Den Lefery – Názory na účinnosť krému na vrásky

[Total: 0    Average: 0/5]

Den Lefery – Názory na účinnosť krému na vrásky

Vzhľad vrások je prirodzeným účinkom starnutia pokožky, avšak môže sa mierne spomaliť. Tu by sme však mali mať na pamäti, že starostlivosť o vašu pokožku nie je len otázkou výberu správneho typu krému alebo pravidelného čistenia pleti. Okrem kozmetických ošetrení je veľmi dôležité dodržiavať správnu výživu.

Vrásky sa môžu objaviť v rôznych vekových kategóriách, veľa závisí od toho, ako sa staráme o našu pleť, pretože existujú spôsoby, ako oddialiť proces starnutia. Koža musí byť ošetrená správne. Takže, čo môžete urobiť, aby vyzerala mladá a vhodná, ak chcete, aby vyzerala mladá na štyridsať až päťdesiat, potrebujete vyživovať jej pokožku zvnútra. Týmto spôsobom bude mať moc regenerovať. Je tiež dôležité dôkladne vyčistiť, pretože to na druhej strane zabezpečuje, že bunky sú stimulované k obnoveniu. Je tiež dôležité, aby sa navlhčil, aby zostal pevný.

Ako zabrániť tvorbe vrások?

Nie sme schopní vyhnúť sa všetkým vráskam, napríklad vráskam. To by znamenalo, že by sme sa nemohli usmievať, pokrčiť naše čelo alebo jednoducho ukázať emócie. Môžeme sa však postarať o celkový stav pokožky a celého tela a to sa prejaví v oneskorení v procese starnutia a to znamená, že sa v nás príliš skoro neobjavia vrásky.

Najdôležitejšou vecou je zaviesť správnu výživu, ktorá poskytne primeranú dávku živín. Pre každé jedlo by sme mali jesť ovocie a zeleninu a zabudnúť piť asi 1,5 l vody denne. Okrem toho by mala byť pokožka chránená pred UV žiarením – dôležitým obsahom vrecka v lete by mali byť slnečné okuliare, krémy s filtrom, čím vyššia je teplota, tým vyšší je filter. Samozrejme, starostlivosť o pleť je dôležitá. Mali by sme si vybrať hydratačný krém dobre – jeden pre noc, druhý pre deň.

Ako môžu byť odstránené existujúce vrásky a nedokonalosti?

Starostlivosť o pleť je hlavným spojencom v čase, keď prvé známky starnutia sú už viditeľné na našej tvári. Bude poskytnutý najnovším kozmetickým výrobkom – Lefery Active Cell Regenaration. Je to inovatívny krém proti vráskam. Jeho zloženie bolo vyvinuté na základe dlhodobých laboratórnych testov, ktoré boli založené na spolupráci s genetikmi. Výsledkom je krém, ktorého molekuly prenikajú až do úrovne DNA pokožky, čo zabezpečuje dlhotrvajúcu prestavbu pokožky zvnútra a nielen povrchové účinky, ktoré poskytuje väčšina kozmetických prípravkov.

Lefery: Jedinečné zloženie 5 zložiek

 • Kyselina hyalurónová– mnohí sa nazývajú „kľúčom k mládeži“. Preniká do hlbokých vrstiev pokožky a zvlhčuje ju zvonka aj zvnútra, čo zabezpečuje účinok dlhotrvajúcej hladkej pokožky.
 • kolagén– sa vyskytuje v ľudskom tele, je zodpovedný za pevnosť a stav pokožky, ale tiež doplňuje zásoby bielkovín, ktorých hladina v našom tele sa po 25 rokoch znižuje
 • D – panthenol– stimuluje rast epidermis, znižuje podráždenie, má vyhladzujúci účinok. Vlastnosti tejto zložky boli potvrdené klinickými štúdiami.
 • Avokádový olej– Je to bohatý a prirodzený zdroj vitamínov, Antioxidantov a mastných kyselín. Poskytuje hĺbkovú výživu a regeneráciu pokožky, čím je opäť odolná.
 • borákový olej– je bohatá na živiny vrátane nenasýtených mastných kyselín. Spomaľuje proces starnutia pokožky, zlepšuje jej pružnosť a prirodzenú ochranu pred vonkajšími faktormi.

Kombinácia všetkých týchto prírodných zložiek robí krém ideálnym pre akýkoľvek typ kože vrátane citlivej a náchylnej pokožky Allergy. Vzorec je navrhnutý tak, aby kozmetiku mohli používať ženy všetkých vekových kategórií, bez ohľadu na to, či zmeny práve začínajú alebo už pokročili. Dvojfázová liečba založená na dennom krému a nočnom krému funguje dobre ako preventívne opatrenie na oddialenie momentu, keď sa začnú objavovať nepriaznivé zmeny, ako aj na vyhladenie už existujúcich vrások a ochranu pokožky pred vznikom nových ,

Lefery Aktivácia regenerácie buniek za deň spôsobuje pocit pružnosti, hydratácie a zlepšenia farby kože takmer okamžite, zatiaľ čo liečba tradičným krémom poskytuje taký účinok až po dlhom období užívania. Krém Lefery Aktívna regenerácia buniek pre dennú prácu tým, že vám poskytne rýchlu a jedinečnú kombináciu živín a vyhladzovacích látok a toto vás: …

 • osvetľuje, dostáva správnu hydratáciu, pružnosť, napätie
 • znižuje výskyt prvých vrások okolo očí
 • Deeper vrásky a vrásky okolo úst, nosa a čelo sú menej výrazné
 • pokožka je hladšia na dotyk, zvlhčená a jemne utiahnutá
 • Znižuje nepohodlie kožných problémov. Oblička získa krásnu farbu a lesk.
 • zvlhčená pokožka zmení pocit sucha, tesnosti a pálenia
 • Mäkkosť a elasticita pokožky sa zlepšuje a kontúry tváre sa uťahujú účinnejšie.
 • vďaka oleji z boraka, d-panthenol regeneruje pokožku, objaví sa pocit väčšej hydratácie a vrásky už nebudú zasiahnuté oči

krem lefery day Den Lefery  Názory na účinnosť krému na vráskyPOZOROmezený časový úsek má oficiálny distribútor krému na vrásky Lefery DAY špeciálnu ponuku pre našich čitateľov. Je spojená so 100% zárukou vrátenia peňazí za zakúpené ošetrenie proti vráskam v prípade, že neprinesie očakávané výsledky.

Kliknutím sem zakúpte Lefery DAY krém

použite tento odkaz, aby ste dostali BEZPLATNÉ DOPLNKOVÉ DODÁVKY

Povýšenie trvá do:2018. 07. 06 do 23:59 hodín.

V dôsledku vyčerpania zásob je propagácia časovo obmedzená

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 280 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*