Bliss Hair – Stanovisko k inovatívnemu vlasovému mlieku

[Total: 0    Average: 0/5]

Bliss Hair – Stanovisko k inovatívnemu vlasovému mlieku

Zdravé, elegantné a husté vlasy sú snom mnohých ľudí, nielen žien. Ich vzhľad má veľký vplyv na našu atraktívnosť. Bohužiaľ, rôzne akcie – od nezdravých výživy po chudobnú starostlivosť – vedú k tomu, že vlasy strácajú svoj lesk, stávajú sa krehkými, vypadávajú a rozdeľujú na konci. Pravidelné používanie Bliss Hair úplne zabráni tomuto problému a v prípade potreby ho natrvalo bojovať.

Mnoho prvkov ovplyvňuje stav vlasov a v skutočnosti niektoré z nich, napríklad hormonálne zmeny, nie sú veľmi ovplyvnené. Existujú však prvky, ktoré sa môžu výrazne zlepšiť správnym životným štýlom. Chudé vlasy môžu byť známkou všeobecného zdravotného problému. Prvým krokom by preto malo byť nájdenie a odstránenie zdroja „ochorenia“. Prechod na zdravú výživu, doplnky a aktívny šport môže v tejto veci veľmi pomôcť. Liečba starostlivosti o vlasy má tiež vplyv na vzhľad vlasov. Časté používanie nabíjačky a pravidelné spracovanie farieb sú pre ne obzvlášť škodlivé. Šampóny by sa mali vyberať pre pokožku hlavy (nie pre vlasy) – nevhodná voľba je bežnou príčinou lupin. Vlasy by sa mali umývať kratšie (cca 2 minúty a dlhšie sa opláchnu vodou (až 4 minúty) a navyše je veľmi dôležité používať kozmetické prípravky, ktoré sú založené na prírodných zložkách. v tejto oblasti.

Ako funguje Bliss Hair pleťová voda?

Používanie Bliss Hair zlepší vzhľad vlasov (a vlasovej pokožky) mnohými spôsobmi. Vlasy sa stávajú silnejšími, lesklými a menej krehkými, čo vyzerá oveľa atraktívnejšie bez ohľadu na účes. Problém nepríjemného rozdelenia špičiek zmizne. Regeneračné vlastnosti pleťového mlieka, ktoré obnovujú vlasovú štruktúru z cibule, majú veľký vplyv na zlepšenie vlasov. Navyše, maska ​​zabraňuje Alopecia (vlasy rastú aj v oblastiach, kde sa doteraz vyskytla holá koža). Navyše, pleťová voda zvlhčuje pokožku hlavy, reguluje mazové žľazy, obnovuje účinné dýchanie, zabraňuje zmenám pokožky a alergii. Týmto spôsobom sa nielen stará o vlasy, ale tiež pomáha zbaviť sa lupín a problémov s Mycosis. Bliss Hair urýchľuje rast vlasov. Aby bol prípravok plne účinný a rýchlo uspokojivý, mal by sa používať pravidelne. Optimálna frekvencia je 2-3 krát týždenne. Najprv by mala byť hlava dôkladne umytá a opláchnutá šampónom a až po vysušení by sa mala použiť Bliss Hair. Mala by sa trieť do vlasov 1-2 minúty. Po aplikácii sa bežný strih vlasov vykonáva bez odstránenia výrobku. Odporúčaný čas liečby – najmenej dva mesiace.

READ  Dr. Farin - názory na účinné tablety na chudnutie

Aké je zloženie Bliss Hair?

Veľkou výhodou Bliss Hair je skutočnosť, že jej zloženie je založené na prírodných zložkách (terapeutické infúzie, éterické oleje, vitamíny, rastlinné extrakty a bielkoviny) a neobsahuje škodlivé chemické látky. Neobsahuje sulfid selénu, ktorý bojuje proti lupinám, ale môže spôsobiť nepríjemné kožné poranenia. To zaručuje, že Bliss Hair nespôsobí vedľajšie účinky, kožné lézie alebo alergické ReAction.

Ktoré zložky sú zodpovedné za účinnosť Bliss Hair?

