Diamond Diet

[Total: 0    Average: 0/5]

Diamond Diet

Diéta diéty je 60% energie zo sacharidov, 30% bielkovín a iba 10% tuku. Proteíny a sacharidy nie sú v strave kombinované. Je založená na zelenine a ovocí v rôznych formách, vrátane tých, ktoré robia nezávislé jedlo ráno.

Kniha FIT FOR LIFE od Harvey a Marilyn Diamonds od roku 1985 obsahuje informácie o strave, ktoré zabezpečia správny zdravotný stav tela.

Strava je založená na predpoklade, že je potrebné dbať na primerané zlepšenie procesov čistenia organizmu, aby sa zabránilo hromadeniu živín. Podľa autorov to možno dosiahnuť konzumáciou vhodných produktov a nie kombináciou živočíšnych bielkovín so škrobom. Sacharidy by sa mali konzumovať len ráno, nemali by sa miešať s ovocím a živočíšnymi bielkovinami. Najlepšie sacharidy sú ovsené vločky, hrubé krupice a celozrnný chlieb.

Na obed odporúčame jedlo s uhľohydrátom s prídavkom zeleniny alebo jedla s pridaním bielkovín a zeleniny. Avšak posledné teplé jedlo by malo pozostávať z proteínov, prednostne rastlinných proteínov, napr. ” Pinzel ” . strukovín alebo alternatívne čerstvé ryby alebo vajce.

Základom stravy je zelenina a ovocie až 70% všetkých spotrebovaných produktov denne. Existuje však niekoľko zásad. Po prvé, ovocné a ovocné šťavy by sa nemali miešať s inými potravinami. Plody sa môžu jesť iba ráno, nie večer, potom ovplyvňujú reguláciu zažívacieho traktu.

Uplatňovaním vyššie uvedených zásad sa urýchľuje metabolizmus a trávenie.

Autori stravy tvrdia, že ľudské telo nie je schopné stráviť mliečne výrobky, preto mlieko, jogurt, syr, maslo atď. Sú vylúčené z stravy. Malo by sa tiež pamätať, že medzi jedlami je opojená voda, ale nie počas jedál.

plusy

  • Nie sú potrebné žiadne kalórie
  • Počet jedál nie je obmedzený.
  • To vedie k Weight Loss, pretože je bohaté na nízkokalorické ovocie a zeleninu.
  • Je založená iba na zdravých výrobkoch.
READ  Casanova kvapky na potenciu, recenzie, cena, kde kúpiť

mínusy

  • Nedostatok vedeckých dôkazov o tom, že určité potraviny, ktoré sa konzumujú v určitej dobe dňa, uľahčujú Weight Loss
  • Neexistuje žiadny vedecký dôkaz o tom, že kombinácia živočíšnych bielkovín a sacharidov spôsobuje akumuláciu potravín v gastrointestinálnom trakte.
  • Strava môže viesť k nedostatkom vitamínov D a B12, ako aj k vápniku, zinku a železu.
Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 431 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*