Asonor Spray – Anti-chrápanie riešenie nosovej liečby?

[Total: 1    Average: 5/5]
Asonor Anti Snoring  Asonor Spray   Anti chrápanie riešenie nosovej liečby?

Chrápanie je extrémne častá podmienka, ktorú skúma viac ako 90 miliónov dospelých v USA.
Z týchto 90 miliónov jedincov viac ako 37 miliónov ľudí pravidelne chrápi, čo je podmienka, ktorá sa môže javiť ako neškodná, môže spôsobiť veľké množstvo zdravotných stavov, ktoré sú oveľa vážnejšie ako strata spánku.
Chrápanie sa vyznačuje vibračným zvukom, ku ktorému dochádza vtedy, keď sa svaly hrdla a pažeráka uvoľnia počas spánku, čím vznikne známy zvuk “chrápania”.
Chrápanie môže byť spôsobené dočasne zablokovaným nosom alebo bežnou chrípkou alebo chrípkou, ale u jedincov, ktorí majú časté hlasné chrápanie, môže to znamenať vážny zdravotný stav nazývaný obštrukčná spánková apnoe.
Spánková apnoe sa vyskytuje vtedy, keď svaly na krku v hrudníku spôsobujú, že pri spánku úplne uvoľňujú a prekážajú dýchacích ciest, obmedzujú dýchacie funkcie a spôsobujú zastavenie dychu.
Mnoho jedincov, ktorí prežívajú spánkové apnoe, pokračuje v rozvoji závažných kardiovaskulárnych ochorení a je oveľa pravdepodobnejšie, že utrpia srdcový záchvat ako jedinci, ktorí spávajú bez chrápania
Chronické chrápanie a spánkové apnoe môžu dokonca vyžadovať použitie CPAP alebo kontinuálneho zariadenia na pozitívne dýchacie cesty. Stroje CPAP vyžadujú, aby používatelia nosili masku počas spánku a mohli navyše stráviť tisícky dolárov, okrem toho, že by si vzali miesto v spálni a spali.
Najlepším spôsobom, ako chrániť chrápanie a spánkové apnoe, je zabrániť jeho výskytu na prvom mieste.
Na trhu je dnes množstvo chrápacích roztokov, od popruhov, ktoré uzamknú čeľusť na mieste, k potravinovým doplnkom, ale jedno z najnovších riešení je tiež jedno z najefektívnejších.
Asonor Anti Snoring riešenieje prelomový nový nosový sprej, ktorý odstraňuje obštrukciu z nosových priechodov a hrdla a zabraňuje chrápanie predtým, než sa objaví.
V tomto článku sa pozrieme nariešenie Asonor Anti Snoringa zistite, ako to funguje, ako aj preskúmanie niektorých klinických dôkazov, ktoré ho podporujú, aby ste sa rozhodli, či je to správne riešenie proti chrápaniu pre vaše potreby.

Čo je Asonor Spray?

Asonor je prevratná nová liečba chrápania, ktorá je na rozdiel od akéhokoľvek iného produktu na trhu.
Táto nová revolučná metóda na odstránenie chrápania, ktorá bola vytvorená v Dánsku, využíva klinicky overené zásady, ktoré boli preukázané vo vedeckých lekárskych štúdiách, ktoré výrazne znižujú rýchlosť chrápania a zabraňujú prekážkam, ktoré spôsobujú, pomáhajú ľuďom trpiacim chrápaním a ich partnerom získať dobrý nočný spánok.
Asonorovo riešenie pozostáva z jednoduchej a ľahko použiteľnej nosovej aerodisperzie, ktorá vylučuje dýchacie cesty a udržuje ich silné počas spánku, čím zabraňuje kolapsu svalového fenoménu, ktorý prispieva k chrápaniu a spánkovej apnoe.
Asonor je produkt od spoločnosti TannerMedico, jednej z popredných poskytovateľov riešení v oblasti spánkového zdravia a chrápania na svete.
Spoločnosť TannerMedico so sídlom v Škandinávii dodržiava prísne európske normy kontroly kvality pri výrobe výrobkov.
Celá škála riešení chrápania značky Asonor sa vytvára prostredníctvom výrobných techník CGMP v Dánsku, Španielsku a Nemecku a zabezpečuje vysokú úroveň účinnosti a čistoty.
Asonor je vhodný pre jednotlivcov, ktorí majú všetky formy chrápania – od ľahkého, prerušovaného chrápania až po ťažké chronické chrápanie, je riešenie Asonor schopné rýchlo a účinne odstrániť príčinu chrápania a udržať dýchacie cesty voľné a jasné počas spánku.
Riešenie Asonor poskytuje jedincom, ktorí trpia chrápaním, s vysoko účinnou alternatívou liečby, ako je laserová terapia, ktorá môže byť veľmi nákladná a prináša len krátkodobé výsledky.
Jedným z hlavných rozdielov medzi Asonorom a inými antikonforačnými nosovými sprejmi na trhu je to, že spoločnosť Asonor udržiava úplne transparentnú politiku výrobkov.
Namiesto zamlžovania ich prísad za proprietárnymi receptormi, ktoré znemožňujú určiť, či produkt spôsobuje negatívne vedľajšie účinky, spoločnosť Asonor sprístupňuje celý zoznam zložiek svojho roztoku na webových stránkach produktov i na webových stránkach spoločnosti.
older man beard outdoors testosterone healthy 1 Asonor Spray   Anti chrápanie riešenie nosovej liečby?