  • Výťažok z rhododendronov, viacfarebný– koreňový extrakt Polygonum multiflorum je jedným z najcennejších prírodných liekov a kozmetických prípravkov používaných v tradičnej čínskej medicíne (tiež známy ako Fo-Ti alebo He Shou Wu – „Mr Ho’s black hair“). To je známe už tisíce rokov ako tonizujúca a omladzujúca bylina. Podľa legendy, pán Ho začal používať koreň vo veku 58 rokov a po chvíli jeho šedé vlasy sa znova čierne. Prospešný účinok koreňa kruhu je vedecky dokázaný (obsahuje množstvo účinných látok: lektíny, alkaloidy, antrachinóny, fenolové zlúčeniny a glykozidy). Zložka zlepšuje celkový stav vlasov – znižuje tendenciu ku krehkým a rozdeleným koncom. Súčasne zabraňuje Alopecia (a ako je napísané nadradené hodnotenie). Zároveň sa stará o pokožku hlavy eliminovaním lupín a seborey.
  • Výpis z avokáda– avokádo je hlavným zdrojom potravy po stáročia, prírodným liekom a … indickým afrodiziakum. Aztéci dokonca nazvali to „maslo Božie“. Jeho prospešné vlastnosti sa používajú dodnes. Používa sa ako kozmetika na reguláciu metabolizmu lipidov a vody, výživy a regenerácie pokožky hlavy a vlasov. Vhodné pre suchú a poškodenú pokožku. Rýchlo vstrebáva a má zmäkčujúce vlastnosti. Pomáha bojovať proti lupinám a seborrhe. Je bohatý na vitamíny (A, C, E, B9, PP), minerálne soli (K, Ca, Fe) a nenasýtené mastné kyseliny.
  • Výťažok z lucerny– Pre milovníkov záhrady je lucerna cenným zeleným hnojivom, pre tých, ktorí chcú mať krásne husté vlasy, je to dôležitá (aj keď niekedy podceňovaná) zložka kozmetiky. Je ocenený svojimi vlastnosťami proti starnutiu. Okrem toho posilňuje rast vlasov a posilňuje žiarovky, čím znižuje vypadávanie vlasov.
  • Úzky ázijský extrakt– Závod, známy aj ako „Got-kola“ (trávový tiger) a „zdroj života“, je jedným z najcennejších liekov v ayurvédskej medicíne. Používa sa na zlepšenie krvného obehu, kožných ochorení a ťažko liečiteľných rán. Už desaťročia sa používa aj pri výrobe kozmetiky. Má antibakteriálny a antifungálny účinok. Čistí a zlepšuje krvný obeh pokožky hlavy, vďaka čomu sú žiarovky lepšie vyživované a oxidované. Stimuluje rast vlasov. Jeho vlastnosti uznala Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).
  • Výťažok z ligusticuma sichuan– rastlina je známa ako „japonská korenie“, „korenie koreňovej kukurice“, „sichuanská paprika“, hoci v skutočnosti nemá nič spoločné s korením (okrem podobnej chuti). Používa sa ako korenie v ázijských krajinách. Čoraz častejšie je to zložka kozmetiky. Vďaka svojim antifungálnym a antibakteriálnym vlastnostiam dôkladne čistí pokožku hlavy.
  • Hotflux komplex– je zvlhčujúca zložka, ktorá reguluje funkciu vlasových folikulov a stimuluje mikrocirkuláciu pokožky hlavy. Nakoniec vedie k rastu žiaroviek, ktoré sa doteraz nachádzali v kľudovej fáze.
READ  Fungalor - názor na inovatívny krém proti Mycosis

Aké sú názory používateľov na stránkach Bliss Hair?

Bliss Hair bol klinicky testovaný a certifikovaný Ústavom plastickej chirurgie a kozmetológie. Napriek pomerne krátkemu obdobiu „skúseností“ získala trh búrkou – viac ako milión spokojných mužov a žien už profitoval z jeho činnosti. Je vhodné dodržiavať niektoré odporúčania.

