli.

Metóda prípravy polievky

Premývaná zelenina je nakrájaná na kocky, paradajky predtým spálené a lúpané. V hlbokej panvici sa všetka zelenina s výnimkou cibule smažila na mäkkosť pridaním jednej lyžice oleja. Cibuľa sa pridáva na konci. Zelenina sa vloží do hrnca, naleje sa do vody a varí sa, až sa zjemní. Polievka je ochutený bez pridania soli.

Capuchinova strava: 7-dňové menu

Deň 1.
Na raňajky sa nachádza kapustová polievka, po ktorej môžete piť čiernu kávu. Druhá raňajky by mala pozostávať zo zeleniny. Na večeru je polievka opäť dezertná polievka. Potom si môžete dovoliť čierny čaj. Odpoledne je každé ovocie (okrem banánov). Namiesto večere sa navrhuje piť veľa minerálnej vody a ovocných štiav.

Deň 2.
Na raňajky som zelenina varená alebo surová. Zelená a listová zelenina je preferovaná, fazuľu, kukuricu a hrášok sa rozhodne neodporúča. Všetky ovocie sa v tento deň vylúčia. Na večeru, samozrejme, časť kapustovej polievky. Večera pozostáva zo dvoch zemiakov pečených v uniforme, ktoré sú pokryté maslom, ale bez pridania soli.

Deň 3.
Pre prvú raňajku sa nachádza kapuściana polievka a pre druhú raňajky každé ovocie (okrem banánov). Okrem toho môžete piť pohár horkého čaju. Na obed je každá zelenina (okrem zemiakov). Odpoledne je ovocie. Odstúpime od večere, ak necítia veľké hladu. Potom môžete jesť časť kapustovej polievky.

READ  Multilan Active - názor na tablety na sluchové pomôcky

4. deň.
Za prvé raňajky je kapuściana polievka. Pri druhej raňajkách a obede si môžete dovoliť banány (až 4 kusy). Na večeru 2 litre odstredeného mlieka. Okrem toho sa odporúča piť veľké množstvo stále minerálnej vody na konci dňa.

Deň 5.
Raňajky, ako zvyčajne, pozostávajú z polievky papuče. Obed je 200 g mäsa (najlepšie kuracie prsia alebo hovädzie mäso). Na večeru 6 paradajok. Potom pijte asi 2 litre nehybnej vody.

Deň 6.
Deň začína časťou kapustovej polievky. Na večeru časť kurča alebo morčacie prsia, prípadne hovädzie alebo chudé ryby. Večera by mala pozostávať zo zelených zelenín, po ktorých by ste mali vypiť veľké množstvo stále minerálnej vody.

7. deň.
Raňajky sú časťou polievky z brassice. Večera by mala pozostávať z hnedej nelúpanej ryže a časti zeleniny. Večera v tento deň je zakázaná, ale pije veľa ovocných štiav a minerálnej vody.

Výhody kapustovej stravy

 • Krátke trvanie, čo je pozitívne vzhľadom na jeho monotónnosť.
 • Je ľahké sa pripraviť a lacné.
 • Je časovo náročné a jedlo sa pripravuje bez akýchkoľvek problémov.

Zmeny kapustovej diéty

 • Neexistuje žiadny dôkaz o vlastnostiach podporujúcich zdravie.
 • Neexistujú žiadne konkrétne ospravedlnenia pre toto, a preto je menu tak plánované – prečo môžete banány raz a prečo je to úplne zakázané inokedy?
 • Nízka zásoba umožňuje spomaliť metabolizmus, ktorý po skončení stravy môže mať io-yo účinok.
 • Diéta nezahŕňa správnu rovnováhu živín.
 • Diéta úplne eliminuje spotrebu tuku, čo obmedzuje absorpciu vitamínov rozpustných v ňom: A, D, E a K.
 • Deficit minerálnych zložiek, ako je železo, vápnik, horčík.
 • Nízka dodávka dôležitých zložiek môže nepriaznivo ovplyvniť pohodu.
 • Veľmi monotónna strava.
 • Nie každý si môže vychutnať chuť navrhovanej polievky.
Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 351 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*