READ  Varikosette Review

Ako funguje Asonor Spray?

Asonor pracuje na princípe dilatácie nosa. Vzorec Asonor obsahuje niekoľko zložiek, ktoré boli klinicky dokázané, že výrazne znižujú príznaky chrápania a podporujú zdravšie a pravidelnejšie neobmedzené dýchacie vzory počas spánku.
Primárnou zložkou vo formulácii Asonor je chlorid sodný. Použitie chloridu sodného ako liečby chrápania je podporované veľkým množstvom klinických dôkazov.
Klinické vyšetrenie, ktoré vykonala St George’s Hospital Medical School v Londýne, použilo roztok chloridu sodného na stanovenie účinkov zlúčeniny na chrápanie a zistilo, že môže výrazne znížiť hladinu hluku chrápania, ako aj minimalizovať odpor vzduchu pri prúdení vzduchu [1].
Asonor tiež obsahuje polysorbát 80, ktorý je neiónovou povrchovo aktívnou látkou, ktorá sa bežne používa v nosových sprejoch, pretože funguje ako nazálny kortikosteroid [2].
Topická aplikácia nazálnych kortikosteroidov bola jednoznačne preukázaná v mnohých rôznych klinických štúdiách, aby sa účinne liečili príčiny chrápania.
Klinické vyšetrenie v roku 2004, ktoré uskutočnilo Fakulta lekárska fakulty Univerzity v Thessaly v roku 2004, zistilo, že aplikácia nosovej kortikosteroidov je schopná výrazne zlepšiť dýchanie u jedincov s poruchami dýchania [
Ďalšie klinické vyšetrenie oddelenia Poruchy spánku pri poruchách spánku v nemocnici St Vincent v Írsku v roku 2004 zistilo, že aplikácia intranazálnych kortikosteroidov môže minimalizovať obštrukčné spánkové apnoe a zlepšiť tok vzduchu počas spánku, čím účinne zastaví proces chrápania [4].
Nakoniec bola v klinických skúškach dokázaná metóda zavedenia intranazálneho spreja, ktorú ponúka riešenie Asonor, aby fungovala ako jedna z najefektívnejších metód liečby chrápania. Vedecká štúdia, ktorú uskutočnila Univerzita v Floride, zistila, že podanie nosového dekongestanta výrazne znižuje frekvenciu chrápania, a to aj pri ťažkých pražiach [5].
plump lips bright full Asonor Spray   Anti chrápanie riešenie nosovej liečby?

Asonor Spray Prehľad zhrnutia riešenia chrápania

Riešenie Asonor je podporené veľkým množstvom presvedčivých klinických dôkazov, ktoré dokazujú jeho účinnosť.
Najpôsobivejšou črtou riešenia Asonor je však jeho cena v porovnaní s extrémne drahými terapeutickými riešeniami.
Asonor je k dispozícii za pouhých 31,00 USD za fľašu, so zľavami k dispozícii pre väčšie objednávky, čo z neho robí jedno z najefektívnejších riešení na trhu.
Ak hľadáte najefektívnejšie riešenie proti chrápaniu na trhu, Asonor je najlepšou voľbou.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 450 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*