Pracujem ako kaderník, takže zdravé a dobre udržované vlasy nie sú len záležitosťou vôle, ale aj nutnosťou v mojom prípade. No, je to predovšetkým reklama obývacej izby. Hoci sa hovorí, že šľapač v perforovanej topánke chodí, radšej to nebude fungovať. Ktorá z žien by rada prišla do kaderníka, ktorý má svoje vlasy v zlom stave, ale v istom momente som mal vážny problém. Moje vlasy boli skromné, hlavne kvôli použitiu (a testovanie na seba) farieb, lakov a iných „zosilňovačov“. Sledoval som rôzne kozmetiky na internete, starostlivo kontroluje ich zloženie. V dôsledku toho som dosiahol Bliss Hair, ktorý kombinuje hydratačné, vyživujúce a čistiace prísady do pokožky hlavy a vlasov. Nemusel som dlho čakať na výsledky – pozitívne zmeny už boli viditeľné po niekoľkých týždňoch. Odvtedy pravidelne užívam prípravok – profylakticky – a zároveň ho odporúčam svojim klientom.“ . – .Martyna, 35 rokov

V mojom prípade boli problémy s vlasmi spôsobené … dermatologickými problémami. Ako teenager som sa musel zaoberať nepríjemnou akné. Neskôr ekzémy zmizli a dlho som si užila peknú pleť. Nočná mora sa vrátila po jeho tehotenstve. Starala som sa o svoje dieťa, som unavená a, úprimne povedané, trochu zanedbávala. Telo konečne muselo reagovať. Po prvé, bol problém so seborrhoe. Bojoval som so šampónami, ktoré boli v lekárňach odporúčané ako 100% zaručené. Bohužiaľ … nefungovali. Neskôr som si všimol, že moje vlasy sú krehké a ľahko vypadnú. Stalo sa, že niekedy som nemohol premýšľať o ničom inom, ako o mojom kňazskom vzhľade. Moja manželka mi prestala venovať pozornosť a obmedzovala sa na to, aby mi pomáhala pri každodennej práci. Koneckonců, (bývalý) kolega odporučil, aby som použil Bliss Hair pleť na vlasy. Nebol som presvedčený, ale čo tam bolo … Aplikoval som výrobok po umývaní 2-3 krát týždenne bez veľkého nadšenia. Bol som tak frustrovaný, že som si na začiatku nevšimol žiadne pozitívne zmeny. Až po niekoľkých týždňoch použitia som si uvedomil, že moje vlasy sú skutočne silnejšie, hrubšie a nevypadávajú. Potom kožné problémy zmizli – hlava bola čistá a po umytí vlasov som sa cítila osviežená a osviežená. Teraz odporúčam Bliss Hair svojim priateľom.“ . – .Violetta, 27 rokov

READ  Nutrivix - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Problém, ktorý dlho trávil spánok s viečkami, bol … lupiny. Nie som narcis a trávim väčšinu času pred zrkadlom ako veľa mojich mužských a ženských protivníkov mladšej generácie. V mojom prípade boli lupiny nielen esteticky nepríjemné, ale mali aj vplyv na efektivitu práce. Som manažér vo veľkej medzinárodnej spoločnosti. Bez ohľadu na okolnosti, musím vyzerať atraktívne a schudnúť. Môj pracovný odev sú elegantné obleky a drahé doplnky. Ako môžete uhádnuť, biele zhluky lupín na ramenách nevyzerajú povzbudivé, najmä keď pracujete s klientom a vyjednáte. Už dlho som používal šampóny na lupiny, ale pre mňa to moc neurobilo. Nakoniec som sa dostal k Bliss Hair. Po niekoľkých týždňoch pravidelného používania bola koža na hlave čistá, zbavila sa tohto problému a po určitom čase som si všimol, že moje vlasy sú zdravšie, hrubšie a začiatky sivých vlasov zmizli!„“ –Šimon, 40. roky

Stojí za to použiť Bliss Hair na starostlivosť o vlasy?

Starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy vyžaduje pravidelnosť a mala by sa vykonávať na mnohých úrovniach. Zároveň stojí za to použiť riešenia, ktoré eliminujú zdroj problému a zlepšia stav vlasov ad hoc. V druhom prípade sa optimálne používajú prípravky, ktoré sú založené na prírodných zložkách a nemajú vedľajšie účinky. To je dôvod, prečo Bliss Hair, efektívne vlasové a skalpové mlieko, stojí za to využiť.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 376 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*