Aqua Disiac – parfum s feromónmi zľave dámske a pánske parfumy

[Total: 0   Average: 0/5]

Sexuálne príťažlivý muž robí jeho vzhľad, hlas, vystupovanie, vôňu. Pátranie z druhej polovice na podvedomej úrovni, založené na vhodnom, atraktívne vône. Parfumy s feromónmi Aqua Disiac je navrhnutý špeciálne pre zvýšenie sexuálnej túžby partnera. Ktoré majú rôzne vôňa určená pre mužov a pre ženy, tieto parfumy možno nazvať elixír zvádzania, dôvery a emancipácie.

Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Čo sú feromóny

Feromóny nazýva aktívnu chemickú látku, vytvorený v koži každého človeka. V gréckom jazyku slovo znamená doslova “priťahuje hormón”. Feromóny muži a ženy žiadať o partnerovi vzrušujúce, upútať pozornosť opačného pohlavia. Medzi sexuálna príťažlivosť osoby a čísla, ktoré vygeneroval “attractional hormón” existuje priama súvislosť.

beverge citru coe up 1 1 Aqua Disiac  parfum s feromónmi zľave dámske a pánske parfumy

Samozrejme, tak feromóny nemožno zaručiť večný nebeský lásku, alebo dlho silný vzťah, ale aj sexuálna príťažlivosť, ktoré poskytujú. Vďaka liehoviny s feromónmi možno úspešne kombinovať sexappeal tela a možnosť vychutnať vynikajúce vôňu. Veľký výber z nich sú prezentované pod značkou Aqua Disiac. Okrem obvyklých chutí značky rozsah zahŕňa rad Sexy pižma voľne žijúcich zvierat podaný 5 žien a 2 mužskej vône na báze pižma.

Popis fondy

Táto značka produkuje tri verzie parfumu – pánske parfum Aqua Disiac, dámske a univerzálne (unisex). Okrem svojej obvyklej forme, ktorý bol predložený na účely predaja v fľaštičke 10 ml, výrobca ponúka koncentrát feromónov Aqua Disiac do malej skúmavky 8 ml. V každom smere vytvoril rôzne príchute Aqua Disiac replík slávnych značiek. Oddelene sa Sexy pižmo wild life, ktorých hlavnou zložkou, ktorá je pižmo. Je to tajomstvo žliaz Kabar pižmový, ktorá sa získava bez poškodenia zvieraťa. Títo duchovia, život ako Sexy divoké pižmo možno pripísať na trendy v poslednom desaťročí. Pižmo dáva zloženie teplé, vitality a zmyselnosti.

READ  Prostalgene Recenzia: Ako bezpečný a efektívny je tento produkt?

Aqua Disiac fliaš v sklenenej fľaši, parfumy Balené v štýlovej kartónovej krabici. Charakteristickým rysom – prítomnosť vojne, s ktorým je produkt aplikovaný na kožu. Tým sa ich spotreba nákladovo efektívne a ich správne používať.

Aqua Disiac fliaš v sklenenej fľaši, parfumy Balené v štýlovej kartónovej krabici.

Parfémy Aqua Disiac je na báze oleja, ktorý zaručuje vysokú kvalitu a trvanlivosť vôňou. Feromóny, ktoré sú prítomné v zložení parfumov, získané umelo v laboratóriu. Oni sú naozaj účinné a bezpečné. Všetky ingrediencie Aqua Disiac vyrába a miešajú pomocou moderných high-presné zariadenia vo Francúzsku. Okrem príjemnej vône a schopnosti feromónov v ich zložení prebudiť sexuálna vášeň a túžba stojí za zmienku tieto dôležité vlastnosti liehu, ako dávanie sebavedomie, oslobodenie, asistenciu pri rokovaní s opačným pohlavím.

Ako používať

bhin food bck hnd chef 1 Aqua Disiac  parfum s feromónmi zľave dámske a pánske parfumy

Aqua Disiac – a nákladovo efektívne parfumy s feromónmi. Ak chcete získať znateľný výsledok z používania Aqua Disiac, je potrebné postupovať podľa pravidiel uvedených v návode na obsluhu. Taký parfum. Parfém sa aplikuje pomocou valčeka:

 • koža za ušami.
 • Bod pulzu na zápästí.
 • podklíčkové depresie.
 • oblasti

 • na hrudi.

Výhody použitia

Aqua Disiac má nasledujúce výhody oproti obvyklým parfumu:

 • na báze oleja, pričom aróma divokého pižma Aqua Disiac dlho.
 • Rad zariadení obsahuje rad chuťou, aby vyhovoval aj tie najnáročnejšie chuť.
 • Koncentrát feromónov Aqua Disiac má zreteľný účinok a skutočne transformuje človeka. To prispieva k zvýšeniu sebavedomia, zlepšuje náladu a sexuálne vzrušenie.
 • Efficiency. Vzhľadom k valček parfumu Aqua Disiac rovnomerne dávkuje a šíri na koži.

Sexy duchovia života pomáhajú byť istí, v sebe okolo opačného pohlavia.

 • prijateľnú cenu značkové výrobky Aqua Disiac (od 400 do 1000) zodpovedajú vysokej kvalite.
 • Compact balíček Aqua Disiac. Fľaša malá veľkosť umožňuje vziať so sebou a nosiť v malej kabelky.
 • Veko tesne uzavretý, čo dáva príležitosť pre dlhú dobu užívať svoje obľúbené skladby.
READ  Zevs - názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

Hlavnou výhodou tohto nástroja. – možnosť cítiť atraktívne a žiaduce pre opačné pohlavie

feromón nie je ešte úplne pochopený vedci. Samozrejme, syntetizovaný v laboratóriu hormónov môže konať nie ako vyrobené človekom. Ale tento parfum nie je k ničomu. Pomocou nich, žena a muž sa stal oveľa istejšie. Vzhľadom k tomu, že upútať pozornosť opačného pohlavia, odhaľujúce bez váhania osobitosť a jedinečnú atmosféru. Aqua Disiac – liehoviny, ktoré vám pomôžu nájsť svoju spriaznenú dušu. Medzi rôznymi príchuťami je ľahké nájsť ten, ktorý spôsobí, že sa partnerovi pocit pohodlia a súcitu.

Recenzie

Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Pridať recenziu

Anna, 40 rokov:

Aqua Disiac divoký pižmo č.2 mi dal v práci. Nebola by kúpil. Nie je to cena, to je celkom prijateľné. A tu je feromóny som si nebol istý. Vonia pekne – pozoruhodný kvetinové a ovocné tóny. Je dôležité, aby efekt Aqua Disiac naozaj je! Po 15 rokoch manželstva, sexuálny iskru s novými farbami.

Olga, 26 rokov:

V posledných rokoch prednosť parfum s feromónmi Aqua Disiac. Priťahujú ma to feromóny, avšak vitalita a rozmanitosť príjemných pachov. Páči sa mi kompaktné balenie, ekonomické aplikovať a zodpovedajúcej hodnoty. Neviem, či feromónov. Ale rozhodne Aqua Disiac – vysoko kvalitný parfum za prijateľnú cenu.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 474 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.